• Sikorski ostro o Kaczyńskim

  W: Polityka
  Oberwało się już Beacie Szydło, teraz oberwało się Kaczyńskiemu...
  W mojej opinii Sikorki ostatnio przesadza, naprawdę "wredny babsztyl" to już było przegięcie, a teraz do kolekcji mamy "wrednego dziadygę" Tylko na tyle stać opozycję? takimi ruchami na pewno nie odbierzecie władzy PiS...

  A tutaj cytat:

  W polityce czasami mówi się rzeczy twardo. Koledzy z PiS-u wykluczają nas ze wspólnoty, mówią per zdrajcy, zdradzieckie mordy i to w Sejmie a nie na Twitterze. Mógłby pan zacytować całość tej wypowiedzi o wrednym babsztylu. Chodziło o to że premier Szydło z trybuny sejmowej zarzucała opozycji kradzież w postaci VAT-u i jest osobą która doprowadziła do niesłusznego oskarżenia młodego człowieka o spowodowanie wypadku. To wredne zachowanie.
  Uważam że prezes Kaczyński jest wrednym dziadygą. Opinia o kimś że jest wredny jest daleko łagodniejszą formą niż powiedzenie o kimś że ktoś jest zdrajcą, bo powiedzenie o kimś że jest zdrajcą wyklucza ze społeczności i kończy dyskusję.
  My byliśmy przez lata oskarżani o współudział w zamachu, w morderstwie prezydenta którego nie było. Proszę zacząć od tych którzy zbrutalizowali język polskiej debaty publicznej.

 • Wałęsa przyłapany na kłamstwie...

  W: Polityka
  Szanowny Panie Prezydencie, nie wstyd tak kłamać? Żyjemy w XXI wieku i naprawdę łatwo sprawdzić pewne rzeczy...
  Wczoraj:
  Tak przygotowywano lotnisko w Gdańsku na powitanie Prezydenta Kaczyńskiego.Mogli jeszcze trawę pomalować na zielono ale sie spieszyli i zabrakło im pewnie czasu .LW

  Gdy tylko wytknięto mu kłamstwo, Lech Wałęsa zaczął się tłumaczyć, twierdząc, że został ofiarą ataku hakerskiego.

  Brawo, po raz kolejny, brawo.