• w artykule Peugeot 208. Chciałbyś to auto z matowym lakierem?

  W: Motoryzacja

  Widziałem, fajnie wygląda. Peugeoty i ich rodzina to problemy z tylną belką. Jak coś, to znam dobry serwis od regeneracji i napraw tylnej belki http://szmytek.pl/serwis-tylna-belka/wymiana-tylnej-belki/ Szmytek.pl Dają długą gwarancje, tak że 100 tys to spokojnie przejeździsz.

 • w artykule Oceń swoje auto: Peugeot

  W: Motoryzacja

  Niestety belka nie znosi polskich dziur. Wszystko idzie naprawić. Regenerują na oryginałach http://www.peugeot-citroen.com/ i gwarancja na 100tys na piśmie. Później można jeździć 206 to typowe auto dla kobiet.

 • w artykule Własny dom - kupować czy budować?

  W: Biznes

  Parę groszy oszczędzisz na robociźnie i no może na promocjach http://superbudowlani.pl/promocje/ w zakupie towaru...ale generalnie jesteś z bankiem 30 lat.

 • w artykule "Stan igła" czyli oszuści w internecie

  W: Motoryzacja

  Dlatego trzeba patrzeć na ogłoszenia w zieleniaku i korzystać z opcji http://sprzedajemy.pl/info#jak-kupowac czyli kupować od sąsiada. Prawdziwe igiełki nie trafiają na ogłoszenia, bo nie potrzebują.

 • w artykule Sposób na tańsze części. Różnice mogą zaskoczyć

  W: Motoryzacja

  Trzeba przyznać, że czasami kupuję na allegro.pl nowe części, używany silnik kupiłem na Sprzedajemy.pl ale czy sklep na mieście bierze z innego źródła? Nie mam pewności. Zostawiłem samochód na naprawę sondy lambda, miałem założoną taką, która akurat była w magazynie sklepu zaprzyjaźnionego z mechanikiem.