• w artykule Grecja: Pudrowanie bankruta

  W: Fakty

  Witam. Jestem świeżo po pobycie w Grecji. Koniec kryzysu to jest bajka. Grecja jest w mega kryzysie. Nie mieszkałem w mega hotelach 5 gwiazdkowych gdzie nie widać realnej Grecji. W tym kraju jest bałagan, syf i totalny kryzys. Na lądzie hotele które mogą obsłużyć 2000 osób są zapełnione 1/4 możliwośi. Od groma jest pustostanów, zbankrutowanych hoteli i pensjonatów oraz sklepów. Pojazdy zatrzymały się na roczniku 2000 i mało widać coś niwszego, może w Atenach bardziej się rozwijają ale nie powala. Nie widać inwestycji, rozwoju. Za to widać biedę, starzych ludzi, młodzi uciekają z kraju. Budynki, drogi, chodniki, pasy zieleni, parki środki komunikacji mają dużo do życzenia. Nie widać tego wszystkiego z hotelowego pokoju z basenem na podwórku.

 • w artykule Reforma edukacji. Kiedy poznamy decyzję prezydenta?

  W: Fakty

  KACZEPIÓRO WSZYSTKO PODPISZE!!! JESTEM CIEKAW KIEDY STANIE SIĘ PRAWDZIWYM PREZYDENTEM? WSZYSTKO BRNIE NIE W TYM KIERUNKU CO TRZEBA W NASZEJ KOCHANEJ OJCZYŹNIE. Z TEGO CO SIĘ SŁYSZY TO NAJLEPIEJ TERAZ SIĘ WIEDZIE RYDZYKOWI I JEGO BIZNESOWI.

 • w artykule ​Błaszczak: 10 grudnia przed Pałacem Prezydenckim będzie 12 manifestacji

  W: Fakty

  Gdyby rzeczywiście odbywały się te manifestacje to wszyscy uczestnicy powinni być zakupić w kajdany i mieć u nogi kulę z napisem PIS trybunał, PIS konstytucja, PIS zadłużenia, PIS emerytury, PIS wolną stopą podatkową, PIS Prezydent, PIS premer, itd..... Z tego co czytam i wnioskuję to PIS to taka kula u nogi a skutych ludzi już nikt nie skuje bo po co?!

 • w artykule Rządowy projekt zmniejszenia emerytur wojskowych za służbę w PRL

  W: Biznes

  Wielki szacunek dla Pana Milicjanta i Żołnierza Polskiego. Kaczyzm jest jak Krzyżacy. W imię krzyża podbijają kraj po trupach. Teraz do tych co piszą obrażając funkcjonariuszy. Jesteście idiotami . Gdyby nie Ci ludzie to byście chodzili pobici przez ruskich żołnierzy a Polska była by kolonią rosyjską. Fakt służyli fanatycy czerwonej gwiazdy ale nie wszyscy. Więcej polityków dorobilo się fortuny niż Ci funkcjonariusze a i dalej są na Wiejskiej.

 • w artykule Rządowy projekt zmniejszenia emerytur wojskowych za służbę w PRL

  W: Biznes

  Wielki szacunek dla Pana. Kaczyzm jest jak Krzyżacy. W imię krzyża podbijają kraj po trupach. Teraz do tych co piszą obrażając funkcjonariuszy. Jesteście idiotami . Gdyby nie Ci ludzie to byście chodzili pobici przez ruskich żołnierzy a Polska była by kolonią rosyjską. Fakt służyli fanatycy czerwonej gwiazdy ale nie wszyscy. Więcej polityków dorobilo się fortuny niż Ci funkcjonariusze a i dalej są na Wiejskiej.