• w temacie Czy wierzysz w duchy

W: Babskie sprawy
    czy wierze w duchy? tak naprawdę sama nie wiem. Nie mogę powiedzieć TAK, nie mogę powiedzieć NIE, nie znam odpowiedzi...
    A co do tego co piszesz, kurcze, mam wrażenie, że to kwestia, Twojej wiary z dodatkiem kilku czynników (usłyszana historia, odpowiedni klimat, nieznane miejsce, dziwny spokój i pustka) motywują ludzką, do tego typu odczuć, zwłaszcza że wiara i inne czynniki są dla niej specjalną odżywką,
    ale jak pisałam wcześniej, nie wykluczam istnienia duchów, w takiej postaci o jakiej piszesz.
  • w temacie Ilu facetów miała Twoja dziewczyna?

W: Uczucia
    czy mówi prawdę to nie wiem, to wie tylko Ona i ewentualnie jakaś jej przyjaciółka.
    czy to dużo czy mało? moim zdaniem, trudno mówić o małej lub dużej ilości partnerów seksualnych, chyba że dochodzimy do setek, ale to przypadki ekstremalne, podchodzące pod dziwkarstwo. Tak naprawdę ich liczba zależy od życia Twojej dziewczyny, np. kilka długotrwałych związków, i zasada, że seks tylko w poważnym związku wyklucza raczej liczbę kilkunastu, ale kobieta może być po większej ilości krótkich związków, czy kilku romansach
    jeśli chodzi o mnie, mój mąż jest moim 11 partnerem;)
  • w temacie Czy naprawdę dzieci par homoseksualnych są szczęśliwsze?

Czy są szczęśliwsze? jakoś wątpię, szczęście dzieci zależy od tego jak się je wychowuje, ile ma się dla nich czasu i czy potrafi się do siebie dostosować;)
    Czy powinni mieć prawo do adopcji i wychowywanie dzieci (homoseksualiści): moim zdaniem NIE !! jestem za tym, by ludzie o odmiennej orientacji (tak geje jak lesbijki ) powinny mieć prawo do związku, również zalegalizowanego, są bowiem ludźmi takimi jak ja i inni komentujący, wynajmują lub spłacają mieszkanie,pracują, gotują sobie obiady, a w wolne wieczory jadą na rowery albo idą do kina, ot norma ! ponadto homoseksualizm, jest naturalny, i nikt nie ma prawa, ingerować w tak intymne życie innych.
    Natomiast, dzieci mieć nie powinni, dlatego chociażby, że Oni są dorosłymi ludźmi,sami biorą odpowiedzialność za swoje czyny, i sami są w stanie sobie poradzić, dzieci nie.
    One nie są gotowe na życie w takim społeczeństwie, jak np. nasze, czy jest sens krzywdzi niczemu niewinnych najmłodszych,nie akceptowalnością społeczną?
    po za tym , o ile homoseksualizm można nazwać naturalnym, bo to uczucia i nikomu nic do tego, ale niestety nit mi nigdy nie wmówi, że naturalnym jest dziecko u kobiety i kobiety, lub mężczyzny i mężczyzny, nie ma tam możliwości zapłodnienia i normalnego, powstania życia!!!
  • w temacie Referendum edukacyjne - jak zagłosujesz?

W: Polityka
    Na pytanie o wcześniejszy wiek w szkole, nie wiem co odpowiem,mam mieszane odczucia i wydaje mi się że powinno się to inaczej rozwiązać, a na pewno poczekać z tym 2-3 lata, i dać fundusze, dlatego że nie każda szkoła jest przygotowana na przyjęcie mniejszych dzieci, i na ewentualne stworzenie 2 klas pierwszych, dla młodszych i starszych.
    Na pytanie o powrót do starego systemu odpowiem ZDECYDOWANE NIE!!!! W społeczeństwie nastąpiły zmiany, co jest normalne ! zmienia się przecież świat, i nie jest temu winne gimnazjum (jeśli o winie można mówić, bo moje zdanie jest inne) a zmiana systemu szkolnego (likwidacja gimnazjów) nie zmieni niczego, a prowadzi niepotrzebne zamieszanie...
  • w temacie Co na podkrążone oczy?

opuchliznę pod oczami dobrze niweluje chłód. Rano przyłóż pod oczy kostki lodu i zrób nimi "masaż" pojeździj chwilkę pod oczami;)
    To taka ekspresowa terapia gdy czasem wstajesz a pod oczyma opuchlizna, jeśli masz ten problem stale, krem pod oczy możesz trzymać w lodówce, i co rano smarować, masz takie "dwa w jednym" krem plus wspomniany wcześniej zimny kompres.
    maści żadnej konkretnej Ci nie polecę;)
  • w temacie Urodziło sie dziecko - pojawił się kryzys małżeński. Co robić?

to się niestety zdarza, my mieliśmy to po narodzinach pierwszego dziecka, ale na szczęście nie tak długo. Teraz macie większe potrzeby finansowe, macie mniej wspólnych tematów do rozmowy. Ty pewnie wcześniej pracowałaś, teraz podjęłaś decyzje o tym by zostać w domu, rozumiem, ale przez to w Twoim życiu mniej się dzieje.
    Co moim zdaniem powinnaś zrobić?
    zadbać o siebie, założyć ładne ciuchy, zrobić ładny makijaż- naprawę na to jest czas, może wybierz się do fryzjera, zmień fryzurę i kolor tak by mąż zwrócił na Ciebie uwagę, może coś poczytaj albo się z kimś spotkaj by przy kolacji mieć o czym pogadać z mężem.
    możesz zaaranżować kolację.
    nie wiem czy Twój mąż ma wolne weekendy/ niedziele ? jeśli tak umów się z kimś (koleżanka,rodzice, teściowie, dziadkowie, para znajomych itp) by zaopiekował się dzieckiem na 3 godz, a Ty namów męża na kino, spacer, albo spędźcie ten czas w łóżku, zobaczysz że pomoże.
    to wszystko pomaga, docenisz męża to nie będzie mu źle, będziesz ciekawa i będziecie spędzać wspólnie czas- okaże Ci uczucia, będzie miał w domu świetną i piękną kobietę- będzie ją komplementował, wieczorami albo w wolny dzień wyjdźcie na spacer w trójkę, raz w miesiącu wyjdźcie gdzieś z mężem;);)
    a może uda Wam się wyjechać gdzieś na dwa dni?
    zastanawiam się też czy nie myślałaś o powrocie do pracy i wynajęciu niani? mieli byście więcej kasy a Twoje życie międzyludzkie wróciło by do normy? ale rozumiem decyzję o pozostaniu z dzieckiem w domu;);)
    powodzenia
  • w temacie Mam problem z prezentem. Mój mąż niedługo będzie miał 30 urodziny. Kompletnie nie wiem, co mu...

a co to dla Ciebie "rozsądna cena". pytam bo dla jednego to 50zł dla innego 300zł a dla jeszcze kogoś innego 2000zł. szczelam że to bliżej środkowej granicy czyli od 200 do 500zł;)
    Myślę że butelka niezłej jakości alkoholu jaki lubi Twój mąż jest niezłym wyjściem. Jeśli zaś coś z zainteresowań Twojego męża poszukaj gier które weszły niedawno na rynek, a jakich Twój mąż jeszcze nie ma (albo ma ale nie w originale, jak to bywa;) możesz też wykupić w sklepie komputerowym bon na zakupy, by sam wybrał co jest mu potrzebne, za pasją gier komputerowych, musi iść znajomość komputera, który ma spełniać-pewnie wysokie - wymagania do sprostania tym grą, więc za ten bon kupi sobie to co uzna za niezbędne;)
    innym pomysłem, który mnie bardzo się podoba jest prezent związany z przeżyciem, w wypadku twojego męża motoryzacyjnym, czyli nauka driftingu, rajd, czy okrążenia fajnym samochodami!
  • w temacie Jaki tablet dla dziecka?

W: Hydepark
    jak dobrze że przestały się pojawiać same negatywne komentarze.
    cena zaproponowana przez autorkę, być może jest tym na co może sobie finansowa pozwolić, i myślę że ma Ona świadomość że nie kupi w niej super sprzętu ale tablet który za 2 max 3 lata będzie tylko do wymiany, bo nawet jeśli bd. działał to bd. już tak niedostosowany że bd to mus, zwłaszcza przy potrzebach nastolatka.
    Nie mniej i za tę cenę można kupić dla dziecka fajny pierwszy tablet;)
  • w temacie Gdzie na tygodniowe wakacje na przełomie wrzesień/październik? co polecacie?

W: Hydepark

Dziękuje za wszystie odp. I proszę o dalszą aktywność;)
    Co do Tunezji, w jaki region najlepiej pojechać i co ciekawego jest do zobaczenia, ładne miejsca i ciekawe zabytki? I morze uktoś wie jak tam cenowo i jakościowo z jedzeniem na mieście. Co do osoby pytającej gdzie z dzieckiem Chorwacja czy Bułgaria ja polecam Bułgarię na wakacje z dzieckiem ;)
  • w temacie Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich za 200 tysięcy zł - potrzebny ?

W: Polityka
    Czego miał dotyczyć temat? pomnika czy komentarzy na mszy?
    Pomnik po pierwsze powstał z datków, po drugie był w cenie zupełnie normalnej, po trzecie jest to forma upamiętnienia pary prezydenckiej, jak by nie patrzeć mężczyzny który przez jakiś czas stał na czele Polski jako jej prezydent, który już nie żyje i który zginął z wieloma innymi ludźmi w tragicznych okolicznościach, w wypadku który miał duże znaczenie dla krajowej polityki i wielu pojedynczych ludzi (rodzin ofiar tego wypadku) bez wątpienia sam pomysł pomnika, jako upamiętnienia pary prezydenckiej jest bardzo dobry, odpowiedni i popieram go w 100%!!!!
    Natomiast jeśli chodzi o te komentarze, jakie zostały tu zacytowane, jeśli są prawdziwe, to są one po pierwsze co najmniej nie na miejscu, i naprawdę bulwersują. Ten dzień powinien być poświęcony uroczystością dotyczącym odsłonięcia tego pomnika, na których powinno się wspominać go jako prezydenta a nawet jako człowieka i ich jako małżeństwo i jako parę prezydencką, ale daleko powinny być od tego odsunięte dwuznaczne teksty, jeśli nie dla poczucia dobrego smaku to przynajmniej z SZACUNKU DO ZMARŁEJ PARY I INNYCH OFIAR KATASTROFY W SMOLEŃSKU !!!