• w temacie Nigdy samej do ginekologa!

  W: Hydepark
  Jesteś za tym by wszystkie zabiegi ginekologiczne były transmitowane " na żywo" przez TV PiS i prowadzone w asyście uczulonych na gwałty kapłanów?
 • w temacie "My za Polskę nie przepraszamy, my za Polskę dziękujemy!"

  W: Polityka
  ~gosc2
  ~gość
  ~gosc2 Ciekawe kto placi za wiec wyborczy premiera i innych z ekipy rzadowej.
  Każda partia ma finanse, obudziłeś się dzisiaj po wieloletnim letargu ?
  Finanse rzadowe trzyma w lapach PiS, a ci jak pokazali, pazerny jest na grosz publiczny oj pazerny. Do tej pory premier jezdzil po kraju w ramach akcj "wladza wsluchuje sie w glos spoleczenstwa".
  Stalin też tak podróżował, nawet dzieci brał na kolana taki dobroduszny tatuś.
 • w temacie "My za Polskę nie przepraszamy, my za Polskę dziękujemy!"

  W: Polityka
  ~Gość Kilka dni temu żydostwo złożyło roszczenia
  330 mld. dol. nadchodzi nagroda za uczestnictwo
  w żydowskich wojenkach Irak. Afganistan.
  W mediach cisza wszyscy chcą dobrnąć do
  wyborów a potem się zapłaci obojętnie kto
  wygra.
  Te 330 mld nie chcą w żywej gotówce ale w kamienicach odzyskanych w pocie czoła przez byleJakiego.
 • w temacie Jest przełom w sprawie mordu w Jedwabnem

  W: Polityka
  igor1964 zbigniew1933 Nie zgadza się z aktualną wersją IPN, wg. nich żydzi sami zamknęli się w stodole i podpaliliJak mogli się sami podpalić jak wcześniej zostali rozstrzelani przez Niemców?


  Nie znasz przebiegłości żydomasonerii i żydokomuny nieszczęśniku, tam martwi też potrafią się podpalić w ramach spisku żeby tylko zwalić winę na prawdziwych Polaków.
 • w temacie Jest przełom w sprawie mordu w Jedwabnem

  W: Polityka
  igor1964 Kajetana zbigniew1933 Nie zgadza się z aktualną wersją IPN, wg. nich żydzi sami zamknęli się w stodole i podpaliliNo pewnie IPN się mylił, bo dochodzenie prowadzili ci, którzy nie należeli do jedynie słusznej partii.Jakiej partii? Co ty bredzisz kobieto?
  Jedwabne to zbrodnia niemiecka!!! To że ktoś chce zrzucić winne na Polaków
  to inna sprawa. Za oskarżanie o tę niemiecką zbrodnie Polaków winna być
  kara śmierci.Oczywiści że to ohydna niemiecka zbrodnia, Polacy non stop się modlili pragnąc powstrzymać szalonych Niemców religijnymi zaklęciami strasząc najeźdców różańcami... nie działało.

  Kara śmieci przez łamanie kołem od kosiarki do trawy, rozpruwaniem brzuchów skozikami w wykonaniu polskich patriotów...nadawane publiczne z telewizją CNN, Discovery, BBC oraz RT coby cały świat to zobaczył i się zaląkł tej mocy prawdziwych Polaków.
 • w temacie Jest przełom w sprawie mordu w Jedwabnem

  W: Polityka
  Kajetana zbigniew1933 Nie zgadza się z aktualną wersją IPN, wg. nich żydzi sami zamknęli się w stodole i podpaliliNo pewnie IPN się mylił, bo dochodzenie prowadzili ci, którzy nie należeli do jedynie słusznej partii.IPN już zgromadził piramidę dowodów na to zbiorowe samobójstwo żydów.

  Polacy usiłowali gasić wodą ale Niemcy wiadra wcześniej skonfiskowali,są wiarygodni świadkowie że biegali jak szaleni z nocnikami.
 • w temacie Czy ateizm stanowi zagrożenie!!!

  W: Religia
  ireneo petrus KarolP12 Oczywiście. Nigdy nie wiadomo kiedy chory ateistyczny czerep skończy tymczasową przerwę w dążeniu do ludobójstwa normalnych ludzi i w ogóle unicestwiania świata. Dlatego ateizm należy prześladować aż do całkowitego unicestwienia. Ty to jesteś chyba chorym fanatykiemTu masz racje. Można by przecież posłużyć się tragedią plemienia Prusów.. Ponieważ nie chcieli przyjąć chrześcijaństwa, niemal w pień zostali w imię wiary wycięci. Nie oszczędzono niemowląt. Garstka uszła. Istotne jest, że wszystkie ludy które, nie chcąc podzielić losu pomordowanych, po przyjęciu nowej wiary zostali obarczeni dziesięciną. To jest 10-cio procentowym podatkiem.. Obowiązek spoczywał na władcach i każdym poddanym. Biedakom doszło do dotychczasowych obciążeń, bardzo ciężkich, jeszcze dodatkowe 10. procent.Tą dziesięcinę na kościół płacili ochoczo domagając się od czasu do czasu podwyżek, uznali że 10% to stanowczo za mało.
 • w temacie George Soros znów nadaje...

  W: Polityka
  Czy to zbieg okoliczności czy kolejna ingerencja Boga, jedynie Polska pod wodzą Jarozbawa i USA pod wodzą Trumpa non stop odnoszą sukcesy gospodarcze i same zwycięstwa.

  Świat zastygł w podziwie patrząc na szczęśliwe amerykańskie społeczeństwo nie dające rady udźwignąć ciężaru dobrych zmian, podobnie jak w Polsce.