• w temacie Dlaczego niektórzy ludzie, tak bardzo protestują.....

W: Religia
    sosna177
    zbigniew1933
    sosna177
    zbigniew1933
    sosna177
    zbigniew1933 Sosno niebogo wytłumacz mi dlaczego czciciele hebrajskiego Boga szczerze nienawidzą wyznawców innych Bogów?

Dlaczego chrześcijanie nienawidzą chrześcijan z innych odłamów chrześcijaństwa posuwając się do zabójstw wyznawców innych Bogów?
    Jeżeli piszesz o ...innych bogach, to raczej z małej litery.

Musisz o to zapytać tych wyznawców, którzy zabijają się nawzajem.
    Ja szanuję innych Bogów w przeciwieństwie do Ciebie, która gardzisz innymi Bogami czcząc zawzięcie swojego hebrajczyka.

Już ten fakt daje do myślenia ile jest w Tobie zapiekłości w stosunku do innych Bogów.
    Czcij sobie kogo tylko chcesz. Co mi do innych bogów?
    Czy Ci bronię, by pisać te nieprawdziwe słowa?
    Które z moich słów są nieprawdziwe, możesz wskazać biedna istoto żywiąca się nienawiścią a pisząca o miłości?
    O jakiej nienawiści mówisz....Zbigniewie?
    Dla Ciebie, każdy, który ma inne zdanie, od razu jest tym, który : gardzi innymi, jest zapiekły, zawzięty, nienawidzi innych....itd. Wskazałam.
    Te słowa...Twoje słowa....są nieprawdziwe.
    Chociażby fakt że innych Bogów traktujesz pogardliwie piszą o nich z małej litery a o swoim ulubionym z dużej.

Chociażby to że nie darzysz miłością muzułmanów gardząc nimi i ich wiarą w jawny sposób.

Nienawidzisz bożych stworzeń -ślimaków torturując je przez posypywanie solą i sycąc wzrok cierpieniem wijących się konaniu i okropnym w bólu.

Jeśli aż tak potrafisz nienawidzić bożego dzieła -innych zwierząt to do jakiego stopnia posuniesz się w nienawiści do myślących inaczej ludzi?

Ja napisałem że nie gardzę innymi Bogami ani ich czcicielami...czy to nieprawdziwe słowa?

Ty żyjesz nienawiścią do wszystkiego co nie podziela Twojego zdania, gdy obnażasz się bezwstydnie pokazując publicznie swą intymność -wiarę.

sosna177
    ~gość sosna177 I vice versa.
    Nikt nie może zabronić mi, mówić.... na temat Bożego Słowa.
    Wolność wypowiedzi, nadal obowiązuje. Zapukaj ze swoim słowem bożym do moich drzwi a przekonasz się szybko że obowiązuje ale nie wszędzie. Że nie masz prawa zawracać mi głowy odrywając mnie od tego co robię bo ty uznałaś że masz prawo do wolności słowa a ja do tego żebyś mi go nie wpychała już prawa nie mam. Jesteś odganiana kamieniami bo jesteś natrętna i cudzych praw nie szanujesz. Widzisz tylko własne.
    .....ale ja nie chodzę po domach. Przecież dobrze o tym wiesz:)
    Sosno niebogo, przecie wiara to sprawa prywatna a Ty non stop wymachujesz swoją wiarą na publicznym forum żonglując swoim Bogiem jak małpa bananem za przeproszeniem.

sosna177 zbigniew1933 sosna177 zbigniew1933 Sosno niebogo wytłumacz mi dlaczego czciciele hebrajskiego Boga szczerze nienawidzą wyznawców innych Bogów?

Dlaczego chrześcijanie nienawidzą chrześcijan z innych odłamów chrześcijaństwa posuwając się do zabójstw wyznawców innych Bogów?Jeżeli piszesz o ...innych bogach, to raczej z małej litery.

Musisz o to zapytać tych wyznawców, którzy zabijają się nawzajem. Ja szanuję innych Bogów w przeciwieństwie do Ciebie, która gardzisz innymi Bogami czcząc zawzięcie swojego hebrajczyka.

Już ten fakt daje do myślenia ile jest w Tobie zapiekłości w stosunku do innych Bogów.Czcij sobie kogo tylko chcesz. Co mi do innych bogów?
    Czy Ci bronię, by pisać te nieprawdziwe słowa?Które z moich słów są nieprawdziwe, możesz wskazać biedna istoto żywiąca się nienawiścią a pisząca o miłości?

sosna177 zbigniew1933 Sosno niebogo wytłumacz mi dlaczego czciciele hebrajskiego Boga szczerze nienawidzą wyznawców innych Bogów?

Dlaczego chrześcijanie nienawidzą chrześcijan z innych odłamów chrześcijaństwa posuwając się do zabójstw wyznawców innych Bogów?Jeżeli piszesz o ...innych bogach, to raczej z małej litery.

Musisz o to zapytać tych wyznawców, którzy zabijają się nawzajem. Ja szanuję innych Bogów w przeciwieństwie do Ciebie, która gardzisz innymi Bogami czcząc zawzięcie swojego hebrajczyka.

Już ten fakt daje do myślenia ile jest w Tobie zapiekłości w stosunku do innych Bogów.

Sosno niebogo wytłumacz mi dlaczego czciciele hebrajskiego Boga szczerze nienawidzą wyznawców innych Bogów?

Dlaczego chrześcijanie nienawidzą chrześcijan z innych odłamów chrześcijaństwa posuwając się do zabójstw wyznawców innych Bogów?
  • w temacie A więc..... Wizy!

W: Polityka
    ~gość zbigniew1933 Poznałem rzewną historię wrocławskiej firmy Elwro, onegdaj dumy naszego kraju..

Została sprzedana firmie Simens za czapkę śliwek i obietnice lukratywnych posadek...dla działaczy Solidarności żeby było ciekawiej.

W ten to zbożny sposób Siemens wydymał przygłupawych działaczy Solidarności, bo po wykupieniu marki zlikwidował Elwro jako konkurencję.Czy ty musisz dymać w każdym poście?Ciebie też wydymali nieszczęśniku?

• w temacie A więc..... Wizy!

Poznałem rzewną historię wrocławskiej firmy Elwro, onegdaj dumy naszego kraju..

Została sprzedana firmie Simens za czapkę śliwek i obietnice lukratywnych posadek...dla działaczy Solidarności żeby było ciekawiej.

W ten to zbożny sposób Siemens wydymał przygłupawych działaczy Solidarności, bo po wykupieniu marki zlikwidował Elwro jako konkurencję.
  • w temacie Czy kłamie monitoring miejski czy Gazeta Wyborcza?

tom100 zbigniew1933 tom100 zbigniew1933 Niewierny Tomaszu, bój się panicznie Pana że tak powiem.

Policja pokazała KADR z filmu z dalekiej perspektywy na którym prócz morza głów gawiedzi i flag biało czerwonych faktycznie nic nie widać.

TVN24 pokazał FILM z bliska na którym pośród barw narodowych widać flagi zielone z odciętą ręką dzierżącą coś na kształt krzyżo-miecza.

Komu można wierzyć, TVN czy komendantowi?
    Twój problem.Interesujące twierdzenie niewiernego Tomasza...to nie ja założyłem ten temat nieszczęśniku ;> Mylisz się .Ja jestem wierny swojej ojczyźnie .- Możliwe że ty jesteś wierny swojej . ale mojej na pewno nie.Skoroś wierny jak zaklinasz dlaczego nie brałeś udziału w żadnym narodowym zrywie?

Dlaczego ze szturmówką łopocząca w roztrzęsionych z podniecenia dłoniach nie szedłeś na czele żadnego pochodu?

Żebyś choć pielgrzymkę kolanową wykonał do świętego miejsca, byłbyś szanowanym patriotą a nie Plastusiem nawołująco gawiedź do walki z bezpiecznego miejsca przy piecu.

• w temacie Czy kłamie monitoring miejski czy Gazeta Wyborcza?

tom100 zbigniew1933 Niewierny Tomaszu, bój się panicznie Pana że tak powiem.

Policja pokazała KADR z filmu z dalekiej perspektywy na którym prócz morza głów gawiedzi i flag biało czerwonych faktycznie nic nie widać.

TVN24 pokazał FILM z bliska na którym pośród barw narodowych widać flagi zielone z odciętą ręką dzierżącą coś na kształt krzyżo-miecza.

Komu można wierzyć, TVN czy komendantowi?
    Twój problem.Interesujące twierdzenie niewiernego Tomasza...to nie ja założyłem ten temat nieszczęśniku ;>
  • w temacie Chcesz polecieć? To zapłać za naprawę! Kuriozalna "przygoda" pasażerów LOT-u

W: Hydepark
    Sytuacja faktycznie kuriozalna jako że płacimy za bilet lotniczy w którym teoretycznie zawarte powinny być wszystkie opłaty eksploatacyjne samolotu.

Gdy ktoś z LOT nawołuje do ekstra "zrzutki" na mechanika oznacza to że LOT nie ma zaufania jako przewoźnik na liniach międzynarodowych.

Być może już kiedyś LOT mataczył unikając zapłaty za serwis samolotu i teraz dmuchają na zimne przepełnieni lękiem że LOT ich wydyma ponownie.