zbigniew1933
Poziom 21
 • w temacie Być niepełnosprawnym i się zakochać....

  W: Uczucia
  amani
  zbigniew1933

  Piękne kobiety nie szukają masakrycznie przystojnych facetów lecz opiekuńczych i zaradnych życiowo, będących w stanie zapewnić w miarę bezpieczne gniazdo do wychowania dzieci.
  tak tak, a potem całkiem samotne, w tym świeżo zbudowanym gnieździe, stoją przy oknie za firanką i czekają, aż ich zaradny życiowo mąż, piątą albo szóstą kochanką się przestanie opiekować...

  no uśmiałam się serdecznie :)
  Powinieneś kontynuować śmiech, dotlenisz mózg w ten sposób i może zrozumiesz dlaczego piękne kobiety nie wybierają "przystojniaków" na życiowych partnerów.

  Tacy faceci jak Bruce Willys czy Tom Cruz byli uznani za niepełnosprawnych ( dysekcja i ADHD) czy kobiety zwracają na to uwagę?

  Albert Einstein z powodu powolnego rozwoju ( zaczął mówić w wieku 4 lat a nauczył się czytać w wieku lat 9 ) został wykopany ze szkoły ze skierowaniem do szkoły specjalnej dla niedorozwiniętych umysłowo.
 • w temacie Być niepełnosprawnym i się zakochać....

  W: Uczucia
  Atrakcyjnym mężczyznę nie czyni wygląd (faceci są zazwyczaj paskudni) a inne zalety, talenty które można w sobie rozwijać.

  To stanowi "wartość" człowieka a nie aparycja.

  Piękne kobiety nie szukają masakrycznie przystojnych facetów lecz opiekuńczych i zaradnych życiowo, będących w stanie zapewnić w miarę bezpieczne gniazdo do wychowania dzieci.
 • w temacie PIS zamknie bogu ducha winną Interie forumową.

  W: Polityka
  ireneo
  KarolP12
  bodyguard Jestem za tym, by specjalnie dla was uaktywnić komunistyczne obozy odosobnienia i razem z Bokliem was tam dożywotnio zamknąć. Dopiero wtedy zapanuje w Polsce względna normalność.
  Oczywiście, tylko pobyty mają być normalne a nie takie jak miał bolek. Nie po to mają być zamknięci żeby notorycznie mieli ataki rwy kulszowej.
  okłady na kolanka? ciekawe gdzie będzie siedział z tymi kulami.
  Dzięki tym prezesowym kulom kiedyś jakiś nawiedzony wywnioskuje o niezwykłym męstwie prezesa... to ten narodowy bohater co nigdy się kulom nie kłaniał
 • w temacie Dlaczego Matka Boska musi milczeć...

  W: Religia
  ~dtttehh Ponadto Biblia nie mówi absolutnie NIC co do tak zwanego wniebowzięcia NMP
  I co z tego że nie mówi, świadkowie za stosowną kwotą dopiszą.
 • w temacie Dlaczego Matka Boska musi milczeć...

  W: Religia
  stiffnecked Umarli sa jak najbardziej aktywni. Na przyklad tak zwana Matka Teresa z Kalkuty po smierci rozpoczela nowa kariere w onkologii. Wystarczy zapytac zadowolonych pacjentow.W jaki sposób ta nieboga dostała tytuł maki?

  Przecie bezdzietna jak nasi liczni "ojcowie" w czarnych jak piekielna smoła sukienkach.
 • w temacie Był Dudapomoc, ma być Jakipomoc

  W: Polityka
  ireneo ~gość Biuro Interwencyjnej Pomocy Prawnej jest obecnie w Kancelarii Prezydenta RP, podczas kampanii wyborczej zwane jako " Duda Pomoc". Odrób lekcje zanim zaczniesz pluć jadem.W kancelarii prezydenta? Chyba dla Ziobry bo nikt inny przez zasieki nie przebrnie. .Tam gdzie ta Dudapomoc była jest teraz sklep monopolowy. Ludzie zadowoleni bo mają teraz jakiś pożytek.Ziobro dostaje się do kancelarii poprzez kanał uliczny pod ziemią, jedynie on wie którą klapę otworzyć.
 • w temacie Dla wszystkich współczujących "chorej nóżki" pełnomocnikowi Vincenta Amber Gold...

  W: Polityka
  ~gość ireneo Chce się podlizać chorej nóżce z Nowodworskiej? Ferrari to mu komtur toruński wybaczy. Jego Maybacha i tych dwóch darowizn nawet Lewandowski nie przebije. Że on jeszcze nie ma helikoptera albo własnego odrzutowca? Rydzyk nigdy nie miał Maybacha więc spadaj kłamco popluć jadem gdzie indziej.Moherów też nigdy nie miał, on ci najuboższy z ubogich.
 • w temacie komisja amber gold pan Rostowski

  W: Polityka
  ireneo ~mejfrej czy nie mieliśmy rację pan Rostowski powiedział ze mu żal tych ludzi ale nic nie mogliśmy zrobić, zadajemy pytanie
  czy minister Rostowski uważa Polaków za baranów? albo ma ich w nosie. tych co skusili się na niebotyczne procentowe zyski trudno za baranów nie uznać. Teraz dojdą ze SKOKów i od kolesia Morawieckiego starego. Tu dziesięć razy więcej będzie baranów.Na szczęście muzułmanie delektują się baraniną, będzie huczna wyżerka że tak powiem bo u nas baranów dostatek.
 • w temacie Co na trawienie

  W: Babskie sprawy
  Problem trawienny sprowadza się do jednego...jaka jest Twoja kupa, bo kształt, zapach oraz konsystencja precyzyjnie wskaże co i gdzie niedomaga a czego brakuje w systemie.

  Na skutek konsumpcji skażonego antybiotykami mięsa tracimy florę jelitową a w jej miejsce rozwijają się inne, niezbyt pożądane kultury grzybów i bakterii.

  W celu ponownej regulacji systemu zredukować mięso a w to miejsce konsumować jak najwięcej warzyw i owoców posiłkując się napojami zawierającymi bakterie niezbędne do trawienia.
 • w temacie Stajesz się tym, z czym walczysz.

  W: Hydepark
  mrruuu ~Minimax Ten wszechswiat oparty jest na dualnosci. Zlo i Dobro to tylko przeciwienstwa ... i to tej samej rzeczy. My nazywamy je w ten sposob ale powinny byc po prawdzie nazywane przez nas plusem i minusem... bo to elektromagnetyka. Jedno nie moze istniec bez drugiego. Jesli kraujesz jedno to i drugie powstaje. ... bo to jak jedna moneta .. tylko majaca dwie strony .. nie rozdzielisz ich. Skoro to elektromagnetyka .. wiec to beda fale. Bedzie punkt zerowy i dwie polaryzacje. Kazdy czlowiek moze to czuc w sobie .. bo te fale to KAZDEGO mysli i uczucia. Dobra koncentracja pozwala te fale w srodku czuc. Stajemy sie tym o czym myslimy i jemy. To zdanie jest rowniez 100% adekwatne. Nie ma tu pomylki. Wiekszosc ludzi mysli ze ich mysli nie maja wielkiego znaczenia .. bo plota bzdury i nie dbaja o to co z ich ust sie wydostaje. A to BARDZO DUZA pomylka. Zbieramy plony kazdej mysli .. wczesniej czy pozniej. Warto o tym pamietac .. chyba ze chcemy dostawac od zycia kopy dosyc czesto. Jak wiec walczysz z czyms .... to myslisz o tym i kreujesz sobie PROBLEMY. Czy warto ????Generalnie zgoda.
  Choć akurat elektromagnetyzmu bym w to nie mieszał. O ile magnes ma zawsze dwa bieguny*, to elektryczne ładunki dodatnie i ujemne mogą występować samodzielnie i ich wzajemna równowaga nie jest konieczna. Jako analogia elektromagnetyzm może być jednak zastosowany. Tylko, że analogia nie pozwala na napisanie że "skoro to elektromagnetyka" to coś.

  *)W normalnym środowisku ma dwa. Fizycy jednak lubują się w wynajdywaniu lub wytwarzaniu patologicznych warunków i podobno komuś tam się udało znaleźć monopole magnetyczne.Nie zgadzam się z Twoim zdaniem..."elektryczne ładunki dodatnie i ujemne mogą występować samodzielnie i ich wzajemna równowaga nie jest konieczna.

  Zaburzenie w równowadze pomiędzy ładunkami elektrycznymi jest chwilowe i naturalnym jest reakcja zbalansowania.

  Dlatego "iskrzy" przy przywracaniu równowagi w świecie energii.