• w artykule Nowy sondaż: PiS nie ma konkurencji

  W: Fakty

  Choroba dosięga i PiS .. Tak choroba.. Pamiętacie państwo jak PO chwaliło się ,że nie ma z kim przegrać... I co ?? Dzisiaj Platforma stale usuwa się na dno i już nigdy się nie podniesie.. Wielu ludzi jak ja nigdy nie glosowało na PiS..ale kiedy by miano dzisiaj wybierać między gorszym złem.. To ja i ludzie zagłosują na PiS.. Twarze PO się przejadły .. To samo stanie się z czasem z partią Kaczyńskiego.. Pytanie istotne tylko kiedy ..?? Stawiam ,że za cztery lata..

 • w artykule Ukraińcy bez wiz do UE. Ilu przekroczyło granice?

  W: Fakty

  Bardzo dobrze !! W średniowieczu po Europie co prawda konno podróżowano bez wiz paszportów. Historia zatoczyła koło.. Ja pamiętam czasy kiedy czekano na paszport . To chyba już nie wróci.

 • w artykule Gra o wpływy w Zatoce Perskiej

  W: Fakty

  Arabowie między sobą się .... Zasada i u Araba jest ta sama .. Gdzie zaczynają się pieniądze tam kończą się koledzy.. Paru szejków lubi dostanie życie . A Quatar ma bogactwa to warto je przejąć ... Każdy pretekst jest dobry..

 • w artykule Rozmową Bieńkowskiej z szefem CBA zajmie się prokuratura

  W: Fakty

  Mamy jak mamy teraz ta pani pije i lulki pali w Brukseli !! Dalej na koszt podatnika.. To pokazuje jaka na prawdę jest Platforma.. Partia kolesiów , którzy dobro kraju mają daleko i głęboko.. Takich to ludzi mamy co nas niby reprezentują w Brukseli.!!

 • w artykule Binienda: Wyniki badań wskazują na eksplozję

  W: Fakty

  Brednie facet piszesz i tyle Polski rejestrator w Polsce odczytany w kwietniu 2010 roku.. !! I on pokazuje jasno parametry lotu.. . PiS pomija ten dowód milczeniem ATM ( polski rejestrator ) pokazuje milimetr po milimetrze.. sekunda po sekundzie wszelkie parametry Tu 154 M. I tam widać jakich błędów dopuszcza się załoga Tu 154 M.. Pozostaje ci facet wiara w zamach i bredzenie o nim..

 • w artykule Niemiecki dziennikarz śledczy: To mógł być zamach

  W: Fakty

  Według wstępnych informacji nic tam niema Niemiecki nawiedzony wspiera polskich nawiedzonych tyle aż tyle można o tym napisać.. Ludzie Macierewicza kupią każdą głupotę od każdego byle była napisane ,że w Smoleńsku doszło do zamachu..

 • w artykule Nowe zapisy z kokpitu Tu-154M. Stanowisko NPW

  W: Fakty

  Ciekawi mnie sformułowanie śledztwo w sprawie wycieku.. Ciekawe sformułowanie . Tym ruchem prokuratura nobilituje RMF !! Czyli te zapisy są prawdziwe.. W najbliższym czasie RMF zapowiada publikację całego stenogramu bez zbędnego komentarza.. Przed 10 kwietnia robi się ciekawie.. !! Macierewicz znowu odpowie super parówką ,super mgłą etc.. Lemingi pisowe muszą dostać żarło.. Bo są bardzo głodne co widać dzisiaj na Interii choćby..!!