• w temacie KREMLOWSKI TROLL NA FORUM INTERII !!!

  W: Polityka
  Autor admin tematu kasuje art, Konstytucji !! Masakra

  Wklejam ponownie ..
  ART 54 Polskiej Konstytucji
  Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
  2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

  To co robi Polsat.. Ale ludzie ich podają do sądu pozwy zbiorowe.. To że wykasowali .. To nie znaczy zę post nie istnieje.
  Będę wklejał ART 54 Konstytucji do skutku..
 • w temacie Rosja nie zgodzi się na wejście Szwecji i Finlandii do NATO

  W: Polityka
  Grzeszko
  OBSERWATOR4
  ~gość
  zbigniewsob Macie rację ..
  Admin kasuje tu prawdę za Le Figaroo
  Co się dzieje na Ukrainie - 12.05.2022.
  "Bojownicy Azowa są wszędzie" - mówi Adrien Boquet.
  "Biorę pełną odpowiedzialność za to, co mówię. Byłem świadkiem zbrodni wojennych na Ukrainie. Wszystkie zostały popełnione przez armię ukraińską. Ale we Francji nie o tym się mówi!v "Zdemobilizowany francuski żołnierz, autor książki "Get Up and Walk Because of Science", pojechał na Ukrainę z misją humanitarną i spędził tam trzy tygodnie. Po powrocie podjął trudną decyzję, która mogła kosztować go życie lub przynajmniej przysporzyć mu wielu kłopotów: Postanowił poinformować Francuzów o zbrodniach, których był świadkiem na Ukrainie. Oto kilka cytatów z jego wywiadu :Kiedy wróciłem z Ukrainy do Francji, przeżyłem szok: kanały telewizyjne zapraszają jako ekspertów ludzi, którzy nigdy nie byli na Ukrainie i nie mają pojęcia, co się tam dzieje. A jednak mają odwagę mówić o tych wydarzeniach. Istnieje rozdźwięk między tym, co słyszę w telewizji, a tym, co widziałem na własne oczy.Bojownicy Azowa są wszędzie. Z neonazistowskimi znakami. Szokuje mnie, że Europa dostarcza broń neonazistom. Ich mundury mają wyhaftowane symbole SS. Nie tylko nie kryją się ze swoimi poglądami. Oni się nimi chwalą. Pracowałem z takimi osobami i leczyłem je. Mówią otwarcie, oni są gotowi do eksterminacji czarnych i żydów. Byłem świadkiem, jak ukraińskie wojsko strzelało schwytanym rosyjskim żołnierzom w kolana, a oficerom powyżej stopnia oficerskiego w głowę Widziałem na własne oczy, jak amerykańscy kamerzyści kręcili na miejscu fałszywe materiały filmowe i inscenizowali pozorowane egzekucje .Wszystkie zniszczone budynki cywilne, które Ukraina przedstawia jako bombardowania ludności cywilnej, są niczym innym jak wynikiem niedokładnego ostrzału celów wojskowych przez Ukraińców. Siły ukraińskie ukrywają nocą amunicję w budynkach mieszkalnych, nie informując o tym mieszkańców. Nazywa się to wykorzystywaniem ludzi jako tarcz. Bucza została zainscenizowana. Ciała zmarłych były zabierane z innych miejsc i celowo tam umieszczane, aby stworzyć szokujący obraz.
  Tak tak, Ukraińcy napadli na Rosję i bombardują wszelkiego typu rakietami, czołgami itp. Strzelają do rosyjskich cywilów i gwałcą rosyjskie dzieci. Biorę to na siebie. A Teraz szykuj tył zasadzę ci zastrzyka 💉 w dupsko na główkę.
  W 2014 roku to była wojna ukraińsko-ukraińska i tak aż do 2022 roku.
  -
  -
  Ahaaaa! Czyli, ze Krym zajęli sobie sami Ukraińcy, bo wczesniej go nie mieli, tak? Następnie wybudowali sobie most prowadzący z niego do Rosji przez Cieśnine Kerczeńską, aby Putinowi ułatwić rozlokowywanie swoich wojsk i sprzętu militarnego na Półwyspie.
  To naprawde bardzo ciekawa teoria!
  Południe Ukrainy niegdy etnicznie nie było Ukraińskie ... Krym po pijaku przydzielił do socjalistycznej republiki Chruszczow..
  Kiedy Ukraina uzyskała niepodległość to w 1994 roku zawarła pewne i z USA i Rosją .. Umów ewidentnie nie dotrzymała za namową USA Ukraina... ..Czyli Pakta nun servanda..
 • w temacie Rosja nie zgodzi się na wejście Szwecji i Finlandii do NATO

  W: Polityka
  ~gość
  zbigniewsob Kiedy wróciłem z Ukrainy do Francji, przeżyłem szok: kanały telewizyjne zapraszają jako ekspertów ludzi, którzy nigdy nie byli na Ukrainie i nie mają pojęcia, co się tam dzieje..
  Ukraińcy sami na siebie napadli.
  Pakta sun serrvanda sie kłania.. Ukraina mogła tej wojny uniknąć .. Ale ona parła za wszelką cenę do starcia..
 • w temacie Oblanie farbą rosyjskiego kolejną prowokacją?

  W: Polityka
  Dobrawa1 zbigniewsob Polska według konwencji podpisanych.. Musi zapewnić nietykalność ambasadorów,, To co się stało jest winą władz polskich.. Nic nie usprawiedliwia zachowania Warszawy w tej kwestii.Tak, masz rację. To święte prawo potwierdzone umowami międzynarodowymi. I nie ważne, czy to ambasador Rosji, czy też Ugandy. I nieważne są rozgrywki polityczne. Skoro nie został wydalony, powinien mieć ochronę.

  Tyle, że ambasador został powiadomiony o możliwości zamieszek i sugerowano, by jednak nie uczestniczył w tej uroczystości...którą sam prowokacyjnie w polskich mediach ogłosił. Dokładnie; dzień, godzina, miejsce itd. I dlaczego jego ochrona odsunęła się od niego, jakby go wystawiała na tego typu działania.?Nikt nie ma prawa mówić co ambasador może robić lub nie.. Skoro chciał złożyć kwiaty to miał do tego prawo .. Rząd polski powinien ustawić ze 100 barierek a nie opowiadać bredni o liście..
 • w temacie Oblanie farbą rosyjskiego kolejną prowokacją?

  W: Polityka
  Polska według konwencji podpisanych.. Musi zapewnić nietykalność ambasadorów,, To co się stało jest winą władz polskich.. Nic nie usprawiedliwia zachowania Warszawy w tej kwestii.
 • w temacie Wy tu o jury

  W: Polityka
  Co to za propagandę sięjesz ..??? Pro moskiewską. WEdług Polsatu praktycznie armia putina nie istnieje ... Wojska Ukrainy są pod Moskwą.. I Odcinają Rosję od Bałtyku..!!
 • w temacie Rosyjskie rezerwy walutowe zostaną przeznaczone na odbudowę Ukrainy

  W: Polityka
  agat JudasIshkariot

  Czy Ty rozumiesz co ja piszę?
  Wiesz, że wojska Rosyjskie wkroczyły na Ukrainę i dopuszczają się zbrodni ludobójstwa?
  Wiesz, że Rosjanie gwałcą dzieci i kobiety w ciąży?
  Wiesz, że Rosjanie rabują i zabijają bezbronnych cywili?
  Wiesz, że Rosjanie bombardują już trzeci miesiąc mieszkania cywili?

  Pytam bo nie wiem czy jest sens kontynuacji rozmowy z Tobą?
  To samo czynią Ukraińćy na wschodzie Ukrainy i to nie tylko teraz tak czynią od 2014 roku .. Mordują własnych obywateli.. Straszne