• w temacie Nie było zgody na zejście Tu-154 do 50m

W: Polityka
    Piszesz
    Dla ciebie to wszystko nie ma znaczenia, dla ciebie znaczenie mają parówki
    Ja jak człowiek techniczny nie interesują mnie. bajdurzenie Kołaczowej na żaden temat tym bardziej na tema przekopania
    I tak samo nie interesują mnie bajdurzenia na temat helu dwóch trzech wybuchów..

Skoro wierzysz w zamach Twój problem..
    Ale na dzień 21 stycznia 2015 roku nie ma żadnego dowody ze Smoleńsku doszło do zamachu..
    W zamach wierzą ludzie którzy nie odróżniają kokpitu od luku serwisowego silnika głównego

Ilona001 Cała ta hipoteza z brzozą jest tak niebywała, że naprawdę ciężko jest w nią uwierzyć.
    W moim dosyć bogatym życiu zawodowym dane mi było pracować na podobnej wieży jak na Siewiernym. Lotnictwa to fizyka.. I wiara tu nie ma nic do rzeczy. Środowisko ludzi związanych z lotnictwem nie ma żadnej wątpliwości. Przyczyna katastrofy to 80 procent wina polskiej załogi a resztą zawinili Rosjanie . Doszło do normalnej katastrofy lotniczej jakich wiele Doszło z winy ludzi..
    Wierzyć można w wybuchające parówki hel etc. Znawcy tematu tylko się śmieją z tej wiary...
    Ci wszyscy co wierzą w ten wybuch w Smoleńsku Rosjan i Putina mają z durni Pani też ich ma..??
    Rosjanie jak by chcieli dokonać zamachu to np. nad Białorusią na wysokości 10 tysięcy metrów . Tam by samolot dostał rakiete ze znakami alakidy Czeczeni etc. Szczątki ciał szukano by po dzisiejszy dzień..
    Brzoza to konsekwencja błędów pilotów tu 154 M
    .
  • w temacie Dlaczego Platforma okłamuje w sprawie górnictwa społeczeństwo??

W: Hydepark
    ale na pierwszym miejscu fałszu i obłudy stawiam PSL dawniej
    Tu widać na tym układzie PLS Po jak PO dbała o interes Polski..
    PSL oddano Wieś wszelkie tam synekury a PO wzięła resztę.. Na dokładkę pierwszy rolnik RP formalnie nadzoruje górnictwo o którym nie ma zielonego pojęcia .. A PO doskonale wie o tym i na górnictwie kręci lody.. Posyła do zarządu spółek górniczych ludzi którzy w Warszawie parzyli kawę . No i panowie od parzenia kawy szefom PO w stolicy zajechali spółki od życie..

Piszesz Moskwa nie prowadziła ich na ustalone wcześniej Wnukowo? A niby dlaczego miałaby ich Moskwa prowadzić oni byli tylko w przestrzeni powietrzne FR ,, Skoro Smoleńsk nie wydał zgody na lądowanie to .. Kapitan ma kartę podejścia i tam ma zapisane lotniska zapasowe.. I tam powinien odlecieć..
    Inaczej nie da rady..

• w temacie JAK SIĘ DZISIAJ CZUJESZ...?)

A ja czuję się normalnie jak na te smętne warunki ciemno buro , Tak późna jesień nie napawa optymizmem..
    Ale jutro będzie lepiej Uśmiechnij się człowieku..!!
  • w temacie Dlaczego nie ma wymogu zamontowania psów bezpieczeństwa w autokarach?

majowa zbigniewsob majowa i dobrze psy mogą pogryźć :) A jak będę wozić kota.. Lubię koty..!! I to poważnie...
    Ale czy koty lubią jeździć? Psy chyba bardziej:) To zależy od kota !! Miałem kotkę kKakrzyce która wszędzie weszła tam gdzie ja.. Była u mner na rękach To była kotka mądrzejsza od niejednego pasa.!!
  • w temacie Nauczyciele znowu chcą podwyżki..

[Pisze gość Ciekawe, w którym zawodzie pracownik zobowiązany jest do przepracowania 2 godz. na tydzień za darmo...Jakoś w otaczającym nie środowisku nie widze tych przepracowanych nauczycieli..
    Co do nauki . Raczej nie mniejsze ma wykształcenie jak nauczyciel . Pracowałem na dobę uuu nie po cyganić i nawet cały tydzień po 16 godzin z niedzielami . Tych darmowych godzin wżyciu były setki ..