• w temacie Jaki system operacyjny??

W: Hydepark
    piszesz
    Bez nakładki, tak po prostu z wiersza poleceń a przeglądarka to Apogeum wer. 3000.
    Często wymieniam klawiatury, bo znaczniki często ścieram.
    Ciekawie piszesz a jaki sprzęt masz na którym chodzi ten DOS.. Chyba leciwy DOS 16 system operacyjny instalacja na obecnych komputerach byłaby niemałym problemem.. Ja DOS znalem od wersji bodajże 3,000 na sprzęcie klasy 386 dawne lata ..
  • w temacie Dlaczego Platforma okłamuje w sprawie górnictwa społeczeństwo??

Prywatyzacja górnictwa to nie tak prosta sprawa . JSW sprywatyzowano i co ma problemy.
    Ludziom się wydaje ,że kopalnie można tak zamknąć jak piekarnię / Będzie bum to się ją otworzy.. Nic z tych rzeczy.
    Prywatyzacja górnictwa ale z sensem..

Prywatyzacja górnictwa to nie tak prosta sprawa . JSW sprywatyzowano i co ma problemy.
    Ludziom się wydaje ,że kopalnie można tak zamknąć jak piekarnię / Będzie bum to się ją otworzy.. Nic z tych rzeczy.
    Prywatyzacja górnictwa ale z sensem..

[cyta[ o to chodzi ze nie zaluje tylko mnie szlag trafia na marnotrawienie pieniedzy z podatkow[/cytat]
    Nawet złamanej złotówki nie dokładasz do górnictwa .
    Pisałem, wcześniej przypomnę za lata 2003 do 2013 na górnictwo budżet wydał 10 miliardów złotych a z górnictwa ściągnął 60 miliardów

To jak dopłacił .. Pisałem Pan demagogie uprawiasz.. i tyle
  • w temacie Nauczyciele znowu chcą podwyżki..

Cena jest ksztaltowana poprzez koszt pracy i przypuszczam posrednikow.
    obnizyc pensje zreformowac system sprzedazy wegla i moze cenowo dorownamy cenie importowanego wegla.
    Drogi Panie najpierw poczytaj pan co to jest koszt wydobycia ile on wynosi ile wynosi tone tego węgla na kopalni. ile w skupie zobacz też ile wynosi koszt tony loko port Amsterdam. Ile wynosi cena węgla z importu.
    Czy się to komuś podoba czy nie to Polska przez najbliższe lata beze zależna od węgla. Elektrownie rocznie musza spalić ponad 50 milionów ton.. .
    Jest temat o górnictwie ten jest o nauczycielach..
    Pozdrawiam

Coś się gościowi pochrzaniło .. Proszę o usunięcie przez moderatora postu nie związanego z tematem.

Jak pisałem wcześniej uprawiasz Pan demagogię.. Pokazałem na dwóch przykładach ,że opowiadanie o tym jak to górnika się dopłaca to mit.
    Panie 14 to konstrukcja typu zamiast dostać 2.5 tys. pln na normalna wypłatę ..dostają 2 tysiące .. A te 500 odkładane jest na tę 14 pensję . Skoro Pan tak zazdrości proszę się wybrać do górnictwa zarobi pan więcej..
    Cóż tak im Pan żałuje..??

dWho Ja nadal sprawdzam pocztę, robię przelewy w DOS-ie. Wiem, trudno w to uwierzyć, ale tak jest.
    Ostatnio nawet pograłem trochę na nim w Far Cry 4 i o dziwo komp się się tak nie grzeje.Napis coś więcej o tym DOS .. O ile to jest czysty DOS bez nakładki Windows . Przypomnę Milenium to też DOS .. A jakiej przeglądarki używasz..???
  • w temacie Nauczyciele znowu chcą podwyżki..

Marcin65 Mpoim zdaniem nauczciele powinni sie skumac z gornikami i wysysac kase z budzetu jak gornicy....gornicy maja coroczne doswiadczenia w strajkach..jesli oczywiscie gornicy dopuszcza nauczycieli do siebie bo gornik to nadczlowiek i reszta sie nie liczy.To że górnicy ciągną z budżetu państwa to czysta mitologia opowiadana prze ludzi PO widać Pan uwierzył propagandzie PO. Cóż zdarza się