• w temacie sposoby jak poprawić sobie humor ?

  W: Hydepark
  prowincjusz2
  tyrystor1
  prowincjusz2
  tyrystor1 Jak lubisz kabaret- Włącz TVN24, dobre też na zaparcia he he he !Miłej nocy ?:)
  Co tam kabaret. Żaden nie dorówna Tyrystorowi, wystarczy poczytać jego "mądre" wpisy w każdym temacie o PO, a albo pękniesz że śmiechu albo się rozpłaczesz nad autorem.
  A dzięki, lepszej recenzji nie mogłem uzyskać, czyli są kopią sytuacji w kraju- tragikomedii ! Miłej nocy :)
  Ty się możesz pochwalić że aby sobie poprawić humor kasujesz Prowincjuszowi punkty. Na zdrowie ci biedaku, skoro nie masz ani dziewczyny ani przyjaciół niech chociaż ja ci dostarczę radości.
  Jak Pawlak z Kargulem :) Prowincjuszu co tak się uwziąłeś na tego tyrystora?
 • w temacie multikulturalizm w Europie przeszkadza

  W: Polityka
  Puszkin Moje główne obawy związane z niekontrolowanym napływem imigrantów do Europy są zwiazane z tym iż rozmnażają się oni jak króliki . Skoro poruszyłem już temat Romów to napiszę iż w wielu powiatach wschodniej Słowacji osiągneli oni przewagę liczebną nad rdzenną ludnośćią tych terenów . W 2008 roku miały tam miejsce zamieszki podczas których atakowali oni sklepy z których wynosili co się tylko dało . Nie pamietam czy kasy fiskalne się ostały. Nie zgadzam się z rozwiązamiem propagowanym na przykłąd przez księzy czy PiSowców iż Polacy powinni w odpowiedzi na to zwiekszyć dzietność swoich rodzin . Ziemia jest przeludniona . Nie mam zamiaru z nikim się licytować w konkurencji polegającej na tym kto jest w stanie spłodzić wiecej dzieci .
  Absolutnie się z tym zgadzam. Ma się to też w dużym stopniu właśnie do pogłosek na temat muzułmanów, o których pisałam wyżej.
 • w temacie Śledzwtwo smoleńskie i badanie próbek przez POorgany, czyli syzyfowa praca, bez znaczenia !

  W: Polityka
  prowincjusz2
  tyrystor1 zlotowlosa7 Ileż można jeszcze wałkować tą sprawę? Latami?
  To nienormalne, by w tych czasach proces dochodzenia do prawdy dotyczący wypadku, czy też nie wypadku trwał tak długo.
  Media mydlą nam oczy, tymczasem w państwie jest cała masa ważniejszych problemów do rozwiązania.
  Przejrzyjcie na oczy.
  Tak to prawda, nie mniej jednak wyjaśnienie , to kwestia racji stanu i będzie się to ciągło do czasu solidnego rzetelnego wyjaśnienia ! Hej :)
  Żadna prawda oprócz wymysłów nawiedzonego Antka Tyrystora nie zadowoli. Ma przynajmniej o czym pisać w kółko Macieju, bez tego do reszty by zwariował.
  Aha :)
 • w temacie multikulturalizm w Europie przeszkadza

  W: Polityka
  root80 zlotowlosa7 root80 OlaOlaOla Przeszkadza wam to że w Europie jest coraz więcej napływowych "inny" nie rdzennych obywateli ? Wolelibyście, żeby państwa bardziej blokowały sprawy imigracyjne ludzi spoza Europy, bo mi się wydaje, że było by to dla nas leprze przynajmniej ze względów na pracę i zarobki, a tak np w Niemczech co trzeci obywatel to Arab, we Francji znowu sporo Afrykańczyków.Też pytanie...niedługo będziemy chodzić w turbanach i modlić się 5 razy dziennie do słońca...Lepiej chodzić w turbanach i modlić się do słońca, niż chodzić w burkach i być podnóżkiem. wydaje mi się że o to samo nam chodzi...:-)Nie do końca. Zauważ, że sytuacja kobiety znacznie różni się od sytuacji mężczyzny, jeśli chodzi o ludzi wyznających tą wiarę i kulturę.
 • w temacie multikulturalizm w Europie przeszkadza

  W: Polityka
  root80 OlaOlaOla Przeszkadza wam to że w Europie jest coraz więcej napływowych "inny" nie rdzennych obywateli ? Wolelibyście, żeby państwa bardziej blokowały sprawy imigracyjne ludzi spoza Europy, bo mi się wydaje, że było by to dla nas leprze przynajmniej ze względów na pracę i zarobki, a tak np w Niemczech co trzeci obywatel to Arab, we Francji znowu sporo Afrykańczyków.Też pytanie...niedługo będziemy chodzić w turbanach i modlić się 5 razy dziennie do słońca...Lepiej chodzić w turbanach i modlić się do słońca, niż chodzić w burkach i być podnóżkiem.
 • w temacie multikulturalizm w Europie przeszkadza

  W: Polityka
  Puszkin Różnorodność etniczna występująca na starym kontynencie jest jej siłą a nie słabośćią . Ale kiedy piszę o różnorodności etnicznej wzbogacającej kulturalnie Europę to mam na myśli Europejskie a nie napływowe . Kilka lat temu mieszkancy całego świata ściągali sobie na swoje komórki utwór ,, Holly Dolly Song '' . Prztznaje trochę idiotyczny ale i tak pod tym względem nie przebije naszego disco polo . Utwór ten został skomponowany na podstawie twórczości folkowej Laponczyków zamieszkujących pólnocną Finlandie . Bruksella powinna ochraniac przed wynarodowieniem małe narody Europejskie takie jak wspomniani Laponczycy czy narody celtyckie. Inaczej ma się sprawa z imigrantami z azji i Afryki którzy osłabija UE bo ich najwiekszym marzeniem jest podczepić się pod socjal . Wzorem antycznego Imperium Rzymskiego powinno być wprowadzone obywatelstwo Europesjkie . Poszczególne kraje członkowski niech przyznają obywatelstwo komu chcą , natomiast prawo do obywatelstwa Europejskiego powinno przysługiwac tylko tym którzy mają Europesjkie korzenie lub imigranto którzy w jakiś sposób zasłuża sobie za uznanie ich za Europejczyków . Ulge w przyznaniu obywatelstwa winni mieć imigranci z krajów sojuszniczych dla Europy . Iranczycy , Boliwijczycy , Wenezuelczycy . Jest jescze problem takich dwóch narodów które od wieków tylko pasożytują choć na różne sposoby . Żydzi i Romowie nie są Europejczykami więc wypad .Surowe twe rządy :) A Żydzi to mądrzy ludzie. Wbrew pozorom Afrykańczycy także. Bardzo szybko uczą się języków. W moim mieście wielu uczy j. angielskiego.
 • w temacie multikulturalizm w Europie przeszkadza

  W: Polityka
  Mi to nie przeszkadza. Różnorodność jest o wiele ciekawsza od naszej staczającej się kultury.
  Jednak słyszałam pogłoski o tym, że muzułmanie mają w planach rozprzestrzenić swoją religię i rządy. To akurat mi nie odpowiada, tym bardziej, że jestem kobietą.
  Nasze religie i kultury mogą się przeplatać, żyć obok siebie, ale żadna nie powinna próbować dominować nad drugą.
 • w temacie Czy Internet zastępuje dzisiejszą rzeczywistość?

  W: Hydepark
  root80 molon root80 zlotowlosa7 molon root80 zlotowlosa7 root80 a ja wam napisze...Chodźmy na piwo...:-)Przyjdź z tym piwem do mnie, bo dziś nie chce mi się wstawać :)Leniuch...;-)...To wszyscy do Złotowłosej...Ja stawiam...:-)[image]0002PA0HDT1M3IC7[/image][image]0002PA0HDT1M3IC7[/image]dla rozbawienia. przeterminowało mi się piwo;-) co stwierdziłem robiąc porządki w garażu.
  Trochę mnie to przeraziło........No cóż... Teraz ma większego kopa :)Ja bym się bał je pić...Tyle, że to czeskie piwo - innego nie kupuje. Jeżdze raz do roku na zakupy do Czech, kupując głównie moją ulubioną beherovkę limon, i piwo, ktore rozdaję po rodzinie....
  No ale skrzynka mi została skrzynka piszesz...Hmmm...SZKODA bo czeskie jako jedyne robione jest na chmielu a nie na żółci zwierzęcej...Hehe teraz każdy przelicza w głowie... Kurde...Skrzynka piwa... Skrzynka piwa... Szkoda
 • w temacie Czy Internet zastępuje dzisiejszą rzeczywistość?

  W: Hydepark
  molon root80 zlotowlosa7 molon root80 zlotowlosa7 root80 a ja wam napisze...Chodźmy na piwo...:-)Przyjdź z tym piwem do mnie, bo dziś nie chce mi się wstawać :)Leniuch...;-)...To wszyscy do Złotowłosej...Ja stawiam...:-)[image]0002PA0HDT1M3IC7[/image][image]0002PA0HDT1M3IC7[/image]dla rozbawienia. przeterminowało mi się piwo;-) co stwierdziłem robiąc porządki w garażu.
  Trochę mnie to przeraziło........No cóż... Teraz ma większego kopa :)Ja bym się bał je pić...Tyle, że to czeskie piwo - innego nie kupuje. Jeżdze raz do roku na zakupy do Czech, kupując głównie moją ulubioną beherovkę limon, i piwo, ktore rozdaję po rodzinie....
  No ale skrzynka mi została Trochę szkoda. Trzeba było jeszcze porozsyłać po forumowiczach :)