28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń122
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +19
28 ppt ?

wkurza mnie bycie babą (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

wkurza mnie bycie babą

Napisał(a): ~wkurzonababa -

Nie jestem feministką, nie golę głowy, nie chcę pracować w kopalni, a tym bardziej nie popieram przedłużenia wieku emerytalnego. Jedyne czego chcę to być postrzegana jako człowiek, a nie jako KOBIETA, od której cały czas się czegoś wymaga. Jak nie masz dzieci to jesteś egoistką, jak masz dzieci i nie pracujesz, to pasożytujesz na chłopie, jak masz dzieci i dbasz o siebie, to jesteś wyrodną matką, a jak masz dzieci i o siebie nie dbasz, to dajesz zły przykład dzieciom i zwiększasz prawdopodobieństwo, że mąż znajdzie sobie młodą siksę. Jak kobieta zdradzi to dziwka, jak chłop zdradzi to macho-casanova .

I do tego te kretyńskie programy jak być perfekcyjną, projekt lady, metamorfozy, styliści...dlaczego nie ma programów odpowiadających na pytania jak być perfekcyjnym mężem? jak zostać gentlemanem?

Kobiety! Pamiętajcie! Zawsze jesteśmy piękne i musimy postępować wedle naszych zasad.
INTERIA.PL

Re: wkurza mnie bycie babą

Napisał(a): ~wkurzonababa -

~jaga Racja, faceci mają lepiej. Mogą sikać na stojąco, orgazm mają po trzech ruchach, nie muszą 9 miesięcy z brzuchem chodzć i co miesiąc nic im z tyłka nie cieknie.
A propos orgazmu to faceci mi mówią, że powinnam się cieszyć bo my mamy wielokrotny, a oni nie. Rewelacja! Tylko biorąc pod uwagę ilu facetów potrafi dać taką przyjemność to szczerze mówiąc wynik nie powala.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: wkurza mnie bycie babą

Napisał(a): ~pffffffffff -

A mnie wkurza bycie człowiekiem! Ta popie...lona potrzeba drugiego człowieka! W ogóle to denne organiczne ciało z wszelkimi jego zachciankami, ograniczeniami i wadami. Stale żreć i wydalać, żreć i wydalać i tak bez końca... jeszcze do tego jakieś choroby od czasu do czasu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: wkurza mnie bycie babą