68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń990
  • Odpowiedzi58
  • Ocen na +-4
68 ppt ?

Właściciel najlepszego MĘSKIEGO GŁOSU? Wasze typy? (59)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Właściciel najlepszego MĘSKIEGO GŁOSU? Wasze typy?

Napisał(a): Gość -

troot65
Edytt5 I aby się nie rozdrabniać ... a poza głosem równocześnie podziwiać walory zewnętrzne .... to oczywiście ... hurtowo ! :)))

[video]a[/video]
Ja nie jestem Luja a moje walory to pojęcie względne. Ja jestem taki sobie -

[video][/video]

;)))
Znaczy się głos czy to piosenka o Tobie? ... :))))))
INTERIA.PL

obserwator1971
Edytt5
obserwator1971
Edytt5
wiosna2
Edytt5
mortis
Edytt5
Serio masz taki głos?! .. No to nie zadzwonię ... bo mi odbije jak Puszkinowi :))))
różnie bywa z moim głosem
kosa w szyje zakupiona była kiedyś ;)
Tzn. jak się struny głosowe ułożą ? :)))... znam też kogoś, po takim zajściu, tyle, że miał chyba kose pod innym kontem, bo pieje jak stary kogut. :)))
>>O kogut to fajny gość :))))))co nie lubisz kogutów ?:)))))))Rano dobrze wybudzi.................
Ta opcja z rankiem wcale a to wcale mi się nie podoba :((( bo ja śpioch jestem :))))))
Jak się po nocach siedzi ;)
No co Ty mi tu imputujesz??? Że mnie starość dopadła i cierpię na bezsenność ? :))) hmm..
Edi ja Ci nic nie imputuję, ani nie amputuję, po prostu pojawiasz się jak zjawa po nocach ;P
Bo ja żyje niehigienicznie :)))) w dzień śpię a w nocy biegam ;))))

Kinia223
Edytt5 I aby się nie rozdrabniać ... a poza głosem równocześnie podziwiać walory zewnętrzne .... to oczywiście ... hurtowo ! :)))

[video]h[/video]
Ładnie :) Jest tyle pięknych głosów. W sumie to ciekawe, co sprawia, że dany uznajemy za najlepszy. Barwa? Technika? Szczerość przekazu? Ilość oktaw? Ja stawiam na barwę i emocje.
Dokładnie ... często słysząc czyjś głos, wyobrażamy sobie jak wygląda .... a jak poznajemy właściciela głosu to spadamy z chmury bo nam nie pasuje do danego osobnika :))).... myślę, że to właśnie barwa przede wszystkim do nas przemawia, a później sposób mówienia, przekazane emocje :) ....

Reklama

Napisał(a): ~trel -

iskierka Freddie Mercury
Przereklamowany. Facet miał poważną wadę zgryzu i to słychac. Głos drażniący mnie osobiście. Gdyby nie "nagłośnienie", przeszedłby (obok mnie) bez echa. Nie był beztalenciem-to pewne.

Napisał(a): Kinia223 -

Edytt5
Kinia223

[video]h[/video]
Ładnie :) Jest tyle pięknych głosów. W sumie to ciekawe, co sprawia, że dany uznajemy za najlepszy. Barwa? Technika? Szczerość przekazu? Ilość oktaw? Ja stawiam na barwę i emocje.
Dokładnie ... często słysząc czyjś głos, wyobrażamy sobie jak wygląda .... a jak poznajemy właściciela głosu to spadamy z chmury bo nam nie pasuje do danego osobnika :))).... myślę, że to właśnie barwa przede wszystkim do nas przemawia, a później sposób mówienia, przekazane emocje :) ....
Jakieś umiejętności techniczne w śpiewie też powinny być, ale bez przesady. No chyba że to opera - wówczas technika powinna być idealna.

Reklama

~trel
iskierka Freddie Mercury
Przereklamowany. Facet miał poważną wadę zgryzu i to słychac. Głos drażniący mnie osobiście. Gdyby nie "nagłośnienie", przeszedłby (obok mnie) bez echa. Nie był beztalenciem-to pewne.
Nie sądzę, by Freddie był przereklamowany. Był świetnym, charyzmatycznym wokalistą. I według mnie miał piękną barwę głosu. A wada zgryzu to raczej wpływała na sposób wymowy, a nie głos sam w sobie...
No ale wiadomo, każdy odbiera muzykę inaczej.

Napisał(a): leukoplakia -

Kinia223
~trel
iskierka Freddie Mercury
Nie sądzę, by Freddie był przereklamowany. Był świetnym, charyzmatycznym wokalistą. I według mnie miał piękną barwę głosu. A wada zgryzu to raczej wpływała na sposób wymowy, a nie głos sam w sobie...
Miał w sobie rodzaj wulgarnej ( ale nigdy zmysłowej) charyzmy. Gdyby stosował tylko wokalizy , może plucie nie byłoby "słyszalne". A głos dobry, ale nie porywający. Nie porwała mnie żadna pieśń, ale szanuję cudze upodobania. De gustibus... Dołączam więc dla fanów jedyną piosenkę, którą zapamiętałam z racji "obsesyjnego" refrenu. Lubię wstawki o "twardzielstwie" twardzieli.
Załączniki:

Reklama

leukoplakia
Kinia223
~trel
iskierka Freddie Mercury
Miał w sobie rodzaj wulgarnej ( ale nigdy zmysłowej) charyzmy. Gdyby stosował tylko wokalizy , może plucie nie byłoby "słyszalne". A głos dobry, ale nie porywający. Nie porwała mnie żadna pieśń, ale szanuję cudze upodobania. De gustibus... [video]http://www.youtu]
A jaki jest Twój typ? Któryś z już tu wymienionych (jak wiadomo nie Freddie) czy inny?

ewela35
Kinia223
~trel
iskierka Freddie Mercury
Oczywiście,że Freddie był świetnym wokalistą.
Potrafił świetnie śpiewać live a to domena każdego dobrego wokalisty.
Natomiast muzyka Queen to kunszt jakich mało,nie trzeba lubić ani Freddiego ani też całego zespołu.....ale nie można powiedzieć,że ich muzyka jest do niczego.
Witaj Ewelka :)
A są tacy, którzy uważają Queen za zespół przereklamowany i zbyt popowy. Takie wpisy w necie się pojawiają. Choć może tym osobom chodzi po prostu o rozkręcenie dyskusji... Wiadomo, fani rzucą się bronić idoli :)

ewela35
Kinia223
Witaj Ewelka :)
A są tacy, którzy uważają Queen za zespół przereklamowany i zbyt popowy. Takie wpisy w necie się pojawiają. Choć może tym osobom chodzi po prostu o rozkręcenie dyskusji... Wiadomo, fani rzucą się bronić idoli :)
Witaj Kiniuś:)
Ja tam specjalnie fanką Queen nie byłam i nie jestem......ale kiedy słyszę "Show must Go on" to mam gęsią skórkę,szczególnie kiedy wsłucham się w tekst...a w ogóle mają kilka piosenek,które lubię.
Jest kilka takich wokalistów za którymi osobiście nie przepadam ale czasem lubię ich słuchać:))
Lubię na przykład kilka piosneczek Enrique Iglesiasa mimo iż wokalista z niego za trzy grosze..........czego nie można powiedzieć o jego ojcu,bo Julio miał cudowny głos,pasujący do jego piosenek:)
Tak to jest w muzyce - mogą się podobać pojedyncze piosenki artysty, którego człowiek nie słucha. Mam podobnie z Enrique - kilka jego piosenek sprzed lat było całkiem przyjemnych :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Właściciel najlepszego MĘSKIEGO GŁOSU? Wasze typy?