963
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +252
963 ppt ?

właściwości jajek - nie tylko pyszne, ale i zdrowe (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: właściwości jajek - nie tylko pyszne, ale i zdrowe

Napisał(a): ~Polak -

Dla mnie celebryta to synonim promowanej przez media głupoty, która wyparła z mediów specjalistów, autorytety.
~PIK Jak to ? Nie tak dawno pewna ważna celebrytka tłumaczyła, że zjada białku jajka, a żółtko wyrzuca. Upierała się, że tak zaleca jej równie ważna dietetyczka.

Reklama

Napisał(a): ~eva -

~jojo NIestety nie sa zdrowe. Wrecz przeciwnie sa szkodliwe dla zdrowia, podobnie jak inne produkty odzwierzece.. Sa nie mniej szkodliwe niz oleje z oliwek, kokosowe itp. Zachecam do czytania badan naukowych a nie naukawych-komercyjnych.pisanych na zlecenie i za pieniadze firm z brazny spozywczej i rolniczej.
Czy oliwa z oliwek albo olej kokosowy to produkty odzwierzęce? Bo ja jakoś zawsze oliwki widzę na drzewach (a akurat mieszkam w kraju gdzie ich pełno rośnie), ale może ja nie o takich badaniach jak trzeba czytam?

Napisał(a): niesraj -

~Listen Białko jajek jest łatwo przyswajalne i zawiera aminokwasy niezbędne. Jedzenie jajek, szczególnie żółtek, poprawia widzenia i wspiera oko, by nie pojawiały się zwyrodnienia.
Odpowiadam:
[b] Sama nie wiem co o tych dobrodziejstwach jajek mam myśleć
Od 2005 roku zjadam ok. 30 jajek tygodniowo i cholesterol zawsze miałam do 140 teraz 200-220 , witamina D3 poziom 19 norma 30-100 a mówi się ,że żółtko jaja zawiera jej dużo, z widzeniem też coraz gorzej.Jadam jajka nadal bo jeść coś muszę- nie zawierają glutenu i laktozy chociaż to jest dobre ;)

Reklama

Napisał(a): ~SU-29 -

~jojo NIestety nie sa zdrowe. Wrecz przeciwnie sa szkodliwe dla zdrowia, podobnie jak inne produkty odzwierzece.. Sa nie mniej szkodliwe niz oleje z oliwek, kokosowe itp. Zachecam do czytania badan naukowych a nie naukawych-komercyjnych.pisanych na zlecenie i za pieniadze firm z brazny spozywczej i rolniczej.
Nie słuchajcie tzw..naukowców, dietetykow i tym podobnych szamanów. Jedzcie to co jadały nasze pra-babcie, babcie i matki - to produkty i potrawy zakodowane w naszych genach.oraz stosujcie dietę MŻ to będziecie zdrowi.

Napisał(a): ~lekarz -

-niestety,ale bredzisz,powinien być jakis prawny zakaz udzielania sie na forach o jedzeniu osobniczkom z symptomem vege,zresztą pacjent z takimi objawami jest zwykle eliminowany z leczenia wszelkimi sposobami gdyż zazwyczaj próbuje instruować lekarza co do trybu i sposobu leczenia

Napisał(a): ~debil -

Napisał(a): ~Gruba -

[b][b][b][b][/b][/b][/b][/b]
GDY NIE BĘDZIESZ JEŚĆ TEGO, CO CI MOŻE ZASZKODZIĆ - TO UMRZESZ Z GŁODU.....

Napisał(a): Adam 35 -

Moj dziadek zza buga ma 91 lat. Gdy 20 lat temu było popularne ze jajka to chlesterol i zeby unikać to dziadek stwierdził: z jajka życie powstaje, to nie moze być złe, jem od zawsze i zdrowy jestem. To samo dotyczy smalcu, słoniny, mięsa... Wszystko trzeba jesć ale z umiarem i nie żreć "do poduszki". Polecił by za za to unikac cukru, słodyczy i wszystkiego wysokoprzetworzonego.pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: właściwości jajek - nie tylko pyszne, ale i zdrowe