Odpowiadasz na:
właściwości jajek - nie tylko pyszne, ale i zdrowe

~Pati
Temat dodał(a):
~Pati -
Jeszcze niedawno wszędzie pisano, że jajko to niezdrowe jest, nie można za często jeść, bo cholesterol rośnie itd. Ale słyszałam, że coraz bardziej zmienia się podejście i docenia się właściwości jajek. A przede wszystkie jajka wartości odżywcze mają świetne. Nawet wartości odżywcze jajka kurzego, takiego najzwyklejszego, to masa pełnowartościowego białka, moc witamin, takich jak A, B2 i D, a w dodatku moc fosforu, potasu, sodu, wapnia, żelaza, magnezu, miedzi, cynku, selenu... Znacie sposoby, by jeszcze te właściwości jajek podnieść w potrawie? Szczególnie na kolację, bo przez lekkostrawność i moc wartości pomagających w regeneracji organizmu wydaje mi się szczególnie dobrą porą na jedzenie noc.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: właściwości jajek - nie tylko pyszne, ale i zdrowe

Napisał(a): ~Jancio -

~Polak Jajka na kolację i kołdra całą noc pod sufitem , tyle gazów, że ją unosi............
Skoro po jajkach masz gazy to jedynie dowód że masz florę bakteryjną w kiepskim stanie

Re: właściwości jajek - nie tylko pyszne, ale i zdrowe

Napisał(a): jaci66 -

ZRYJ TRAWE TY OSLA GLOWO I MIESZKAJ W OBORZE !!!!
zdrowe. Wrecz przeciwnie sa szkodliwe dla zdrowia, podobnie jak inne produkty odzwierzece.. Sa nie mniej szkodliwe niz oleje z oliwek, kokosowe itp. Zachecam do czytania badan naukowych a nie naukawych-komercyjnych.pisanych na zlecenie i za pieniadze firm z brazny spozywczej i rolniczej.[/cytat]

Reklama

Re: właściwości jajek - nie tylko pyszne, ale i zdrowe

Napisał(a): ~Tedi -

~jojo NIestety nie sa zdrowe. Wrecz przeciwnie sa szkodliwe dla zdrowia, podobnie jak inne produkty odzwierzece.. Sa nie mniej szkodliwe niz oleje z oliwek, kokosowe itp. Zachecam do czytania badan naukowych a nie naukawych-komercyjnych.pisanych na zlecenie i za pieniadze firm z brazny spozywczej i rolniczej.
Aleś wymyślił. Pewnie, że nic nie może być zdrowe, bo nie jest koszerne. Szalom.

Re: właściwości jajek - nie tylko pyszne, ale i zdrowe

Napisał(a): ~ kado -

jedzenie jajek jest niezwykle bolesne

Reklama