42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń346
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +21
42 ppt ?

Własny dom nad morzem (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Własny dom nad morzem

Napisał(a): Gość -

WildD
Antonnia
Kamyczka
WildD
Lilith1 ...że przy obecnym tempie topnienia lodowców podniesie się o 3-4 metry w ciągu min. 5-ciu lat.
ROTFL!
Niech żyją nieuki!
nie ma to jak skromność i samozachwyt ;)
;-)
;o)
Jak zwykle POborg małolotny;)

Kamyczka
WildD
Antonnia
Kamyczka
WildD
Lilith1 ...że przy obecnym tempie topnienia lodowców podniesie się o 3-4 metry w ciągu min. 5-ciu lat.
ROTFL!
Niech żyją nieuki!
;-)
;o)
Nie stać cię na coś oryginalnego? Musisz po mnie małpować? ;oP

Reklama

WildD
Kamyczka
WildD
Antonnia
Kamyczka
WildD
ROTFL!
Niech żyją nieuki!
;-)
;o)
A po co? Przecież dajesz mi na siebie gotowce - POborgu;;)

Kamyczka
WildD
Kamyczka
WildD
Antonnia
Kamyczka
WildD
ROTFL!
Niech żyją nieuki!
;-)
;o)
A po co? Przecież dajesz mi na siebie gotowce - POborgu;;)
No to buziaczki małpeczko.

Reklama

Napisał(a): gość -

Podrzucam stronkę o podróżowaniu. Może zdjęcia zainspirują do wybrania odpowiedniego miejsca na apartament.http://kronik(...).pl/pl/

Słyszałam, że w Grecji i na południu Włoch domy są rozdawane za bezcen. Warunkiem jedynie jest przywrócenie rezydencji do pierwotnej kondycji w ciągu roku. Może warto się zainteresować tematem.

Hey podepnę się do tematu. Kiedyś sam się zastanawiałem nad jakimś apartamentem nad morzem. A nawet nad pensjonatem ale to są już całkiem inne pieniądze. W grę w chodziły też góry. Ale z tego co się orientuję to chyba morze będzie lepszym rozwiązaniem. A patrząc co się dzieje w ostaniach latach jak niebezpiecznie jest za granicami to kupno takiego mieszkania w naszym zacnym kraju może być naprawdę dobrym pomysłem na ulokowanie pieniędzy. A do tego zawsze sami możemy korzystać z tego apartamentu jak nie mieszkamy na stałem nad morzem

Reklama

Jeśli to taki świetny biznes, wspaniała inwestycja, to dlaczego ludzie sprzedają te kury znoszące złota jajka, te domy, pensjonaty, mieszkania?
Na Allegro jest ponad pół miliona ogłoszeń sprzedaży nieruchomości.
Na otodom i podobnych, kolejne tyle.

Napisał(a): gość -

Mam znajomych, którzy kupili mieszkanie nad morzem z racji choroby dzieci (astma i inne choroby związane z układem oddechowym). Nadmorski klimat łagodzi ataki itp ogólnie bardzo korzystnie wpływa na organizm, więc dla nich nie wystarczy tylko 1 do roku pojechać tam na wakacje. Wiadomo, że dla niektórych taka inwestycja jest słabo opłacalna, ale moim zdaniem posiadanie własnego lokalu nad morzem to w większości plusy. Na tym blogu piszą więcej o zaletach i wadach nieruchomości nadmorskich, ale tak jak wspomniałem jest to dość indywidualna sprawahttp://www.bu(...)zalety/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Własny dom nad morzem