31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń161
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +0
31 ppt ?

Własny gabinet kosmetyczny - jakie usługi wybrać? (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Własny gabinet kosmetyczny - jakie usługi wybrać?

Napisał(a): ~Dorotka -

Hej.
Planuję w nowym roku otworzyć swój gabinet kosmetyczny i wstępnie już zaczęłam wszystko planować. Natomiast szukam nowoczesnych zabiegów w szczególności na zmarszczki które mogłyby się sprawdzić i przynoszą realne skutki. Czy macie może w tym zakresie doświadczenie i jesteście mi w stanie pomóc? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź, pozdrawiam :)
INTERIA.PL

Re: Własny gabinet kosmetyczny - jakie usługi wybrać?

Napisał(a): ~Esteta -

Czy też chcesz być taką kosmetyczką jaką ja spotkałem? Poprosiłem ją grzecznie żeby mi zrobiła depilację pod pachami, klaty, jąder i wokół penisa. Stanęła jak posąg z granitu, poczerwieniała jak indor, zapowietrzyła się i nie umiała z siebie wydobyć słowa. Przecież nie pytałem jej czy poleci ze mną na księżyc, tylko o normalną usługę. Czy gabinety kosmetyczne są tylko dla kobiet?? Nigdzie tego nie pisze! Co ty byś zrobiła ze mną ??

Napisał(a): Tris -

~Esteta Czy też chcesz być taką kosmetyczką jaką ja spotkałem? Poprosiłem ją grzecznie żeby mi zrobiła depilację pod pachami, klaty, jąder i wokół penisa. Stanęła jak posąg z granitu, poczerwieniała jak indor, zapowietrzyła się i nie umiała z siebie wydobyć słowa. Przecież nie pytałem jej czy poleci ze mną na księżyc, tylko o normalną usługę. Czy gabinety kosmetyczne są tylko dla kobiet?? Nigdzie tego nie pisze! Co ty byś zrobiła ze mną ??
Depilacje intymne robi się laserem w salonach skinologicznych, jeżeli salon kosmetyczny nie jest skinologiczny, to nikt Ci takiej depilacji nie ma obowiązku zrobić, bo nie jest ona w usłudze takiego salonu, salon kosmetyczny to salon kosmetyczny, a salon skinologiczny to salon skinologiczny z depilacjami itp., może być też salon kosmetyczno-skinologiczny wszystko jest zawarte w opisach, które TRZEBA CZYTAĆ przed pójściem gdzieś, to tak jakbyś poszedł do fryzjera i zapytał się czy zrobią Ci makijaż, niektóre salony fryzjerskie są także kosmetyczne i mogą zrobić makijaż, a niektóre nie są i takiego makijażu nikomu nie zrobią.

A do Autorki: Na serio..., zamierzasz otworzyć salon kosmetyczny i pytasz się na forum Interii o zabiegi na zmarszczki..., szukasz nie wiadomo jakich specjalistów nie tam gdzie powinnaś, a poza tym, skoro zamierzasz otworzyć swój własny gabinet, to chyba powinnaś mieć ukończony jakiś kurs i mieć o tym już jakieś pojęcie, zwłaszcza, że nie ma realnie żadnego zabiegu (poza botoksem, który swoją drogą jest szkodliwy), który dawałby jakieś szczególne efekty..., no błagam..., jeśli już zamierzasz coś otworzyć, to coś o czym masz pojęcie, bo takich ,,zakładaczy" biznesu jest dużo i często bardzo źle kończą, z masą długów, jeśli masz pasję, to powinnaś się na tym znać i wtedy Ci się uda, jeśli nie masz pasji, a chcesz to zrobić tylko dla kasy, o której nie masz pojęcia, to Ci się nie uda i skończysz z długami, tyle w tym temacie.

Reklama

Napisał(a): ~Esteta -

Tris
~Esteta Czy też chcesz być taką kosmetyczką jaką ja spotkałem? Poprosiłem ją grzecznie żeby mi zrobiła depilację pod pachami, klaty, jąder i wokół penisa. Stanęła jak posąg z granitu, poczerwieniała jak indor, zapowietrzyła się i nie umiała z siebie wydobyć słowa. Przecież nie pytałem jej czy poleci ze mną na księżyc, tylko o normalną usługę. Czy gabinety kosmetyczne są tylko dla kobiet?? Nigdzie tego nie pisze! Co ty byś zrobiła ze mną ??
Depilacje intymne robi się laserem w salonach skinologicznych, jeżeli salon kosmetyczny nie jest skinologiczny, to nikt Ci takiej depilacji nie ma obowiązku zrobić, bo nie jest ona w usłudze takiego salonu, salon kosmetyczny to salon kosmetyczny, a salon skinologiczny to salon skinologiczny z depilacjami itp., może być też salon kosmetyczno-skinologiczny wszystko jest zawarte w opisach, które TRZEBA CZYTAĆ przed pójściem gdzieś, to tak jakbyś poszedł do fryzjera i zapytał się czy zrobią Ci makijaż, niektóre salony fryzjerskie są także kosmetyczne i mogą zrobić makijaż, a niektóre nie są i takiego makijażu nikomu nie zrobią.
Wiem co piszę, w zakładzie tym wykonuje się depilację w pełnym zakresie u kobiet.

A do Autorki: Na serio..., zamierzasz otworzyć salon kosmetyczny i pytasz się na forum Interii o zabiegi na zmarszczki..., szukasz nie wiadomo jakich specjalistów nie tam gdzie powinnaś, a poza tym, skoro zamierzasz otworzyć swój własny gabinet, to chyba powinnaś mieć ukończony jakiś kurs i mieć o tym już jakieś pojęcie, zwłaszcza, że nie ma realnie żadnego zabiegu (poza botoksem, który swoją drogą jest szkodliwy), który dawałby jakieś szczególne efekty..., no błagam..., jeśli już zamierzasz coś otworzyć, to coś o czym masz pojęcie, bo takich ,,zakładaczy" biznesu jest dużo i często bardzo źle kończą, z masą długów, jeśli masz pasję, to powinnaś się na tym znać i wtedy Ci się uda, jeśli nie masz pasji, a chcesz to zrobić tylko dla kasy, o której nie masz pojęcia, to Ci się nie uda i skończysz z długami, tyle w tym temacie.

Reklama

Napisał(a): ~Kamila -

Robiłam szkolenie z usług kosmetycznych, znalazłam bardzo fajny instytut gdzie bardzo dobrze szkolą imoge jak najbardziej polecić Lukomades. Zajęcia prowadzone sa bardzo fachowo i jest dużo zajęc praktycznych

Reklama

Napisał(a): ~DiankaW29 -

To warto też rozwijać umiejętności w zakresie kosmetyki aby realizować usługi na najwyższym poziomie. Ze swojej strony na pewno mogę zaproponować Ci abyś zajrzała do oferty szkół Cosinus bo w Łodzi mają kilka kursów które rzeczywiście mogą Cię zainteresować.

Napisał(a): ~KarolaOrzech -

W moim salonie świetnie sprawdza się zabieg infuzji tlenowej DermaOXY. Polega na wprowadzeniu aktywnych skoncentrowanych substancji aktywnych w głąb warstw skóry, co daje efekt odżywionej skóry, zmniejszenia zmarszczek i wolnych rodników oraz ogólnej poprawy stanu cery. Zabieg cieszy się popularnością ze względu na szybkie rezultaty. Z doświadczenia mogę powiedziec, że to rozwiązanie jest strzałem w dziesiątke. Jak chcesz dowiedzieć się więcej to zerknij nahttp://www.de(...)rmaoxy, znajdziesz tam więcej informacji na temat zabiegu oraz jego wprowadzenia w salonach.

Napisał(a): ~tertil -

Najlepiej postarać się o to by nasz gabinet kosmetyczny miał jak najszerszą ofertę. W tym celu trzeba się doszkolić i zdobyć nowe umiejętności. Jeżeli mieszkacie w Krakowie to skontaktujcie się z [url=//www.kak.edu.pl]//www.kak.edu.pl[/url] Tam przejdziecie ciekawe kursy kosmetyczne.

Napisał(a): ~morellana -

Moim zdaniem taki gabinet to świetny pomysł. Jeżeli to lubisz i robisz to dobrze - tym bardziej. Zawsze warto spróbować. W moim przypadku wypaliło i nigdy nie żałowałam, że podjęłam taką decyzję. Używam tylko i wyłącznie porządnych kosmetyków. Zależy mi na tym aby każda klienta była zadowolona. Zamawiam z hurtowni Beaty Novahttps://beaut(...)ova.pl/ ze względu na różnorodność asortymentu oraz konkurencyjne ceny. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.

Napisał(a): ~jenarta -

Ja ostatnio zdecydowałam się na rozszerzenie oferty mojego gabinetu kosmetycznego o makijaż permanentny. W tym celu zgłosiłam się do Marzeny Kotowskiej, która organizuje kursy makijażu permanentnego w swoim salonie Perfect Glamour we Wrocławiu.

Napisał(a): ~wioletta -

Bardzo fajne kosmetyki znajdziecie w hurtowni kosmetykówhttps://dagra(...)jonalne Mają dobry wybór kosmetyków włoskiej marki BeneXere oraz koreańskich kosmoceutyków. Koreańska metoda pielęgnacji skóry jest obecnie bardzo na czasie, wiele kobiet bardzo ją docenia, dlatego zdecydowanie warto wprowadzić do swojej oferty kosmetyki koreańskie, tym bardziej Dagra Cosmetics oferuje je w przystępnych cenach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Własny gabinet kosmetyczny - jakie usługi wybrać?