69
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń884
  • Odpowiedzi60
  • Ocen na +-9
69 ppt ?

Wojas praca wasze opinie (61)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wojas praca wasze opinie

Napisał(a): Gość -

Szukam pracy w jakichś sklepach z ciuchami i butami i zainteresowała mnie oferta Wojasa, bo gwarantują umowę o pracę. Pracował ktoś tam może? Warto się tam załapać na stanowisko sprzedawcy? Można się tam rozwijać? Będę wdzięczna za każde opinie.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Wojas praca wasze opinie

Napisał(a): ~klaudia -

wypytałam kuzynkę i mówiła mi że to była dla niej całkiem fajna praca na okres studiów. poważna umowa, te prowizje i premie o których mówicie, miła atmosfera. czasami jakieś tam stresy, no ale to jak w każdej innej pracy

Reklama

~klaudia i jak tam? odezwali się?
Kurczę, zapomniała, o tym wątku ;). Tak, odezwali się, we wtorek byłam na rozmowie. Wszystko w sumie całkiem fajnie i chciałabym tam dostać pracę ale póki co czekam na odpowiedż. Mam nadzieję, że nie zbłaźniłam się na tyle żeby mnie nie chcieli ;)

~meva a jak sama rozmowa? też chciałam się starać o prace i zastanawiam się czy moigę się jakośc wcześniej przygotować
Wiesz co, no rozmowa jak rozmowa. Najpierw miałam powiedzieć kilka zdań o sobie, o swoim doświadczeniu, poprzednich pracach itp. Potem pytali mnie jak bym się odnalazła w różnych sytuacjach, a na koniec sami określili swoje oczekiwania i to, co moga mi zaproponować. No i w sumie tyle. Było miło i sympatycznie. Bez zadęcia :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • alfa gdask
Do góry strony: Wojas praca wasze opinie