Odpowiadasz na:
Wojciech Mann krytykuje dobrą zmianę. Środowisko PiS oburzone!

rukola
Temat dodał(a):
rukola -
Wojciech Mann, znany dziennikarz radiowy, który współpracuje z Trójką bardzo krytycznie wyraził się o dobrej zmianie. W najnowszym wywiadzie, który udzielił z okazji swoich 70. urodzin nie zabrakło cierpkich i za razem bardzo wymownych słów. Na pytanie czego chciałby dożyć odpowiedział: Żeby tutaj się zrobiło normalnie. Żeby skończył się ten cały cyrk z "dobrymi zmianami". Żeby nie było tego pajacowania kontra Europa. I dodał, że w tej sprawie "ratuje się wiarą w społeczeństwo, żeby psychicznie się nie rozpaść". – Polacy – ciągle na to liczę – mają w sobie gen buntu przeciwko zbyt bezczelnie moszczącym się panom i paniom. Na razie są cierpliwi, ale kiedyś suweren powie: sorry. Powiedział też, że: – Przykre, że tak się porobiło. I że cała masa ludzi to akceptuje. Oni zostali w pewnym sensie przekupieni przez tę władzę i nie zdają sobie z tego sprawy. Jak ktoś daje komuś łapówkę, to nie znaczy, że on tego kogoś kocha. Tym bardziej sprawa jest ciekawa, że Wojtek Mann jest jednym z nielicznych dziennikarzy, którzy ostali się w radiowej Trójce po przejęciu mediów publicznych przez PiS. Na odpowiedź nie trzeba było zbyt długo czekać. Środowisko Prawa i Sprawiedliwości jest oburzone. Portal braci Karnowskich uznał, że Mann obraził Polaków, a poseł Szałabawka skomentował sprawę na Twitterze. Jak myślicie jak się sprawa rozwinie? Nie za odważne słowa? Wojciech Mann pożegna się z Trójką? Czy może to byłby strzał w kolano dla PiS?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wojciech Mann krytykuje dobrą zmianę. Środowisko PiS oburzone!

Napisał(a): majdan -

Ato spasły stary satyr---przeżył wszystkie rządy i zmiany na ciepłej posadce.Czy tego nikt nie widzi?????/

Reklama

Re: Wojciech Mann krytykuje dobrą zmianę. Środowisko PiS oburzone!

Napisał(a): ~oki -

Man bezczelny obleśny staruch całe życie pasł się na pastwisku TVP a jak dostał kopa w te tłustą du.ę to pluje jak świnia, bezczelny typ?

Re: Wojciech Mann krytykuje dobrą zmianę. Środowisko PiS oburzone!

Napisał(a): ~bidaoui -

Pan Mann juz ( w radiu) długu nie pociągnie! Stawiam PLN przeciwko guzikom.

Reklama