18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
18 ppt ?

Wolicie Colę czy Pepsi? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wolicie Colę czy Pepsi?

Napisał(a): Gość -

Zastanawiam się czy gdyby ktoś wlał Wam do jednej szklanki Coca-colę, a do drugiej Pepsi to czy rozróżnilibyście, który napój jest w danej szklance? Według mnie nie ma większej różnicy w smaku, ale jakoś chętniej kupuję Coca-colę w sklepie. Coca-cola Zero według mnie jest ohydna w porównaniu do zwykłej. Znam także amatorów wyłącznie Pepsi.

Który z tych dwóch napojów wolicie?
Czy jest według Was jakaś różnica w ich smaku, aby je rozpoznać?
INTERIA.PL

Re: Wolicie Colę czy Pepsi?

Dla mnie różnica w smaku jest duża. Piję tylko Coca-Colę, ale tylko zwykłą nie Light czy Zero. Coca-Cola zawiera korzenne przyprawy, których Pepsi jest pozbawione i dzięki temu jest tylko podróbką Coca-Coli. Warto dodać, że CC powstała już w 1886 roku, a 20 lat później trafiła do sprzedaży poza granice Stanów Zjednoczonych.

Reklama

Reklama

Reklama

Musze przyznać ze cola już od dawna nie jest dobra. Kiedyś jak się otwierało cole to po pierwszym łyku pojawiały się łezki w oczach. Teraz jak otwieram butelkę to mam wrażenie jakby stała cały dzień otworzona. Praktycznie zero bąbelków. Duzo lepiej mi smakuje Freeway-Cola z Lidla.

nie rozumiem jak można zastanawiać się nad wyborem pić/ jeść to g... czy tamto ???
a za kilka dni ktoś z was rzuci hasło o zdrowym odżywianiu i znów będziecie się mądrzyć :-)
wracając do pytania: piję wodę, albo świeże (robione przeze mnie, albo mego męża) soki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wolicie Colę czy Pepsi?