66
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń449
  • Odpowiedzi60
  • Ocen na +8
66 ppt ?

WOŚP to dojenie naiwnych (61)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: WOŚP to dojenie naiwnych

Napisał(a): ~gosc -

feverck Owsik się po tym nie podpisał gdy z nim rozmawiałem to sam przyznał że dostaje z całej sumy zaledwie 5 % dla siebie i musi z tych groszy zapłacić podatek osobiście chciałbym takie grosze dostawać
molon ROZLICZENIE Z 2012 ROKU.
mOŻESZ je objaśnić po swojemu?
Jak masz owsiki to współczuję. Ale że z nimi gadasz to mi cię nie żal

Reklama

Napisał(a): Gość -

feverck Owsik się po tym nie podpisał gdy z nim rozmawiałem to sam przyznał że dostaje z całej sumy zaledwie 5 % dla siebie i musi z tych groszy zapłacić podatek osobiście chciałbym takie grosze dostawać
chyba musiał, bo taki jest oblig......

Napisał(a): ~gosc -

Nie on osobiście dostał, tylko fundacja. Wydała to na serduszka, plakaty i logistykę. A wcześniej musiała zapłacić podatek, co jest bez sensu bo to są pieniądze z darowizn. Poza tym jak tylko 5% kosztuje ich pozyskanie i przekazanie sprzętu za 50 mln to mają bardzo wysoką skuteczność. NFZ przejada na biurokrację dużo większy procent składek.

Reklama

Napisał(a): ~Baran -

Tak taki , wiemy księżulu ty w dojeniu społeczeństwa nie znosisz konkurencji , Ale Owsiak coś robi za te pieniądze jakie uzbiera , a ty jedynie kupujesz sobie za taką kasę limuzyny . A Ojczulkowi Rydzykowi się po nocach śni nawet Helikopter .

Napisał(a): feverck -

Brak ci odwagi aby się zalogować
~gosc

feverck Brak ci odwagi aby się zalogować
~gosc
akurat prawdopodobienstwo, że Owsiak kogoś informuje o przekrętach = 0

Napisał(a): feverck -

Wziął dla siebie 5 %
~gosc
Nie on osobiście dostał, tylko fundacja. Wydała to na serduszka, plakaty i logistykę. A wcześniej musiała zapłacić podatek, co jest bez sensu bo to są pieniądze z darowizn. Poza tym jak tylko 5% kosztuje ich pozyskanie i przekazanie sprzętu za 50 mln to mają bardzo wysoką skuteczność. NFZ przejada na biurokrację dużo większy procent składek.

Ile tych klonów Caritas wypuścił na Interię? To już chyba dziesiąty identyczny temat "prawdziwych' i "prawdomównych" katolików. Jutro pod konfesjonałem będzie kolejka. A może dostaliście dyspensę na szkalowanie WOŚP?

Napisał(a): ~Colombo -

Te dane poniżej mówią o celowości tego kabaretu, pisałem już o tym
Ale coś inne teraz powiem - w TV rzuciłem okiem i pokazywano jakiś wielki koncert z okazji WOŚP,światła , zabezpieczenie, potem serenada paru minutowa fajerwerków, a takich koncertów zapewne odbywa sie kilkanaście w innych miastach i tak sobie pomyślałem, przecież te fajerwerki same kosztują chyba z 10 tyś....i pytanie o co tu chodzi ? Odpowiedź pozostawiam wam, ale chciałem zauważyć, że Owsiak przestał już być osobą świętą i nietykalną i co raz więcej o to pyta osób, w tym dziennikarzy !

Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: WOŚP to dojenie naiwnych