146
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi101
  • Ocen na +-7
146 ppt ?

Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan? (102)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): ~waldik1 -

Może w pierwszej kolejności, to lepiej wypożyczyć wózki widłowe i sprawdzić czy dany model sprawdzi się w konkretnym miejscu. Poza tym warto przeanalizować czy zakup się opłaca. Tutajhttps://www.b(...)tryczne jest firma, która zajmuje się wypożyczaniem tego typu pojazdów, ale nie tylko. Oferta jest szeroka.

Reklama

Napisał(a): ~MichalDaryszuk -

Moim zdaniem najlepiej będzie jeżeli zajrzysz do Lemarpol. Prowadzą oni od 1994r. sprzedaż wózków widłowych. W ofercie maja zarowno nowe jak i uzywane modele podzielone ze względu na zasilanie spalinowe czy elektryczne oraz terenowe wszystkich najlepszych producentów. Ja korzystałem z ich oferty już 2 krotnie przy mojej działalności gospodarczej i na prawdę jestem zadowolony. Dobre ceny i warunki zakupu, a do tego pewna gwarancja

Reklama

Napisał(a): ~MarekGRS -

Wybór modelu to jedno, druga sprawa czy od razu porywać się na zakup czy nie lepiej zdecydować się na wynajem?Skad jesteście? Jak mazowieckie czy łódzkie to polecam podjechać do Bilift i rozeznać się u nich w temacie co i jak. Nie są sztywno związani z jednym producentem i doradzają tak żeby było dobrze dla Klienta. Obsługa jest bardzo pomocna i poświęca tyle czasu ile się potrzebuje

Reklama

Napisał(a): ~EmilWaczke -

Na pewno, jak ktoś nie ma rozeznania to warto podpytać w firmach (kilku), które wózki wynajmują. No i trzeba określić do czego ten wózek ma służyć. Prowadzimy sprzedaż interentową AGD, mamy więc magazyn własny i wózki do tego przeznaczone (wynajmowane) z Bilift (okolice Wawy – Falety Nowe). Bezawaryjne, serwisowane, w normalnej cenie.

Napisał(a): ljubo -

Jestem konstruktorem tego typu pojazdów. Szukam firmy, z którą warto byłoby podjąć współpracę. Firmy, która dostarcza części zamiennych do wózków widłowych. Co myślicie o firmie OE Industry? Oferowane przez nią chłodnice http://oeindu(...)dlowego wydają mi się naprawdę dobrej jakości.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?