Odpowiadasz na:
Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Potrzebujemy wózka widłowego na magazyn (hurtownia owoców) i do załadunku do samochodów dostawczych. Udźwik maksymalny nie większy niż 2t, maszt do 3 metrów, elektryczny. Może ktoś posiada jakąś maszynę z wymienionych w tytule i może coś powiedzieć jak się sprawuje?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): gość -

Sprzedażą i wypożyczaniem wózków widłowych zajmuje się firma Progi-Bis Cieślakhttps://wozki(...)lin.pl/ z Lublina. Od nich zakupicie nowe oraz używane wózki i to w niezłych cenach. Mają wózki z napędem diesel, takie na benzynę czy na lpg, także wybór macie duży. Ja jestem zadowolony, że na nich udało mi się trafić, wózek od nich dobrze mi służy.

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): ~Leon -

Odnośnie wózków i baterii zawsze mogę liczyć na specjalistów w TRAX Polska - polecam, Ogrom wiedzy i doświadczenie.

Reklama

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): ~kpap22 -

Najpopularniejsze dzisiaj silniki to Nissan k21 lub Nissan k25. Polecam napisać do maglo mają bardzo dobrą ofertę w tym temacie!https://www.m(...)com.pl/

Reklama