Odpowiadasz na:
Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Potrzebujemy wózka widłowego na magazyn (hurtownia owoców) i do załadunku do samochodów dostawczych. Udźwik maksymalny nie większy niż 2t, maszt do 3 metrów, elektryczny. Może ktoś posiada jakąś maszynę z wymienionych w tytule i może coś powiedzieć jak się sprawuje?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): ~Sylwia -

Witam serdecznie, z całego serca zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedażową firmy MAGLO. W swojej ofercie posiada zarówno wózki widłowe jak i te półautomatyczne samozaładowcze.https://www.m(...).com.pl

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): ~Ryszard -

Nowe i używane wózki widłowe znajdziesz w ofercie firmyhttps://www.z(...)ecin.pl . Ja zamówiłem stamtąd wózek spalinowy do transportowania i przeładunku towaru. Maszyna jest bardzo wydajna i ekonomiczna, dzięki czemu znacznie przyspiesza naszą pracę w magazynie.

Reklama

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): ~Jarek -

Jungheinrich, Still albo Linde są najlepsze na naszym rynku. Można je brać w ciemno. Jeśli zależy ci na dobrych wózkach renomowanych marek za niską cenę i w dobrym stanie technicznym to polecam wynająć je od UTB Polska - sprawdzona firma oferująca najlepszy sprzęt.

Reklama