Odpowiadasz na:
Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Potrzebujemy wózka widłowego na magazyn (hurtownia owoców) i do załadunku do samochodów dostawczych. Udźwik maksymalny nie większy niż 2t, maszt do 3 metrów, elektryczny. Może ktoś posiada jakąś maszynę z wymienionych w tytule i może coś powiedzieć jak się sprawuje?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): ~Sławomir -

Firma TRAX Polska oferuje baterie do wózków widłowych wszystkich marek dostępnych w naszym kraju. Oferowane przez nich akumulatory są świetnej jakości. Polecam korzystanie z ich oferty.

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): Jacek -

Do mojej firmy zakupiłem dwa używane wózki JUNGHEINRICH od UTB i działają rewelacyjnie. Polecam ofertę i usługi firmy UTB, dzięki tej współpracy sporo zaoszczędziłem.

Reklama

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): Lato -

Serwisanci polecają Toyotę, mówią ze najlepsze. Poza Toyotą spodobały mi się wózki Linde.

Re: Wózek widłowy - jaki? Toyota, Still, Nissan?

Napisał(a): ~Ryszard74 -

Moja firma posiada kilka wózków od maglo i muszę powiedzieć że do tej pory sprawują się wzorowo. W razie potrzeby serwisowania dostałem gwarancje na to że firma zajmie się pośrednictwem w naprawie ale myślę że póki co nie będzie to konieczne

Reklama