132
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi84
  • Ocen na +0
132 ppt ?

Wpadka! pomocy ..:( (85)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Reklama

Re: Wpadka! pomocy ..:(

Napisał(a): Gość -

keloimi
Moniaczek514 Wczoraj byłam u kumpeli i poznałam jej brata. Jedno piwko, drugie no i skończyło się na seksie . Nie zabezpieczam się bo nie mam stałego chłopaka. Matka mnie zabije jak będę w ciąży! mozna to jeszcze jakoś odwrócić?
Odwrócić ????
Zrób coffkę :)))
coffkę? ja nie chcę nic robic. Za młoda jestem żeby zostac matka ..:(

Reklama

Napisał(a): madryta -

Moniaczek514 Wczoraj byłam u kumpeli i poznałam jej brata. Jedno piwko, drugie no i skończyło się na seksie . Nie zabezpieczam się bo nie mam stałego chłopaka. Matka mnie zabije jak będę w ciąży! mozna to jeszcze jakoś odwrócić?
NO WIESZ IDZIE si do ginrkologa i pan doktor daja tabletke po stosunku.MLODA jestes wiec niewiem czy ci przypisze takaTABLETKE ale sprobuj. A na przyszlosc z pierwszym lepszy do luzka sie nie idzi i po alkocholu!!

Reklama

madryta
NO WIESZ IDZIE si do ginrkologa i pan doktor daja tabletke po stosunku.MLODA jestes wiec niewiem czy ci przypisze takaTABLETKE ale sprobuj. A na przyszlosc z pierwszym lepszy do luzka sie nie idzi i po alkocholu!!
ale czy ja sama mogę iść do ginekologa czy muszę z mama ?

roman99 Było Ci chociaż dobrze jak cie ruchał? A tak na poważnie to ty powinnaś lanie dostać od matki i to takie porządne. Widzę że piwo to twój przyjaciel bo po piwie zdejmujesz majtki.
nie piję czesto, a majtek nie ściągam na zawołanie inaczej już duzo wczesniej miałabym takie problemy

madryta GDYBYM BYLA TWOJA MAMA NABILA BYM CIE MAM CORECZKE I GDY BY MI TAK ZROBILA ZALAMALA BYM SIE .MYKAJ DO GINEKOLOGA PUKI NIE JEST ZA POZNO WIEM ZE TAKIE TABLETKI SA I MOZNA, je stosowac.
Ile takie kosztują i jak mam o nie spytać lekarza?

Moniaczek514
madryta GDYBYM BYLA TWOJA MAMA NABILA BYM CIE MAM CORECZKE I GDY BY MI TAK ZROBILA ZALAMALA BYM SIE .MYKAJ DO GINEKOLOGA PUKI NIE JEST ZA POZNO WIEM ZE TAKIE TABLETKI SA I MOZNA, je stosowac.
Zmartwię cie, ale tanie to nie jest. Prywatna wizyta kilkadziesiąt złoty plus tabletki też mniej niż 50 zł nie kosztują.

Zebra007
Moniaczek514
Zmartwię cie, ale tanie to nie jest. Prywatna wizyta kilkadziesiąt złoty plus tabletki też mniej niż 50 zł nie kosztują.
no to ładnie. A mogę iść sama do lekarza czy muszę z opiekunem. Od ilu lat mozna iść samemu do lekarza?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Wpadka forum
  • wpadkaforum
Do góry strony: Wpadka! pomocy ..:(