Odpowiadasz na:
Wracamy w wieki średnie, jeden z internautów podjął się rekonstrukcji z udziałem dojnych

ireneo
Temat dodał(a):
ireneo -
Prezentuję, z całą powagą, wyrywkowo, ale zachęcam na stronęhttps://www.wprost.pl/light/10413473/poczet-krolow-i-ksiazat-odswiezony-suski-kurski-tusk-czy-kaczynski-w-nowych-rolach.html?utm_source=wprost.pl&utm_medium=homepage-section&utm_campaign=wiadomosciA czy fizis trafny do zadań, proszę sami oceńciePodpowiem - Łokietek (dlaczego...)Poniżej, jeśli się zmieszczą, kolejny, ale spróbujcie zgadnąćZdolnie pracowity autor, Jan Topola.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wracamy w wieki średnie, jeden z internautów podjął się rekonstrukcji z udziałem dojnych

Napisał(a): ~gość -

ireneo Dla równowagi wkleję pana Donalda Tuska jako
Konrada I Mazowieckiego
Zdjęcie
Pisałem o komturze toruńskim, to chyba wskazane ujawnić dobrodzieja zakonników krzyżakowych.
Alleluja i krucjata w Europę, a kasa w kieszeń.

Re: Wracamy w wieki średnie, jeden z internautów podjął się rekonstrukcji z udziałem dojnych

ireneo w jakiej kolejnej roli ulubieniec wspomnianego autora?
Zdjęciei
Zdjęcie
Ciekawe? Jeśli to pod linkiem jeszcze kilkoro królów i książąt. Może się przyśnią kojąco w tak trudnym czasie:)
A co ta hipiska tu robi?

Reklama

~gość Forumowy dziad ireneo.
Fajne fotki, nie dobrawa?

Napisał(a): ~Felicja -

~gość
~Felicja
~gość Pan Donald powinien być takim małych chłopcem z balonikiem, który jest prowadzony przez swoją mamę - Angelę Merkel.

Konrad I Macowiecki zupełnie nie pasuje do pana Donalda Tuska.
Wreszcie pokazałaś prawdziwą fotkę. Teraz będzuw wstawiana w twoje tematy.

A kto to był ten,, Konrat Macowiecki"?? Jakiś sprzątacz kolega?
Bucek przestań za mną chodzić.
Nie jestem bucek, ale nie obrażaj Irka. To jest mój kolega.

Reklama