17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń525
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +8
17 ppt ?

wrażliwe dziąsła i widoczne szyjki zębowe (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

wrażliwe dziąsła i widoczne szyjki zębowe

Napisał(a): Gość -

jak skutecznie wyleczyć krwawiące dziąsła? dentystka poleciła mi wcześniej pastę meridol i płukanie wodą utlenioną.. pomogło na jakiś czas, później czyściłam zęby na zmianę meridolem i pastą wybielającą, myłam miękką szczoteczką, ale szorowałam zęby bardzo mocno..góra dół.. dziąsło zeszło mi z zębów! przy niektórych wydaje mi się że zaraz będzie widać korzeń. dziąsła przy zębach są dalej zaczerwienione!. Co robić?? Szczotkuję teraz zęby tylko meridolem i płukam płynem listerine
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: wrażliwe dziąsła i widoczne szyjki zębowe

Napisał(a): gość -

Przede wszystkim szybko umów wizytę u stomatologa. Miałam to samo. Żadna woda utleniona czy inne domowe sposoby nie pomogą a mogą zaszkodzić. Chore dziąsła to prosta droga do utraty zębów. Ja pozbyłam się problemu dzięki doktor Iwonie z MM Dent na grochowskiej 56.

Odradzam domowe sposoby.

Powodzenia
Anita

Pasta ajona zdecydowanie pomaga, do tego systematyczność, odpowiednie podejście i z czasem było tylko lepiej. Żadne cudowne metody nie są tutaj potrzebne, tak na prawdę w tym wszystkim wystarczy wyłącznie dbałość o podstawy i wszystko powinno śmigać.

Reklama

Ja miałam problem z odsłoniętymi szyjkami zębowymi w czwórkach górnych i dolnych trójkach. Ból niesamowity przy piciu bardzo gorącego i jedzeniu bardzo zimnego. Pasta jest jakimś rozwiązaniem, ale czasami warto też poprosić na wizycie u dentysty o polakierowanie tych wrażliwych miejsc. Ja tak zrobiłam podczas wizyty w Vip DEntal (http://www.vipdental.pl/) i teraz mam niesamowity komfort! Do tego jeszcze specjalna pasta i jest idealnie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: wrażliwe dziąsła i widoczne szyjki zębowe