72
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +14
72 ppt ?

Wrocław okulary dobry Optyk (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wrocław okulary dobry Optyk

Napisał(a): Gość -

Szukam sprawdzonego Optyka we Wrocławiu, który wykonuje dokładne badanie wzroku. Wiele dobrego słyszałam o [url=http://vide-optyk.pl/]salonie optycznym[/url] na ul.Łokietka "Vide-Optyk", ale chętnie sprawdzę inne salony optyczne. Sieciówki odpadają, mam złe doświadczenia z nimi związane.

Ankieta

Czy wykonujesz badanie wzroku u Optyka?

• 0%
  • 100%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
głosów: 1
  • Czy wykonujesz badanie wzroku u Optyka?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: Wrocław okulary dobry Optyk

Na podstawie moich doświadczeń z optykami mogę polecić salon Fielnanna w galerii dominikańskiej. Szybko i sprawnie wyrobili mi okularki, i w sumie nawet niedrogo, biorąc pod uwagę ceny w innych salonach u nas w mieście.

Mogę potwierdzić, robiłam okulary u tego optyka, a badanie wzroku trwało prawie 30 min! Pierwszy raz w życiu tak dokładnie zbadano mi oczy, nawet mój okulista poświęca mi mniej czasu. Jestem też zadowolona z oprawek. Zdaje się, że mają tam teraz promocje na okulary.
[url=http://vide-optyk.pl/wroclaw-promocje.html]http://vide-optyk.pl/wroclaw-promocje.html[/url]
Załączniki:

Zdecydowanie Fielmann. Badanie wzroku miałam w ich salonie gratis, potem zaczęło się dobieranie oprawek. Niestety jak mam duży wybór to się gubię i nie wiem, co wybrać. Na szczęście panie tam pracujące potrafią pomóc. Wybrałam oprawki, które może do najtańszych nie należą, ale za to są dobrej jakości. Mam nadzieję, że trochę mi posłużą.

pionow0685 A nie lepiej jest do opytka, a okulary zamówić przez internet? Ja tak zrobiłem i skorzystałem ze strony c-you. Wszystko odbyło się ekspresowo i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Na stronie mają fajną opcję, która pozwala dopasować okulary, więc ryzyko pomyłki jest naprawdę znikome :)
Dziękuję, ale wolę widzieć dokładnie co wybieram, przymierzyć i sprawdzić jakość zanim kupię. Na zdjęciach wszystko ładnie wygląda, a w rzeczywistości... niekoniecznie.

werona12 Zdecydowanie Fielmann. Badanie wzroku miałam w ich salonie gratis, potem zaczęło się dobieranie oprawek. Niestety jak mam duży wybór to się gubię i nie wiem, co wybrać. Na szczęście panie tam pracujące potrafią pomóc. Wybrałam oprawki, które może do najtańszych nie należą, ale za to są dobrej jakości. Mam nadzieję, że trochę mi posłużą.
Fielmann-a już sprawdziłam. Słabej jakości soczewki i to nie tylko moja opinia, fatalna obsługa i kilkuminutowe badanie wzroku. No i te wysokie ceny o których piszesz...
Dlatego też szukałam innego optyka, który nie jest sieciówką. Dziękuję za odpowiedź :)

design
werona12 Zdecydowanie Fielmann. Badanie wzroku miałam w ich salonie gratis, potem zaczęło się dobieranie oprawek. Niestety jak mam duży wybór to się gubię i nie wiem, co wybrać. Na szczęście panie tam pracujące potrafią pomóc. Wybrałam oprawki, które może do najtańszych nie należą, ale za to są dobrej jakości. Mam nadzieję, że trochę mi posłużą.
Fielmann-a już sprawdziłam. Słabej jakości soczewki i to nie tylko moja opinia, fatalna obsługa i kilkuminutowe badanie wzroku. No i te wysokie ceny o których piszesz...
Dlatego też szukałam innego optyka, który nie jest sieciówką. Dziękuję za odpowiedź :)
Mi akurat w Fielmannie soczewki pasują. Niedługo na nie czekałam. Jestem w trakcie przyzwyczajania oka do nich, więc noszę jednodniowe i póki co - odpukać w niemalowane - nic złego się nie dzieje.
No ale ile ludzi, tyle opinii;)

Zgadzam sie z postem powyżej, byłem u tego samego optyka i całkiem sobie chwale. Tylko troche za wysokie ceny okularów, tym bardziej, ze widziałem w necie dużo tansze identyczne. Polecam na wszelki wypadek monitorować ceny na galeriawidzenia.com
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry optyk wrocaw
  • optyk wrocaw opinie
  • tani optyk wroclaw
  • dobry optyk wrocaw opinie
  • vide optyk wrocaw opinie
  • optyk wrocaw cennik
  • forum gdzie okulary progresywne wroclaw 2016
  • okulary wroclaw opinie
  • dobre okulary wrocaw
  • optyk wrocaw forum