75
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +14
75 ppt ?

Wrocław okulary dobry Optyk (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wrocław okulary dobry Optyk

Napisał(a): Gość -

Polecam zakład optyczny Joanna Trzcinowicz z którego usług moja rodzina korzysta już długi czas. Ja sama miałam tam kupowane swoje pierwsze okulary . Zawsze ta sama rzetelna i sympatyczna obsługa. A no i mają bardzo dobrych optometrystów którzy wykonują badania.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

megie693 Polecam zakład optyczny Joanna Trzcinowicz z którego usług moja rodzina korzysta już długi czas. Ja sama miałam tam kupowane swoje pierwsze okulary . Zawsze ta sama rzetelna i sympatyczna obsługa. A no i mają bardzo dobrych optometrystów którzy wykonują badania.
Niestety nie mogę polecić tego salonu. Zawiodłam się na obsłudze (nikt się mną nawet nie zainteresował), ale jeszcze bardziej na wysokich cenach.

Napisał(a): Danuta -

Jeśli Salon Optyczny we Wrocławiu to tylko Fielmann ! Byłam w tym salonie kilka razy a to, że akurat mam wadę wzroku to zakupiłam tam okulary za niecałe 300 złotych i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Miła i uprzejma obsługa przy wyborze okularów a było co wybierać :-) Okulary które kupiłam są solidne, mają ładne oprawki, są na 3 lata gwarancji. To bardzo fajny salon z kolekcją modnych opraw oraz soczewek :-)

Napisał(a): gabiczek541 -

Przekonałam się niedawno do okularów Tonny ze strony www. http://tonnyd(...)gn.com/ . Bardzo ciekawe wzornictwo, ciekawy design, różne kolory, ogólnie jest z czego wybierać. Osoba w każdym wieku i różnej estetyce może znaleźć coś dla siebie. Poza tym okulary są rzeczywiście bardzo wygodne, dobrze układają się na twarzy.

Napisał(a): boleslawnocurr -

Jak najbardziej możecie zajrzeć do http://www.op(...)aw.com/ oferują wszystko to, co powinien oferować dobry salon optyczny. Pomagają dobrze dobrać okulary korekcyjne czy soczewki kontaktowe. Co ważne to nie naciągają na najdroższe rozwiązania tylko proponują to, co jest po prostu korzystne dla klienta. Lubię takie podejście właśnie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry optyk wrocaw
  • optyk wrocaw opinie
  • tani optyk wroclaw
  • dobry optyk wrocaw opinie
  • vide optyk wrocaw opinie
  • optyk wrocaw cennik
  • forum gdzie okulary progresywne wroclaw 2016
  • okulary wroclaw opinie
  • dobre okulary wrocaw
  • optyk wrocaw forum