6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +13
6 ppt ?

Wsparcie dla rezydentów od wybitnych osób. (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wsparcie dla rezydentów od wybitnych osób.

Napisał(a): rafal333 -

Cytat:"Anna Przedpełska-Trzeciakowska zostawiła rezydentom powstańczą opaskę. A z protestującymi lekarzami solidaryzują się również: prof. Łukasz Turski i Henryk Wujec, którzy również odwiedzili miejsce głodówki.
- Teraz czasy są inne, jak wiecie, nie będę tego komentował, dlatego tym bardziej chcemy wyrazić solidarność z wami. To jest tak dramatyczny protest, że trzeba zrozumieć i starać się pomóc. Przyszliśmy właśnie, jak będziemy do czegoś potrzebni to pomożemy - deklarował Henryk Wujec.
Z kolei Łukasz Turski mówił, że jest z protestującymi z kilku powodów: po pierwsze, jego żona jest lekarzem, a po drugie on sam jest pacjentem. - A po trzecie, ja jestem fizykiem i umiem liczyć, a to jest zanikająca zdolność w naszym kraju - komentował" - cóż rząd nieugięty jest jednak pomimo protestów wolą trwonić pieniądze na takie głupoty jak zabezpieczanie obchodów cyrkowych miesięcznic, , pisowskie ZOMO czy zachcianki Rydzyka , ale niestety dla lekarzy i w ogóle służbę zdrowia nie ma. . Premier nie interesuje się tym,że ludzie czekają w kolejkach do specjalistów, ważne że jej jest dobrze - nieczuła premier nie wie że czekając na wizytę do lekarza specjalisty wielu wcześniej umiera zanim dostanie się do lekarza .Taki mamy rząd !
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Wsparcie dla rezydentów od wybitnych osób.

Napisał(a): Gość -

rafal333 Jaki rząd takie zdrowie narodu !
Wiele środowisk i inteligencji widzi utopię i hipokryzję PiS. Sanitariuszka z okresu po wojny światowej i jej wsparcie, to symbol walki. Bardzo podobnej do walki z okupantem hitlerowskim. Ale rząd PiS tego nie rozumie.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Wsparcie dla rezydentów od wybitnych osób.