45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń712
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +0
45 ppt ?

Wstydliwy problem - zaparcia (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wstydliwy problem - zaparcia

Napisał(a): Gość -

Błonnik raczej mechanicznie wszystkich złogów nie usunie, tylko poprawi co najwyżej odrobinę przemianę materii. Co z tego jednak, że przemiana się poprawi, jak złogi pozostaną dalej? W takim przypadku ważne jest aby przepłukać te jelito grube i pozbyć się złogów porządnie, tak żeby naprawdę przewód pokarmowy się oczyścił. Obecnie http://www.sk(...)anie.pl tego typu wykonuje się za pomocą zabiegu hydrokolonoterapii, czyli płukania wyżej wspomnianego jelita grubego. Ale pozytywnych skutków hydrokolonoterapii jest o wiele więcej niż myślimy. Warto wspomnieć o tym, że możemy dzięki temu pozbyć się pasożytów i grzybów w jelitach :>
Ja jeszcze nie próbowałam, ale słyszałam na temat czegoś takiego wiele pozytywnych opinii.

Napisał(a): Gość -

Pewnie masz rację z tym zabiegiem, ale na samą myśl, że meli by mi płukać jelito robi mi się nie dobrze. Myślę, że jeśli ktoś ma poważne problemy, to warto o takim płukaniu pomyśleć, błonnik jeliton z pewnością poprawi funkcjonowanie jelit bezboleśnie, a błonnik jest zdrowy.

Napisał(a): Benka54 -

O ja też piję FibraVitale już od jakiegoś dłuższego czasu i czuję się znacznie lepiej. Wcześniej też męczyły mnie zaparcia i to w najmniej odpowiednich momentach, ale już dawno się nie pojawiały więc może spróbuj pić te ziółka zamiast brac jakieś tabletki, które nie wiadomo nawet co w sobie mają
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wstydliwy problem - zaparcia