186
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi100
  • Ocen na +54
186 ppt ?

Wszyscy faceci zdradzają? (101)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wszyscy faceci zdradzają?

Napisał(a): ~alicjaob -

zaraz pewnie dostanę kilka wpisów że nieprawda, że nie wszyscy tacy są ale powiem wam że ciężko mi się nie oprzeć jednak takiemu wrażeniu. sama zostałam zdradzona przez faceta któremu "można ufać" i jeszcze na bezczela chciał to naprawiać. tak, kwiaty po zdradzie to doskonały pomysł... eh..
w kazdym razie w moim otoczeniu co jakiś czas wychodzą kolejne brudy, zdrady, flirty, romanse. o co chodzi? i to wszystko ze strony facetów (Tak, tak - wiem, baby nie lepsze, ale jednak ten temat jest o facetach) no i wszystkie piękne pary albo udają że tego nie było i dalej są piękne a zdradzają się po kątach albo się rozwodzą i rozstają. szczerze - jestem tym załamana, nie wierżę już facetom , wątpię czy kiedykolwiek uwierzę.
jesteście pewne swoich facetów?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Wszyscy faceci zdradzają?

Napisał(a): ~2014r -

Niby Alicjojob ja to odczytuję Alicja J..bnięta wsadzasz kolejny temat typu "Facet". To że jesteś lesbijką to nie tłumaczy Twojego błazeńskiego zachowania a ubliża innym Paniom innej orientacji seksualnej.
To że mężczyzna (nie facet) to zdradza z kobietą i wynik jest 50/50 nie ma innej opcji a to że Ty sobie baje rozpowszechniasz i jesteś zawsze ganiana to tylko świadczy o braku kobiecości za co Ci współczuję a mimo to życzę Ci lepszego obdarzonego w szare komórki Nowego 2014 Roku.

Napisał(a): Gość -

root80 to kwestia nie płci tylko charakteru człowieka...Wierny często trafia na zdradzającego przez co ten wierny ma po kilku takich razach spaczone myślenie na temat płci przeciwnej...
Nie wszyscy Faceci zdradzaja niektorzy sie z ta WADA juz URODZILI,jak i Przeciwnie.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~facet z całą pewnością zapewniam cię że nie wszyscy, jest to kwestia zasad owszem jest mało ludzi z zasadami ale są i od sprawdzenia tej kwestii powinnaś rozpoczynać znajomość z mężczyzną
zgadzam się ale to tez nie daje gwarancji; prawdziwy mężczyzna z własnej woli nie powinien dawać sobie prawa do zdrady i tyle...ale znależć takiego to jak znależć perłę:) ...z tym że istnieje niebezpieczeństwo iż możesz tak szukać i szukać,ale czy znajdziesz...hm...to jest pytanie...o

Napisał(a): root80 -

~gość
~facet z całą pewnością zapewniam cię że nie wszyscy, jest to kwestia zasad owszem jest mało ludzi z zasadami ale są i od sprawdzenia tej kwestii powinnaś rozpoczynać znajomość z mężczyzną
zgadzam się ale to tez nie daje gwarancji; prawdziwy mężczyzna z własnej woli nie powinien dawać sobie prawa do zdrady i tyle...ale znależć takiego to jak znależć perłę:) ...z tym że istnieje niebezpieczeństwo iż możesz tak szukać i szukać,ale czy znajdziesz...hm...to jest pytanie...o
nie pisz że wierność jest teraz unikatowa...

Reklama

Napisał(a): ~facet -

~gość
słuchaj jeśli ktoś zaczyna szukanie od sprawdzenia czy to jest wysoki brunet i jakim autem podjechał no to niech później nie płacze że go faceci zdradzają

~facet
~gość
słuchaj jeśli ktoś zaczyna szukanie od sprawdzenia czy to jest wysoki brunet i jakim autem podjechał no to niech później nie płacze że go faceci zdradzają
Blachary?

Napisał(a): ~piknyjacek -

Nie wszyscy
Ja nie zdradzam,
Mam dobre geny i zasady
Choćbym był i nieszczęśliwy w małżeństwie
Będę tkwił
Przyrzekałem
Że cie nie opuszczę aż do śmierci.
Przysięga jest droższa od całego życia
Wszak mamy je tylko jedno
Bez powtórki
To nie gra

~piknyjacek Nie wszyscy
Ja nie zdradzam,
Mam dobre geny i zasady
Choćbym był i nieszczęśliwy w małżeństwie
Będę tkwił
Przyrzekałem
Że cie nie opuszczę aż do śmierci.
Przysięga jest droższa od całego życia
Wszak mamy je tylko jedno
Bez powtórki
To nie gra
starohonorowy....CHWAŁA TAKIM!!!!!

Napisał(a): roobert -

rph65 Nie wszyscy zdradzają, choć jest tak ze jedna ze stron tak robi, a co najgorsze ze takie osoby nie umieją się przyznać a winę zganiają na tą drugą stronę. Ale zdrada zawsze wyjdzie
Takie zachowanie to zwykłe tchórzostwo.
~piknyjacek napisał o honorze. Wszystko ok ale ciekawe czy jest to takie proste w momencie zdrady. Jeśli nie układa się w małżeństwie ale obie strony się szanują to też pewnie bym trwał bo przyrzekałem. Dla mnie danie słowa też jest ważne. Choćby się waliło i paliło a ja miałbym z tego same nieprzyjemności, to jednak przyrzekałem. Nie chodzi już nawet o przysięgę w kościele a zwykłe danie słowa drugiej osobie. W momencie zdrady dlaczego miałbym nadal trwać przy takiej osobie jeśli druga strona złamała przysięgę? Jest to robienie z siebie ofiary, którą można poniżyć ale będzie wierna. Mamy jedno życie i mamy prawo być szczęśliwi.

Napisał(a): ~kiker -

"Jak suka nie da to pies nie weźmie"...Dlaczego faceci zdradzają? Dlatego że to przez kobiety! No nie wiem jak jest miedzy facetami homo czy kobietami- ale podejrzewam że podobnie. Homosie zdradzają przez kobiety i facetów.Heterycy przez kobiety. To głupie określać/oskarżać/ facetów za to że zdradzają poprzez płeć.Kobiety w przypadku hetero są "strażnikami seksualności" one decydują kto dostanie komu da lub nie da .One decydują i potrafią tak facetami zakręcić że się zgodzi na taką sytuacje tym bardziej że to przyjemne jest i nie musi mieć taka kobieta przyjemności wystarcza jej satysfakcja.W przypadku Homo jest podobnie tylko ta sama płeć pożąda tę samą płeć.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • interia facet forum
Do góry strony: Wszyscy faceci zdradzają?