24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń986
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +2
24 ppt ?

Wybielanie zębów domowe sposoby (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wybielanie zębów domowe sposoby

Napisał(a): ~alani -

Wybielanie zębów domowe sposoby poszukiwane !
Mam pytanie, jakie znacie domowe sposoby na wybielanie zębów? Mimo, że myję zęby 2 razy dziennie to chyba mój odcień kości zębów jest naturalnie ciemniejszy, bardziej żółty. Niestety nie mogę sobie pozwolić na wybielanie zębów w klinice. Oczywiście używam wybielających past do zębów. Próbowałam już kiedyś nacierać zęby skórką od banana, stosowałam także mycie zębów cytryną. Efekty jednak mnie nie zadowoliły. Ostatnio widziałam także oferty pasty do zębów z węglem, jednak boję się że nie do końca wyczyszczę je z czarnych pozostałości bo noszę aparat. Mam też ten problem, że przy niektórych gumkach moje zęby wydają się jeszcze bardziej żółte :( i tutaj też pojawia się kolejny problem, bo nie mogę stosować żadnych pasków wybielających itp. Muszę jeszcze dodać, że przydałoby się coś co w miarę szybko przynosi efekt, ponieważ szybko się zniechęcam :(
INTERIA.PL

Re: Wybielanie zębów domowe sposoby

Napisał(a): ~kaki -

W kwestii wybielania zębów świetnie sprawdza się olej kokosowy! Nie dość, że świetnie spisuje się w wybielaniu, to jeszcze genialnie wpływa na ogólną kondycję organizmu! Płukanie ust olejem to super opcja, a naprawdę super działa na zęby, dziąsła i ogólny stan

Napisał(a): ~megamind334 -

Kurkuma wybiela i jest przeciwgrzybiczna! Wymieszaj przyprawę z olejem kokosowym, dodając jakiś olejków miętowych- po kilku zabiegach zobaczysz różnicę.
Olej kokosowy i węgiel w tabletkach- różnicę widac już po pierwszym umyciu. Aktywny węgiel wybiela zęby pochłaniając zanieczyszczenia i lekko ścierając osad (rób tak dwa razy w tygodniu).
Soda oczyszczona tez jest dobra, ale może zniszczyc zeby za bardzo ścierając szkliwo.
Pukaj zeby sokiem z cytryny, ona też wybiela nie tylko zęby ale też skórę.
Wcieraj po umyciu zębów, wnętrze skórki babnan- też podobno ma działanie wybielające.
Nie stosuj wszystkich sposobów na raz- spróbuj co najlepiej działa na ciebie i zostań przrz jakimś przez jakis czas, ale później zmien bo wszystko stososwane przez długi czas może szkodzic. Pozdrawiam!

Napisał(a): ~angelina -

Też chciałabym wybielić zęby, ale zastanawiam się czy to cokolwiek pomoże na martwego zęba Kiedyś upadłam i uderzyłam sobie dolnymi zębami w górne na skutek czego musiałam mieć kanałowe i teraz widzę różnice pomiędzy przednimi zębami a moją nieszczęsną dwójką. Wiecie co moze pomóc? Podobno te preparaty, które wpuszcza się do środka nie są dobre, bo trzeba je często wymieniać i mogą zainfekować dziąsło czy coś tam.

Napisał(a): kasza38 -

Moim zdaniem jak już robić wybielanie to na fotelu dentystycznym, pod okiem stomatologa. Inaczej można sobie szkliwo zniszczyć :( Ja przed ślubem sobie zrobiłam taki zabieg w klinice Dent Sm, http://www.de(...)tsm.pl/. Efekt był piękny, zresztą wciąż się utrzymuje, bo staram się dbać o zęby.

Napisał(a): ~Alan -

~megamind334 Kurkuma wybiela i jest przeciwgrzybiczna! Wymieszaj przyprawę z olejem kokosowym, dodając jakiś olejków miętowych- po kilku zabiegach zobaczysz różnicę.
Olej kokosowy i węgiel w tabletkach- różnicę widac już po pierwszym umyciu. Aktywny węgiel wybiela zęby pochłaniając zanieczyszczenia i lekko ścierając osad (rób tak dwa razy w tygodniu).
Soda oczyszczona tez jest dobra, ale może zniszczyc zeby za bardzo ścierając szkliwo.
Pukaj zeby sokiem z cytryny, ona też wybiela nie tylko zęby ale też skórę.
Wcieraj po umyciu zębów, wnętrze skórki babnan- też podobno ma działanie wybielające.
Nie stosuj wszystkich sposobów na raz- spróbuj co najlepiej działa na ciebie i zostań przrz jakimś przez jakis czas, ale później zmien bo wszystko stososwane przez długi czas może szkodzic. Pozdrawiam!

Broń Boże jakieś płukanie sokiem z cytryny - niszczy szkliwo! Nic tak jak kwasy szkliwa nie niszczy!!! Wiem o czym piszę - lekarz dentysta.

Napisał(a): ~Kasia -

Ja jakoś nigdy nie przywiązywałam do tego wagi bo zęby miałam niby białe ale z wiekiem i przez picie kawy ząbki niestety straciły na blasku. Postanowiłam się za to zabrać i zapisałam się do kliniki medycyny estetycznej w Kamieniu Pomorskim w Klinice Bochinska. Byłam tam kilka razy na wypełnianiu zmarszczek kwasem i wiedziałam, że specjalizują się też w stomatologii estetycznej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wybielanie zębów domowe sposoby