31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń150
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +-6
31 ppt ?

wybielanie zębów - poradzcie (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

wybielanie zębów - poradzcie

Napisał(a): Gość -

Hej! Co sądzicie o wybielaniu zębów meodą beyond? Niestety u mnie domowe sposoby nie zdają egzaminu, a ostatnio zobaczyłam zęby koleżanki, które zdecydowała się na takie wybielanie w gabinecie Indexmedica w Krakowie i jej pozazdrościłam. Zrobiła je w dobrej cenie, bo 449, zamiast 999, więc jest różnica. Myślę czy by się nei skusic. Ktoś się decydował?
INTERIA.PL

Re: wybielanie zębów - poradzcie

Domowe sposoby... o zgrozo, jak słyszę, że ludzie zęby wybielają sodą oczyszczoną na przykład... tak przecież można zęby zniszczyć... spróbuj pasty, ale jakieś porządnej jak blanx albo iney, tanie nie są, ale efekty widać.

Reklama

Napisał(a): gość -

mi też nie pomagały domowe sposoby na wybielenie zębów a nie stać mnie było na licówki (ech marzenie nie do osiągnięcia jak na razie). wybielałam właśnie lampą Beyond z tym że w lublińskim dentalu www.przychodniadental.pl i ogólnie jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów. w ogóle z tym wybielaniem samemu to trzeba uważać. moja koleżanka kupiła kiedyś niby jakiś cudowny żel w Internecie i potem chyba przez tydzień bardzo piekły ją dziąsła. musiała pójść z tym do stomatologa który nieźle jej nagadał że takich rzeczy się nie robi ;)

Reklama

Napisał(a): gość -

Nieporównywalna jest Biała Perła i nie ma chyba lepszych zestawów do wybielania zębów. Sama przekonałam się o tym na własnych zębach:P Nie wierzyłam, że cokolwiek mi pomoże na te wieloletnie przebarwienia i bałam się wrażliwości dziąseł. Ale jak sie okazało niepotrzebnie bo mam śliczne białe ząbki po system plus właśnie od białej perły :):):):)

Bardzo fajna sprawa wybielić sobie ząbki zawsze to jakaś zmiana w wizerunku człowieka tak przynajmniej mi się wydaje :) sama skorzystałam z takiej opcji ale to było jakiś długi czas temu staram się dbać o swoje zęby nitkuje szczotkuje czy też płukam je i zęby nadal są białe. Wydaje mi się że od czasu do czasu trzeba chodzić na wybielanie bo dużo osadu się zbiera i tak właśnie one żółkną. Jeżeli tylko macie okazję na wybielanie zębów to krozystajcie bo efekty są naprawdę zadaowalające nie będziecie żałować a sporo ludzi powie że to niszczenie płytki nazębnej a to gówno prawda.

Reklama

OlaAleOA Domowe sposoby... o zgrozo, jak słyszę, że ludzie zęby wybielają sodą oczyszczoną na przykład... tak przecież można zęby zniszczyć... spróbuj pasty, ale jakieś porządnej jak blanx albo iney, tanie nie są, ale efekty widać.
blanx wcale nie jest taki rewelacyjny, jak go polecają...
warto wybrac się do stomatologa na piaskowanie.

Ja wybieram się na wybielanie zębów bo mam takie przebarwienia, których nie jestem w stanie się pozbyć naturalnymi, domowymi sposobami. Znalazłam świetną ofertę na http://smigie(...)zywych/, która poleciła mi moja przyjaciółka. Sprawdzałam też opinie klientów i wszystkie są bardzo pozytywne. Nie mogę się już doczekać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: wybielanie zębów - poradzcie