11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +19
11 ppt ?

WYBITNY I WYKSZTAŁCONY CZŁOWIEK - WIZERUNEK PIS I PREZESA KACZYŃSKIEGO (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

WYBITNY I WYKSZTAŁCONY CZŁOWIEK - WIZERUNEK PIS I PREZESA KACZYŃSKIEGO

Napisał(a): ~zwolennik PiS -

Daniel Obajtek wielki człowiek l, który pochodzi z rodziny o bardzo konserwatywnych poglądach. Jego ojciec Jan był malarzem, ale pokojowym. Obajtek uczęszczał do technikum weterynaryjnego w Zespole Szkół Rolniczych w Nowym Targu, z którego został usunięty, a następnie do technikum rolniczego w Zespole Szkół w Myślenicach. W 1995 zatrudnił się jako operator maszyn chemicznych w przedsiębiorstwie Elektroplast w Stróży, prowadzonym przez swoich wujów Józefa i Romana Lisów, którzy produkowali osprzęt. Był pracownikiem fizycznym.
W latach 2002–2006 był radnym gminy Pcim, w latach 2006–2015 był wójtem gminy Pcim.

W 2014 ukończył studia w Prywatnej Wyższej Szkole Ochrony Środowiska w Radomiu na kierunku ochrona środowiska (specjalności: bezpieczeństwo i higiena w środowisku pracy oraz zarządzanie środowiskowe w sytuacjach kryzysowych. Ukończył program Executive MBA w języku polskim, który organizowany przez firmę szkoleniową Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów.

Wszyscy wielcy ludzie z PiS, zaczynają bardzo podobnie i w tym momencie został wielkim człowiekiem PiS. Jego wybitne wykształcenie, doświadczenie i kultura osobista, pozwoliły mu zostać milionerem i wielkim prezesem PiS.

Zarobił dla Polski dwadzieścia kilka miliardów złotych, jako prezes Orlenu. Jego sukces polegał na tym, że w ostatnim czasie paliwo na światowych rynkach było bardzo tanie, ale nie w Polsce. W czasach poprzednich rządów paliwo na światowych rynkach były o wiele droższe, a pomimo tego faktu, ceny były bardzo podobne. Oczywiście to wszystko jest do sprawdzenia. Zarządzany przez Obajtka Orlen został krajowym monopolistą bowiem został połączony z Lotosem. Tak więc Obajtek może dyktować ceny Polakom, jakie mu pasują, by osiągnąć sukces.

Tylko człowiek wysoko wykształcony i bardzo uzdolnony może osiągnąć taki sukces, co zauważył prezes Kaczyński. W jego rękach jest przyszłość Polski i może zastąpić Morawieckiego.

Zwracam się z pytaniem do forumowiczów, czy Obajtek powinien zastąpić Morawieckiego.
INTERIA.PL

Re: WYBITNY I WYKSZTAŁCONY CZŁOWIEK - WIZERUNEK PIS I PREZESA KACZYŃSKIEGO

Napisał(a): Keramek -

Piękny życiorys człowieka sukcesu. Powinien być wzorem do naśladowania zwłaszcza dla nieudaczników, którzy zamiast odbudowywać Polskę po latach komunistycznej zapaści gospodarczej pracują na "zmywaku" u obcych.

Reklama

Re: WYBITNY I WYKSZTAŁCONY CZŁOWIEK - WIZERUNEK PIS I PREZESA KACZYŃSKIEGO

Napisał(a): ~gość -

Keramek Piękny życiorys człowieka sukcesu. Powinien być wzorem do naśladowania zwłaszcza dla nieudaczników, którzy zamiast odbudowywać Polskę po latach komunistycznej zapaści gospodarczej pracują na "zmywaku" u obcych.

"Piękny" życiorys typowego polskiego przekretasa. Niech zgadnę - nigdy nie miałeś, do czynienia z przedstawicielami polskiego byznesu. Otóż wielu z tych, którzy dziś są ludźmi "sukcesu" dorobiło się na przekrętach w latach 90. i nieco później. A prezesi na naprawde wysokich łapówkach.

Albo miałeś do czynienia i jesteś tego typu "uczciwym" przedsiębiorcą, stąd pochwała dla tego typa.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: WYBITNY I WYKSZTAŁCONY CZŁOWIEK - WIZERUNEK PIS I PREZESA KACZYŃSKIEGO