4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +1
4 ppt ?

Wybór liceum Łódź (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wybór liceum Łódź

Napisał(a): ~WeronikaMes -

Cześć!
Co sądzicie na temat kierunku Kosmetyka i liceum dziennego Cosinus Łódź. Zamierzam rozpocząć naukę w tym kierunku od przyszłego semestru, jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji wolałabym się upewnić czy warto i jakie możliwości zapewniają dla swoich uczniów. Z góry dziękuję za wskazówki!
INTERIA.PL

Re: Wybór liceum Łódź

Napisał(a): ~Ozza -

W mojej opinii warto, abyś zwróciła uwagę na ofertę edukacyjną Cosinus Łódź, bo nie wiem czy wiesz ale już od zeszłego roku prowadzą dzienne liceum ogólnokształcące oraz technikum w swojej placówce i to w naprawdę ciekawych kierunkach, jak Programista, Informatyk, Kosmetyka i wiele innych. Jednocześnie dla swoich uczniów zapewniając darmowe podręczniki, zeszyty, karnet sportowy i nawet porządny tablet do nauki. Warto wziąć zdecydowanie ich pod uwagę podczas wyboru!

Napisał(a): ~Wejs -

Też właśnie zastanawiamy się, czy jednak nie postawić na Cosinus z synem na profil Informatyka, bo słyszałam dobre opinie na ich temat i ogólnie systemu nauczania (gdzie klasy nie są przepełnione). Poza tym jest to placówka tak samo darmowa i dodatkowo z darmowymi podręcznikami, zeszytami, czy tabletem do nauki więc można się spokojnie uczyć bez zmartwień i rozwijać zainteresowania w konkretnym zawodzie.

Reklama

Napisał(a): ~Ronek -

Jak najbardziej wygląda to dość ciekawie, myślę że jeżeli chodzi o sam wybór szkoły to tutaj Cosinus potrafi przekonać do siebie uczniów oraz osoby niezdecydowane. Własnie dobrymi warunkami, ciekawymi profilami oraz dobrą kadrą nauczycieli. Jak masz jeszcze czas to warto się do nich wybrać i porozmawiać jaki mają na to wszystko plan itd.

Napisał(a): ~WeronikaMes -

Super, w takim razie musze podziękować za podpowiedzi! Rzeczywiście w przypadku Cosinus wygląda to obiecująco, będę musiał się do nich wybrać któregoś dnia i porozmawiać skoro jest to szkoła darmowa, z przyszłościowymi kierunkami które skutecznie potrafią zachęcić do nauki :)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Wybór liceum Łódź