12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń195
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
12 ppt ?

wybor: praca czy zwiazek (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

wybor: praca czy zwiazek

Napisał(a): Astra211 -

Witam,

Zyje zagranica pare lat juz,tj 7.Mam 30 lat i jestem w ziwazku juz 4,5 lat.
Niedawno sie dowiedzialam,ze jestem na liscie do zwolnienia dorga nieofcjialna.Pracuje w branzy IT.Zaskocozna ta informacja zaczelam rozgladac sie za praca w Polsce i tutaj.I jest problem.
Dostalam prace w Polsce za ladne pieniadze/9000brutto pln/ i dostalam tutaj ok 85000pln.
Nie wiem co robic,czy wrocic do PL i zostac.Ciagnie mnie do rodziny i korzeni.Na druga strone ciezko mi zyc z persepketywa ze musze go opuscic.
On takze ma 30 lat i jest niestety juz rozwodnikiem.Jego malznestwo trwalo tylko 8 miesicy po cyzm zonka uciekla z francuzikiem do Paryza.
On nie cce zalegilazowac zwiazku,przez gardlo mu nie przejdzie ze mnie kocha-wiem ze niektorzy faceci nie sa wylewni uczuciowo.
On niechce abym odjezdzala itd ale na druga strone nie chce sie obudzic jako 40 letnia kobieta samotna w cudzej ziemii z dzieckiem badz bez dziecka.

On mowi ze bedzie mnie odwiedzal w weekendy, bo za mna do PL nie pojedzie.
On jest Slowak, ja Polka a zyjemy razem w czeskiej Pradze....

Jesli chodzi o niego jest naprawde dobry: ugotuje upierze posprzata.Nie unosi sie gniewiem jest spokojny introwertyk trochu...domator....

Bardzo prosze o rade ,gdyz czas decyzji zbliza sie niemilosiernie,
INTERIA.PL

Re: wybor: praca czy zwiazek

Napisał(a): Gość -

Astra211 Witam,

Zyje zagranica pare lat juz,tj 7.Mam 30 lat i jestem w ziwazku juz 4,5 lat.
Niedawno sie dowiedzialam,ze jestem na liscie do zwolnienia dorga nieofcjialna.Pracuje w branzy IT.Zaskocozna ta informacja zaczelam rozgladac sie za praca w Polsce i tutaj.I jest problem.
Dostalam prace w Polsce za ladne pieniadze/9000brutto pln/ i dostalam tutaj ok 85000pln.
Nie wiem co robic,czy wrocic do PL i zostac.Ciagnie mnie do rodziny i korzeni.Na druga strone ciezko mi zyc z persepketywa ze musze go opuscic.
On takze ma 30 lat i jest niestety juz rozwodnikiem.Jego malznestwo trwalo tylko 8 miesicy po cyzm zonka uciekla z francuzikiem do Paryza.
On nie cce zalegilazowac zwiazku,przez gardlo mu nie przejdzie ze mnie kocha-wiem ze niektorzy faceci nie sa wylewni uczuciowo.
On niechce abym odjezdzala itd ale na druga strone nie chce sie obudzic jako 40 letnia kobieta samotna w cudzej ziemii z dzieckiem badz bez dziecka.

On mowi ze bedzie mnie odwiedzal w weekendy, bo za mna do PL nie pojedzie.
On jest Slowak, ja Polka a zyjemy razem w czeskiej Pradze....

Jesli chodzi o niego jest naprawde dobry: ugotuje upierze posprzata.Nie unosi sie gniewiem jest spokojny introwertyk trochu...domator....

Bardzo prosze o rade ,gdyz czas decyzji zbliza sie niemilosiernie,
Wybierz związek, prace w branży IT można mieć wszędzie nawet po malej przerwie, btw czym sie dokładnie zajmujesz? sieci czy programowanie?
bo jak to 2 to jako freelancer możesz zarobić więcej i nikt sie nie będzie pytał czy miałaś jakieś przerwy :D

Napisał(a): Tris -

Wybierz związek, taki facet to rzadkość, a szkoda pieniądze przekładać nad miłość. Pozdrawiam.

Napisał(a): gość -

z takimi pieniedzmi w polsce mozna dobrze zyc. a zwiazek czy przetrwa jesli nie znajdziesz roboty w slowacji? kobieta powinna dbac o swoja kariere zawodowa i jesli masz takie mozliwosci to powiedzialabym korzystaj. mam znajomych programistow w uk, ktorzy byli na topie, zarabiali super kase i zachcialo im sie powakacjowac i pobawic sie.. i okazalo sie ze szybko wypadli z obiegu bo w tej branzy jak z techologia zawsze trzeba byc update :) zycze powodzenia

Napisał(a): Tris -

gość
Tris Wybierz związek, taki facet to rzadkość, a szkoda pieniądze przekładać nad miłość. Pozdrawiam.
jaki facet? rozwodnik co dupsko w domu trzyma? wolne zarty
Po pierwsze on ją kocha, po drugie rozwodnik z tego powodu, że jego zona uciekła z Francuzem czyli jakimś kochankiem, po trzecie sprząta, gotuje, pierze i w ogóle jest bardzo dobry i spokojny, z tego co pisze autorka, więc idealny facet na męża, czytaj co autorka pisze.

Dziekuje za obrone :-)
Naprawde dam sie za chwile pokrajac bo co to za wybor jest:zaden.....
drugiego takie fajnego napewno nie znajde ale jest ryzyko ze za 5 lat badz 10 lat moze sie stac ze bedzie koniec.....A ja co wtedy zrobie samotna w obcym kraju......wg to nie jest zaden wybor...Zazdroszcze tylko ludziom ktorzy nie maja takich dylematow.
Kocha czy nie kocha...mam nadzieje ,ze kocha...inaczej nie bylby ze mna tak dlugo...ale ja tez chce kiedys wyjsc za maz i miec to wszystko uregulowane...ale co jesli on ciagle nie bedzie chcial....?
To jest jakas patowa sytuacja tu...chetnie sie zamienie...na kogos kto ma inne problemy niz ten co ja...,

Pozdrawiam wszsytkich czytelnikow,
A...

Ja bym sie jednak zastanowiła nad tym czy kocha
bo skoro przez 4.5 roku tego nie powiedział... hmm
a to że jest z Tobą cóż ja znam takich facetów którzy byli z kimś
tylko po to żeby być z kimś a tak na prawdę nie żywili do partnerki żadnych uczuć, smutne (dla mnie nie zrozumiałe) ale prawdziwe.
W każdym razie zastanów sie nad tym jeżeli jesteś pewna że to miłość, to chyba o Nią własnie w zyciu chodzi
powodzenia! :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: wybor: praca czy zwiazek