2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń135 tys.
  • Odpowiedzi831
  • Ocen na +808
2 tys. ppt ?

Wybory zostały sfałszowane? Pawłowicz znów szokuje na Twitterze! (832)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wybory zostały sfałszowane? Pawłowicz znów szokuje na Twitterze!

Napisał(a): uni -

Krystyna Pawłowicz postanowiła jak zwykle podzielić się swoimi kontrowersyjnymi poglądami z internautami. Tym razem zatweetowała „Kody przewodniczyły komisjom chuliganeria i zadymiarze liczyli w Warszawie głosy.Nie mam zaufania do ich uczciwości.Sprowadzili do głosowania spoza Warszawy wiele osób.Nie chce mi się wierzyć w ten wynik,sądząc po liczebn spotkań z Jakim i zerowe u Trzaskowsk”. Czyli wprost oskarżyła członków komisji wyborczych o fałszerstwo, a w dodatku opozycję o zmasowaną akcję przeciwko Jakiemu. Jak widać, nie może przeboleć wygranej Trzaskowskiego w pierwszej turze. Miażdżącą przewagę kandydata KO potrafi sobie wytłumaczyć tylko jakimiś nieprawnymi działaniami.
Twitter szybko zareagował na słowa posłanki. "Breaking News!! Krysia oszalała" napisał Zbigniew Boniek. Barbara Stachowska skomentowała jej słowa w ten sposób: "CHULIGANERIA I ZADYMIARZE LICZYLI GŁOSY W WA-WIE. Czy ta pani ma moralne prawo zasiadać w ławach poselskich. Czy komisje wyborcze już o tym wiedzą? Co dalej?"
No właśnie, jak myślicie - co dalej?
INTERIA.PL

Re: Wybory zostały sfałszowane? Pawłowicz znów szokuje na Twitterze!

Napisał(a): ireneo -

Zaskoczyła wszystkich swą przenikliwością. Przecież to oczywista oczywistość ten fałsz. Pyta choćby o to jak Zdanowska nogła otrzymać 70% głosów gdy głosowało tylko 50 %? No jak.

Napisał(a): guru -

ireneo Zaskoczyła wszystkich swą przenikliwością. Przecież to oczywista oczywistość ten fałsz. Pyta choćby o to jak Zdanowska nogła otrzymać 70% głosów gdy głosowało tylko 50 %? No jak.
Ile masz lat?takiej głupoty dorosły człowiek nie napisałby.

Napisał(a): ireneo -

Krycha, wcale nie słychać,
abyś umiała jeszcze wzdychać,
abyś odmienić chciała,
własny lichy los,
czy odwagi nie masz dość ?
Kryśka, po co wyzwiska,
po co te bzdety wkoło ciskasz,
jakby z rynsztoka
ktoś wypuścił ciecz,
ty się Kryśka szybko lecz.
Lepiej z harlekinem,
na tapczanie siądź,
bo ci życie minie,
na krytyce innych wciąż.
Krycha, nie wstydź się wzdychać,
nawet gdyby i do Rydzyka,
ten świat może być
jak kobierzec z róż,
tylko tyłkiem z wdziękiem rusz.

Napisał(a): Kaja -

Oczywiście że sfałszowane,podobnie myśli Jarozbaw Wszechwiedzacy i dla tego wczoraj o 22 wezwał super ministra Ziobrę.Pewnie jutro ogłosi że wybory są nie ważne.Paranoja pisiorów sięga kosmosu.

Napisał(a): ~Dragon -

Kaja Oczywiście że sfałszowane,podobnie myśli Jarozbaw Wszechwiedzacy i dla tego wczoraj o 22 wezwał super ministra Ziobrę.Pewnie jutro ogłosi że wybory są nie ważne.Paranoja pisiorów sięga kosmosu.
Ja nie widziałem żeby cokolwiek fałszowano , głosowałem na PO . I wiem z dopytywania po znajomych że , prawie wszyscy głosowali na PO , poza jedną rodziną która głosowała na PSL , ale oni mieszkają ma obrzeżach miasta i prowadzą kurnik , produkują też pasze dla kur , więc oni zaufali PSL-owi . A znajomi w mieście głosowali na PO . Nikt nie głosował na PIS .

Napisał(a): ~rafał -

guru
ireneo Zaskoczyła wszystkich swą przenikliwością. Przecież to oczywista oczywistość ten fałsz. Pyta choćby o to jak Zdanowska nogła otrzymać 70% głosów gdy głosowało tylko 50 %? No jak.
Ile masz lat?takiej głupoty dorosły człowiek nie napisałby.
chyba masz troche za mało by zrozmiec co jest napisane!!! ;) nie ośmieszaj się

Napisał(a): ~edek janos -

Profesorka podobno , uczyła studentów na uniwerku . A nie wie tego że jeśli głosowało 2 osoby . To procentowo jest to 100 % głosujących ....... No jeśli ona takich rzeczy nie pojmuje . To ja współczuje jej studentom , czego ona mogła ich nauczyć . ??

Napisał(a): ~irek -

~normal Tak się zastanawiam kto takiemu bydlęciu dał tytuł doktora. Przecież podobno do tego trzeba mieć odpowiedni poziom intelektualny a ta baba gada i zachowuje się jakby przed chwilą z obory wyszła
i cała zawartość obory zostałarecene obrażona

Napisał(a): ~rachu -

To może być śmieszne dla innych wkurzające. Gdy pis przegra przyszłoroczne wybory to taka będzie powyborcza taktyka.Bo prześwietny i wspaniały pis nie może przegrać to im się nie mieści w kapuścianych głowach.Już wcześniej wypowiadane były opinie że właśnie taka będzie reakcja dojnej zmiany.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wybory zostały sfałszowane? Pawłowicz znów szokuje na Twitterze!