6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +2
6 ppt ?

Wydały się pisanek ambicje-chcieli zająć co najmniej takie jak PO w racjonalnym gospodarzeniu pozycje (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wydały się pisanek ambicje-chcieli zająć co najmniej takie jak PO w racjonalnym gospodarzeniu pozycje

Napisał(a): ireneo -

Sfrustrowany intelektualnym niedołęstwem partyjnego kolegi, nie wytrzymał i wygarnął w mailu:

"Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem. Jeżeli polityka ma wyglądać tak (...), to oznacza, że nie jesteśmy lepsi od PO".,
Nie jesteście lepsi, a to wcale nietrudne. Nawet tacy sami nie jesteście, a to nam wróży wybory między dżumą a PO i Polacy cholerę wybiorą.
Słownictwo macie Dworczyk kulowski i muszę przyznać, że nie stać by mnie było ująć w jednym epitetowaniu aż tylu przymiotników w tym razem tępotę z łajdactwem. I w tym jestescie od PO lepsi. Zawsze byliscie lepsi. Ale nie gratuluję, zostawię to waszemu, Dworczyk, elektoratowi.
INTERIA.PL

Re: Wydały się pisanek ambicje-chcieli zająć co najmniej takie jak PO w racjonalnym gospodarzeniu pozycje

Napisał(a): ireneo -

Szczęść boże. Mam do katolików zapytanie, jako bieglych w tak potocznych terminach.
" Na wiadomość miał odpisać Jerzy Kwieciński. "Michał. Jak obiecałem, wysłałem dzisiaj Andrzejowi pismo, aby miał 'dupokrytkę' do włączenia S8 do Rozporządzenia."
Co to jest ta dupokrytka? Chyba że to cybertermin ze wschodu.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Wydały się pisanek ambicje-chcieli zająć co najmniej takie jak PO w racjonalnym gospodarzeniu pozycje