Odpowiadasz na:
Wydały się pisanek ambicje-chcieli zająć co najmniej takie jak PO w racjonalnym gospodarzeniu pozycje

ireneo
Temat dodał(a):
ireneo -
Sfrustrowany intelektualnym niedołęstwem partyjnego kolegi, nie wytrzymał i wygarnął w mailu:"Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem. Jeżeli polityka ma wyglądać tak , to oznacza, że nie jesteśmy lepsi od PO"., Nie jesteście lepsi, a to wcale nietrudne. Nawet tacy sami nie jesteście, a to nam wróży wybory między dżumą a PO i Polacy cholerę wybiorą. Słownictwo macie Dworczyk kulowski i muszę przyznać, że nie stać by mnie było ująć w jednym epitetowaniu aż tylu przymiotników w tym razem tępotę z łajdactwem. I w tym jestescie od PO lepsi. Zawsze byliscie lepsi. Ale nie gratuluję, zostawię to waszemu, Dworczyk, elektoratowi.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wydały się pisanek ambicje-chcieli zająć co najmniej takie jak PO w racjonalnym gospodarzeniu pozycje

Napisał(a): gość -

Chamidła nienasycone, kradną na potęgę

Re: Wydały się pisanek ambicje-chcieli zająć co najmniej takie jak PO w racjonalnym gospodarzeniu pozycje

Chamidła nienadycone, kradną na potęgę

Reklama

Napisał(a): ireneo -

Szczęść boże. Mam do katolików zapytanie, jako bieglych w tak potocznych terminach.
" Na wiadomość miał odpisać Jerzy Kwieciński. "Michał. Jak obiecałem, wysłałem dzisiaj Andrzejowi pismo, aby miał 'dupokrytkę' do włączenia S8 do Rozporządzenia."
Co to jest ta dupokrytka? Chyba że to cybertermin ze wschodu.

Wyszła słoma z butów

Reklama