12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Wygodna, sportowa bluza (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Wygodna, sportowa bluza

Napisał(a): chevone -

natDoc zobaczcie sobie na bluzy Colorshake. ja mam od nich bluzę, leginsy i sukienkę i nosi mi się super. gusta są różne, ale ja poza jakością lubię też ich bardzo za unikalny design.
I faktycznie dobrze się noszą? A jak po praniu? Przejrzałam je sobie i wpadła mi w oko ta http://colors(...)rainbow i tak teraz dumam czy klikać ;)

Reklama

Napisał(a): chevone -

Tak, tak, kupiłam i nosi się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o samo colorshake to na razie nie mogę za wiele powiedzieć, na podstawie jednej bluzy. póki co wszystko ok. zamówienie doszło szybko, bluza już prana z 3 razy i materiał bez zmian. niedługo będę zamawiała leginsy to zobaczymy czy też będę zadowolona ;)
a jeszcze co do samej bluzy, to jeśli chciałabyś kupować to zwróć uwagę na fason. oni mają różne fasony bluz, więc wybierz pod siebie. ta moja jest z takich obszerniejszych, luźnych. Nie jest obcisła i dopasowana. Tył ma lekko dłuższy od przodu. Kaptur też jest większy.

Reklama

Napisał(a): ~Gracjanka -

Ze sportowych, to jednak polecałabym bardziej bluzy ze sklepów, które rzeczywiście produkują ubrania sportowe. A takie ciuchy wcale nie musza być drogie. Ja na przecenach pod koniec lutego kupiłam bluzę z Dare2b. Okazuje się, z,ę nie jest to bluza tylko na zime czy jesien. Myślę, zę na wczesną wiosnę i na późne lato też będzie okej. No i nie jest nudna, bo ładnie skrojona i kolorowa.

Napisał(a): ~Unik -

Bluzy rozpinane z kapturem *.* uwielbiam takie, dlatego często podkradam mojemu chłopakowi. Osobiście aktualnie też przeszukuję różne strony. Powiem szczerze, że z tego wszystkiego przyzwyczaiłam się do męskich fasonów, albo uniseks. Ostatnio zastanawiałam się nad tą marką, bo znalazłam parę dobrych opinii na ich temat, ale jeszcze się nie zdecydowałamhttps://pitbu(...)em.html głównie przez cenę. Poczekam po prostu na przeceny, a do września na pewno powinno się coś pojawić!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wygodna, sportowa bluza