113
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +23
113 ppt ?

wyjazd integracyjny- czego się spodziewać ? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

wyjazd integracyjny- czego się spodziewać ?

Napisał(a): Gość -

Po ostatnim wyjeździe mąż wrócił normalny nic się nie zmieniło... prawie tylko nagle awansował, a w firmie pracuje niecały rok. Trochę dziwne. Teraz kolejny wyjazd, którym mąż jest niesamowicie podekscytowany. Wiem że pracuje w gronie kobiet- jest jedynym facetem w dziale. Nie będzie go 4 dnia a ja zawaruję. Pytałam go czy może mi wykupić noclegi w tym hotelu żebym mogła też pojechać i żebyśmy się widywali wieczorami po "szkoleniach", powiedział mi że zwariowałam, a ja się tylko obawiam zdrady
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: wyjazd integracyjny- czego się spodziewać ?

Napisał(a): gość -

MarlenaMaka Po ostatnim wyjeździe mąż wrócił normalny nic się nie zmieniło... prawie tylko nagle awansował, a w firmie pracuje niecały rok. Trochę dziwne. Teraz kolejny wyjazd, którym mąż jest niesamowicie podekscytowany. Wiem że pracuje w gronie kobiet- jest jedynym facetem w dziale. Nie będzie go 4 dnia a ja zawaruję. Pytałam go czy może mi wykupić noclegi w tym hotelu żebym mogła też pojechać i żebyśmy się widywali wieczorami po "szkoleniach", powiedział mi że zwariowałam, a ja się tylko obawiam zdrady
Pytasz czego się spodziewać a temat zamieściłaś w dziale z seksem. Masz już odpowiedź.

Zamiast podchodów w rodzaju nakłonienia męża do wykupienia noclegów w tym samym hotelu proponuję powiedzieć mu o swoich obawach i zapytać wprost, czy Cię nie zdradza. Jesli będzie unikał rozmowy lub odpowiadał wymijająco, jest spore prawdopodobieństwo, że jedzie się poseksić.

W mojej firmie w ostatnim czasie też miało miejsce sporo awansów i również osoby, które pracowały około roku trafiły na wyższe stołki, natomiast spotkania integracyjne odbywają sie w gronie pracowników i ich rodzin.

Junani Spodziewaj się niespodziewanego ;) A poważnie - jeżeli będziesz tak do tego podchodzić, to nie potrzeba będzie zdrady do rozpadu Waszego związku. Kiedyś sama jeździłam na tego typu wyjazdy, nigdy nikogo nie zdradziłam. Teraz jeździ mój mąż. Założyłam, że rodzina jest dla niego nadrzędną wartością. I tego się trzymam :)
I super!
Mam wrażenie, ze wiekszośc ludzi, która pisała w wątku jest jeszcze pod wrażeniem durnej polskiej komedii.

moze rzeczywisci chodzic o to ze ma seks z kolezanka/szefowa z pracy jakis romans
albo po prostu cieszy sie na picie z kolegami z pracy bo sam factem w firmie nie jest a dodatkowo jesli pracowity to mogl awansowac jesli szybkie jakies dobre efekty zalezy firma z jakiej branzy
maz jest przystojny moze sie podobac?

Napisał(a): Komarcin77 -

Te stereotypy wyjazdów integracyjnych są na prawdę śmieszne. Aczkolwiek coś w nich jest. Ale jak to bywa w życiu "do tanga trzeba dwojga". Awans przez seks był by możliwy pod warunkiem, że mąż ma szefową, a nie szefa. Ale jak piszesz, w jego dziale są same kobiety. W takim wypadku wybór jest chyba prosty dla Ciebie "cieszyć się z pieniędzy do wydawania co miesiąc, lub wyjść ponownie za mąż za jakiegoś romantyka z gołą d..pą" - wybieraj.
Wyjazdy integracyjne same w sobie są ciekawe. Spotkałem się i z takimi, że panienki szybko wychodziły za mąż w obawie przed wizją samotnej matki. Alkohol robi swoje. Ale znam również ludzi, którzy mają swój honor i są asertywni, kto wie, może taki jest Twój mąż.
Nie słuchaj tych co myślą wyłącznie hipokampem, bo dla nich życie jest proste "albo seks, albo co to za życie". Jeżeli Twój mąż nie uśmiecha się znienacka do talerza z zupą nic nie mówiąc to nie masz czym się przejmować. Póki między wami się dobrze układa nie szukaj dziury w całym, bo może to być bez sensu. A jeżeli już bardzo chcesz to jedź (nic nie mówiąc mu) do tego hotelu i zamelduj się pokój obok i ..nasłuchuj ścianę całą noc. Zawsze możesz do niego zapukać w chwili niepewności, w końcu skoro uważasz swojego męża za takiego żigolo to pewnie otworzy drzwi myśląc chociażby, że ...przyszła i zastępczyni szefowej, będzie 200% zabawy. Do puki nie sprawdzisz nie będziesz wiedziała. Inny przykład: będąc pokój obok zadzwoń do niego w chwili kiedy do jego pokoju przyjdzie koleżanka z pracy i zapytaj co akurat robi - jeżeli powie, że jest zajęty projektem i nie ma czasu na rozmowy to zapukaj z 10 minut później ...no może lepiej 5 minut.
I jak słowo daję, nie słuchaj rad w internecie, że Cię zdradza, bo za chwilę rozwalisz swoje małżeństwo wobec jakichś dziwnych opinii ludzi, którzy w większości piszą komentarze dla zabawy. Chcesz mieć pewność to sprawdź męża sama. Internet to nie kryształowa kula, nie powie Ci jaka jest prawda.
Powodzenia.

Nie zamartwiaj się na zapas. Sama w wyjazdach często biorę udział. Czasem rzeczywiście taki wyjazd i jego atmosfera "zbliża" niektórych. Ale nie jest to reguła. Postaraj się okazać zaufanie mężowi i przestań sie zadręczać. Nie wszyscy awansujący dochodzą do tego przez łóżko. Raczej skrajne przypadki. W życiu z żadnym szefem nie spałam - powiem więcej - nawet nie bywam "miła" a udaje mi się z powodzeniem awansować od kilku lat. Romanse często wymyślają ci co językiem nadrabiają własne lenistwo i chcą usprawiedliwić nieudolność. Jeżeli nie daje Ci to spokoju zwyczajnie zapytaj męża.Najgorsze są niedopowiedzenia i oskarżenia.

Ile ty masz lat ? 15,20 .Czy myslisz ze facet sie przyzna ? Naiwna NIGDY .no chyba ze zlapiesz na goracym uczynku.Nie pozwolilabym swojemu jechac.kazdy wie,ze to jeden burdel.Dlaczego nie ma wyjazdu z zonami,mezami,w czym to przeszkadza? A moze chodzi o celowe rozwalanie rodzin ?

gość Nie zamartwiaj się na zapas. Sama w wyjazdach często biorę udział. Czasem rzeczywiście taki wyjazd i jego atmosfera "zbliża" niektórych. Ale nie jest to reguła. Postaraj się okazać zaufanie mężowi i przestań sie zadręczać. Nie wszyscy awansujący dochodzą do tego przez łóżko. Raczej skrajne przypadki. W życiu z żadnym szefem nie spałam - powiem więcej - nawet nie bywam "miła" a udaje mi się z powodzeniem awansować od kilku lat. Romanse często wymyślają ci co językiem nadrabiają własne lenistwo i chcą usprawiedliwić nieudolność. Jeżeli nie daje Ci to spokoju zwyczajnie zapytaj męża.Najgorsze są niedopowiedzenia i oskarżenia.
Zaufanie mezowi,w takiej rosyjskiej ruletcr ? Kpisz sobie.,Jezeli zdradzana kobieta woli nie wiedziec,to niech jedzie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: wyjazd integracyjny- czego się spodziewać ?