113
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +23
113 ppt ?

wyjazd integracyjny- czego się spodziewać ? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: wyjazd integracyjny- czego się spodziewać ?

Napisał(a): gość -

masz się czego obawiać,skoro cie tam nie chce tzn ze cie zdradza,ma tam duzy wybór.wiem cos o tym tez to przeszłam.przykro mi.jakby kochał to sam by ci zaproponował zebys do niego przyjezdzała bo by tęsknił.a tak to cie zbywa,czyli dobrze się bawi bez ciebie.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

A po jakim czasie ma awansować, żeby było dobrze? ;)
Wyjazdy integracyjne w większości firm to teraz norma i jeśli chce się mieć dobrze zarabiającego partnera należy się do nich przyzwyczaić.
W większości przypadków na takie wyjazdy wyjeżdżają sami pracownicy, bez żon, partnerek, bo mają się ze sobą zintegrować, szkolić czy uczyć wzajemnej współpracy. A niekiedy i wypić i obgadać różne sprawy.
Byłam na mnóstwie szkoleń - wóda się lała, ale parki nie mają powodu się tam tworzyć. Jak mąż ma Cię zdradzić zdradzi i bez wyjazdów.
Większości firm nie stać na awansowanie przez łóżko - za duże straty na tego typu awansach ;)

Reklama

Napisał(a): lolek0301 -

I to jest sensowna odpowiedz .Tak wlasnie jest.

Pantera1979 A po jakim czasie ma awansować, żeby było dobrze? ;)
Wyjazdy integracyjne w większości firm to teraz norma i jeśli chce się mieć dobrze zarabiającego partnera należy się do nich przyzwyczaić.
W większości przypadków na takie wyjazdy wyjeżdżają sami pracownicy, bez żon, partnerek, bo mają się ze sobą zintegrować, szkolić czy uczyć wzajemnej współpracy. A niekiedy i wypić i obgadać różne sprawy.
Byłam na mnóstwie szkoleń - wóda się lała, ale parki nie mają powodu się tam tworzyć. Jak mąż ma Cię zdradzić zdradzi i bez wyjazdów.
Większości firm nie stać na awansowanie przez łóżko - za duże straty na tego typu awansach ;)

Reklama

Dla mnie i w moim związku sprawa jest PROSTA! Bawimy się razem, albo w ogóle! Można wyjść ze znajomymi do restauracji na kolację, piwko i to również jest integracja, a wyjazd? Ja kochanie jadę a Ty zostań tu? ŚMIESZNE! W dodatku sam jeden i tylko kobiety? Sama jesteś kobietą więc powinnaś wiedzieć, że nie brakuje takich, którym majtki spadają po jednym drinku. Ja mam prostą zasadę.. Ufam mojej kobiecie, ale nie ufam Jej "kolegom" z pracy. Już widziałem co potrafią koledzy Jej siostry, która pracuje w tej samej firmie. Tu za kolanko, tu teksty, że coś by zaruchali, tu podsuwają alkohol.. I na nieszczęście moja kobieta ma podobno przenieść się na ten dział, no ale zapowiedziałem, że na wszelkie imprezy integracyjne jadę z Nią. Dodam, że nie miała nic przeciwko.

Kikaa W końcu choroby wenerycznej...
------------==nie wariuj tylko kup mu prezerwatywy,w koncu maz sie poswieca ,aby wam sie zylo dostatnie,bo awans objetnie jakimi metodami do niego doszlo to zawsze wiecej pieniedzy.

Reklama

Komarcin77 Te stereotypy wyjazdów integracyjnych są na prawdę śmieszne. Aczkolwiek coś w nich jest. Ale jak to bywa w życiu "do tanga trzeba dwojga". Awans przez seks był by możliwy pod warunkiem, że mąż ma szefową, a nie szefa. Ale jak piszesz, w jego dziale są same kobiety. W takim wypadku wybór jest chyba prosty dla Ciebie "cieszyć się z pieniędzy do wydawania co miesiąc, lub wyjść ponownie za mąż za jakiegoś romantyka z gołą d..pą" - wybieraj.
Wyjazdy integracyjne same w sobie są ciekawe. Spotkałem się i z takimi, że panienki szybko wychodziły za mąż w obawie przed wizją samotnej matki. Alkohol robi swoje. Ale znam również ludzi, którzy mają swój honor i są asertywni, kto wie, może taki jest Twój mąż.
Nie słuchaj tych co myślą wyłącznie hipokampem, bo dla nich życie jest proste "albo seks, albo co to za życie". Jeżeli Twój mąż nie uśmiecha się znienacka do talerza z zupą nic nie mówiąc to nie masz czym się przejmować. Póki między wami się dobrze układa nie szukaj dziury w całym, bo może to być bez sensu. A jeżeli już bardzo chcesz to jedź (nic nie mówiąc mu) do tego hotelu i zamelduj się pokój obok i ..nasłuchuj ścianę całą noc. Zawsze możesz do niego zapukać w chwili niepewności, w końcu skoro uważasz swojego męża za takiego żigolo to pewnie otworzy drzwi myśląc chociażby, że ...przyszła i zastępczyni szefowej, będzie 200% zabawy. Do puki nie sprawdzisz nie będziesz wiedziała. Inny przykład: będąc pokój obok zadzwoń do niego w chwili kiedy do jego pokoju przyjdzie koleżanka z pracy i zapytaj co akurat robi - jeżeli powie, że jest zajęty projektem i nie ma czasu na rozmowy to zapukaj z 10 minut później ...no może lepiej 5 minut.
I jak słowo daję, nie słuchaj rad w internecie, że Cię zdradza, bo za chwilę rozwalisz swoje małżeństwo wobec jakichś dziwnych opinii ludzi, którzy w większości piszą komentarze dla zabawy. Chcesz mieć pewność to sprawdź męża sama. Internet to nie kryształowa kula, nie powie Ci jaka jest prawda.
Powodzenia.
------------- nie szkodzi,ze szefem bedzie nie kobieta a facet,kazdy mąż pojdzie do lozka z facetem jezeli na tym zyska i awansuje,Zaden heteroseksualny nie odmawia teraz w 21 wieku nieheteroseksualnemu jak go przycisnie lub chce zaspokoic swoje ambicje.Seks to seks tak samo sie wytryskuje

Puścić. POtem puścić sie biegiem do konfesjonału i zapytać księcia, czy zrobiłaś po bożemu? Zdrada? Wiesz, jak naprawdę zdradzi - duszą i ciałem - to nie wróci. Przecież na tym polega zdrada nieprawdaż?

Trzeba było go nie puszczać go i jechać do tego hotelu bez jego wiedzy żeby go szpiegować ;) A tak to nie wiesz na czym stoisz. Na takich wyjazdach się dużo pije a potem zabawa do białego rana. Kobiety też są różne, jedna mają swoje zasady inne zaś nie przepuszczą okazji żeby się dobrze zabawić szczególnie jak trochę już sobie chlapną. Teraz wszystko zależy od tego jaki jest twój facet. Bo jak jest psem na baby to na pewno na takich wyjazdach nie próżnuje. Szybki awans nie oznacza od razu, że kogoś tam posuwa ale z drugiej strony szefowa która została dobrze wystukana musi się jakoś odwdzięczy podwładnemu. Hmm trudno powiedzieć jak jest w waszym przypadku.

Junani Spodziewaj się niespodziewanego ;) A poważnie - jeżeli będziesz tak do tego podchodzić, to nie potrzeba będzie zdrady do rozpadu Waszego związku. Kiedyś sama jeździłam na tego typu wyjazdy, nigdy nikogo nie zdradziłam. Teraz jeździ mój mąż. Założyłam, że rodzina jest dla niego nadrzędną wartością. I tego się trzymam :)

No, to... trzymaj się. ;)

Nie każdy lubi seks z szefowa która lata świetności miała w latach 80tych...ja z braku laku sklocilem ksiegowych a tego który był gejem wrzuciłem pijanego do damskiej toalety by się nawrócil na kobiety..efekt był pioronujacy bo kolejny kolega kręcił imprezę kamera(zapalonym amator!!),oglądanie filmu w biurze przysporzylo mi sympatii wsród koleżanek ale księgowy wytłumaczył szefowej 3 Msc pózniej ze generuje zbyt duże koszty i musiałem otworzyć własna firmę.Wyjazd integracyjny to bomba zegarowa.

on ciebie wzial do urodzenia dzieci i sprzatania w domu,a nie po to abys z nim jezdzila na szkolenia,on sie bedzie rozwijal i lepiej zarabial a ty musisz siedziec cicho,ale pociesze Ciebie,ze nie koniecznie Ciebie zdradza,chociaz byc moze z pozoru Tobie sie wydaje,teraz faceci nie maja takiej sprawnosci wiesz potrzeb seksualnych zwlaszcze mlode pokolenie,no chyba ze jestes,okolo 50lub 60lat wtedy tak,ale nie maja takich potrzeb poniewaz pogon za pieniedzmi,praca na dwa etaty,i kariera nie daja im mozliwosci myslenia,wbrew pozorom wlasnie tak jest
« Wróć do tematów
Do góry strony: wyjazd integracyjny- czego się spodziewać ?