1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń89 tys.
  • Odpowiedzi415
  • Ocen na +245
1 tys. ppt ?

Wymowna deklaracja Wałęsy? (416)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wymowna deklaracja Wałęsy?

Napisał(a): uni -

Były prezydent Lech Wałęsa pochlebnie wypowiada się z Platformie Obywatelskiej i o samym Donaldzie Tusku. Dla „Super Expressu” wyjawił aprobatę dla działań Tuska, nie krył przy tym uwag, czy były premier jest w stanie znieść trudy związane z wyborami:

Będę wspierał Tuska. Żeby się wmontował Tusk w sytuację którą zastał w PO, musi poszarpać partią po to, żeby potem poukładać. On jest w momencie przeglądu sytuacji. Donald to najzdolniejszy polityk w PL, wybitny człowiek, trzeba dać mu szansę, on jest tylko w stanie uporządkować PO.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Wymowna deklaracja Wałęsy?

Napisał(a): ~qqa -

Ludzie , przecież nie można sie zastanawiać nad słowami Bolca! On gada co mu ślina na język przyniesie, kosmici, Ziemia przecięta i zwinięta na pół, III cywilizacja i takie tam, przecież to czub od tej bryny co ja z komuchami wychlał! Zresztą i bez tej bryny to czub!

Re: Wymowna deklaracja Wałęsy?

Napisał(a): gość -

A ja tam spokojnie czekam na obiecany przez super oszusta - Polski Dobrobyt. On już pewnie jest blisko, bo wczoraj równie biegły w tej branży premier ogłosił, że aktualnie w Polsce mamy Cud Gospodarczy - na skalę.. światową! No..chce się żyć !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wymowna deklaracja Wałęsy?