619
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi207
  • Ocen na +102
619 ppt ?

Wymowne słowa papieża o szczepionce (208)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wymowne słowa papieża o szczepionce

Napisał(a): ~niki -

Papież Franciszek napisał przedmowę do książki pt. „Beyond the Storm” autorstwa włoskiego dziennikarza Fabio Marchese. Treść dzieła opiera się na wywiadzie, udzielonym przez Ojca Świętego. Publikacja nie trafiła jeszcze do księgarń, ale wydawca uchylił rąbka tajemnicy i upublicznił fragment pochodzący spod pióra głowy Kościoła. Papież odnosi się w nim do pandemii:

Musimy dziś znowu odnaleźć nadzieję i zaufanie w nauce: dzięki szczepionce powoli wracamy, by znów ujrzeć światło, wychodzimy z tego paskudnego koszmaru.
INTERIA.PL

Re: Wymowne słowa papieża o szczepionce

Napisał(a): ~AAA -

~Kris Całkowicie odleciał ten Papież zamiast pokładać nadzieję w Bogu on pokłada w szczepionce namawiając jeszcze jakby tego było mało do szczepienia, świat stoi na głowie.
Czyli jak mnie boli głowa to nie musze brać tabletki bo jesli sie pomodlę to mi samo przejdzie??
W sumie jeść też nie trzeba.....głupie myślenie!!

Reklama

Napisał(a): ~Jarol -

~Kris Całkowicie odleciał ten Papież zamiast pokładać nadzieję w Bogu on pokłada w szczepionce namawiając jeszcze jakby tego było mało do szczepienia, świat stoi na głowie.
i dobrze mówi bo strzeżonego Pan Bóg Strzeże ktoś kto się nie szczepi naraża swoje zdrowie jak i innych a to grzech "nie zabijaj" i na tyle komentarze złe w tej sprawie wobec Papieża świadczą tylko o tym że pisze je ktoś kto nie zna wiary katolickiej

Napisał(a): ~wędrowiec -

~AAA
Czyli jak mnie boli głowa to nie musze brać tabletki bo jesli sie pomodlę to mi samo przejdzie??

Tu jest o wiele gorsza sytuacja, gdyż szczepionka zamiast opatrzności bożej miała by człowieka chronić przed chorobą, która ma dopiero nadejść.
Tymczasem w czasie pandemii było tłumaczone aby w sytuacji zakażenia raczej skorzystać z sakramentów po których wirus jest mocą Bożą usuwany.

Reklama

Napisał(a): Asior9 -

namawia do szczepionek które sa preparatami
~Jarol
i dobrze mówi bo strzeżonego Pan Bóg Strzeże ktoś kto się nie szczepi naraża swoje zdrowie jak i innych a to grzech "nie zabijaj" i na tyle komentarze złe w tej sprawie wobec Papieża świadczą tylko o tym że pisze je ktoś kto nie zna wiary katolickiej

Reklama

Napisał(a): ~zzzz -

~AAA
"Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelką wiedzę,
i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił.
a miłości bym nie miał,
byłbym niczym."

Napisał(a): ~tom -

~Jarol
Zaszczepieni też zarażają.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wymowne słowa papieża o szczepionce