3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
3 ppt ?

Wyniki matur 2020 (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wyniki matur 2020

Napisał(a): ~Szach -

W dzień ogłoszenia wyników maturalnych żenująca i obraźliwa treść obwieszczenia opłynęła Polskę cyt.
„- Część uczniów zlekceważyła egzamin maturalny i nie odniosła sukcesu - stwierdził Piontkowski. Do wrześniowej poprawki może podejść 17,2 proc. tegorocznych maturzystów. - Był ponad miesiąc, żeby uczniowie przygotowali się dodatkowo do egzaminów. Jest grupa uczniów, która nie wykorzystała tej szansy - komentował Piontkowski.”
Czy ta szansa Panie Piontkowski to wybuch epidemii śmiercionośnego koronawirusa, czy strachu który sparaliżował dzieciaki i nauczycieli, a może nagle przerwana nauka w szkołach była szanso-nośna?
Wdrożone(później) kulejące nauczanie zdalne to raczej eksperyment, który w wielu sytuacjach się nie sprawdził. Nie sprawdzał się często przez opór wystraszonych i nieprzygotowanych do takiego manewru nauczycieli. Zapewniam Pana że większość z nich nie myślała wtedy o maturach swoich podopiecznych, ale jak się ustrzec przed zachorowaniem i to było naturalne(choć w przypadku strajków tak bym tego nie ujął). W efekcie tego haosu materiał nie został przerobiony w całości lub zrobiono to po łebkach. Wygląda na to, że nie wziął Pan pod uwagę zeszłorocznych strajków nauczycieli, które jak przypuszczam uważa Pan za bez znaczenia. Nie zna Pan wrażliwej psychiki młodych mózgów, więc przypomnę że wiek 18-25 lat to największa zachorowalność ludzi na schizofrenię,-przewlekłą chorobę jako ostrą reakcję na stres!
Wie Pan jak robi się to na świecie?
Matura francuska oraz szwajcarska IB zostały zaliczone wszystkim uczniom na podstawie oceny końcowej uzyskanej z tożsamego przedmiotu.
Proszę o zmianę myślenia i przeprosiny dla maturzystów Panie Piontkowski
INTERIA.PL

Re: Wyniki matur 2020

Napisał(a): ~Matylda -

Dla mnie największym problemem był wybór fajnej szkoły. Mega długo się zastanawiałam, czy iść na studia, czy może wybrać coś bardziej praktycznego. W końcu wybór padł na Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i jestem bardzo zadowolona z decyzji.

Re: Wyniki matur 2020

Napisał(a): ~minnie -

~Matylda Dla mnie największym problemem był wybór fajnej szkoły. Mega długo się zastanawiałam, czy iść na studia, czy może wybrać coś bardziej praktycznego. W końcu wybór padł na Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i jestem bardzo zadowolona z decyzji.
No ja też właśnie wybrałam tą szkołę i powiem, że to był dobry wybór. Ja postawiłam na kierunek asystentka stomatologiczna i jestem zadowolona.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Wyniki matur 2020