Odpowiadasz na:
Wyniki sondażu pogrążają Tuska?

uni
Temat dodał(a):
uni -
W niedzielę w serwisie wpolityce.pl opublikowano wyniki sondażu Social Changes. Przy jednym z pytań poproszono respondentów o opinię na temat tego, czy Donald Tusk dobrze dba o polskie interesy w Unii Europejskiej. Zdecydowana większość negatywnie ocenia działania Tuska. Za opcją „Tak” opowiedziało się 35% ankietowanych, natomiast 46% wskazało opcję „Nie”. Co więcej, najgorzej oceniany jest przez wyborców Zjednoczonej Prawicy.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wyniki sondażu pogrążają Tuska?

Napisał(a): ~ha ha ha -

~jodex Oceniajcie jak chcecie, ale to za jego rządów, gdy cena ropy na rynkach światowych wynosiła 160 dol. za baryłkę, cena paliwa na polskich stacjach, była niższa jak dzisiaj, gdy cena ropy na świecie wynosi ok. 60 dol. za baryłkę. Podniósł wiek emerytalny, to prawda ale i podniosła się wysokość emerytur. Co zrobił PiS i jak to wpłynęło na wysokość emerytur, pewnie wiecie, jak nie to poszperajcie w sieci. Co robi dziś PiS ?? Prowadzi prace nad podwyższeniem wieku emerytalnego.
za Tuska podniosła się wysokość emerytur? Chyba Bolkowi ...pierdzielisz jak potłuczony-a.Co ćpasz?

Re: Wyniki sondażu pogrążają Tuska?

Napisał(a): AL5 -

Kto jeszcze pamięta jego spoty z kampanii wyborczej ? czy on sam jeszcze o nich pamięta ?
Kto uczciwie wymieni jego sukcesy dla Polski gdy przeszedł do piastowania stanowisk w UE ?
Tusk dba tylko o siebie , pojęcie : praca dla Polaków , jest wykreślone z jego uczynków .

Reklama

Re: Wyniki sondażu pogrążają Tuska?

Napisał(a): ~ryszard -

~bjwiel Tusk To jeden ze "zdrajców" Polacy go nie interesują - interesuje go kasa i kariera ale kosztem polskich obywateli. Zhańbił się będąc premierem, a potem, jak szczur z tonącego okrętu "zwiną kitę i za protekcją "cioci Merkel" uciekł zhańbiony. Nie piszę o innych chanienych postępkach, a....jest ich wiele.
Tusk to najbardziej znany Polski polityk.Reszta mu tylko może tylko zazdrościć.Widać po wpisach jak mu zazdroszczą cieniasy ,nieuki,kompletne dno ze swoim wodzem kurduplem z ruskimy korzeniamy.I mu w tym wszstkim różnej maśći kolesiom
z wyrokam itd...

Re: Wyniki sondażu pogrążają Tuska?

Napisał(a): ~ted -

piszesz jak trol i zapewne jesteś trollem wstyd

Reklama