156
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +69
156 ppt ?

Wyniki wyborów przesądzone? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wyniki wyborów przesądzone?

Napisał(a): abcd -

Wyniki wyborów przesądzone?
Najnowsze sondaże pokazują, że gdyby wybory odbyły się w niedzielę, Zjednoczona Prawica dostałaby 45,6 proc. poparcia (o 2,1 punktu proc. więcej, niż podczas zeszłotygodniowych badań), Koalicja Obywatelska może liczyć na poparcie 26,5 (spadek o 2,6 punktu proc.), a Lewica na 13,9 proc. głosów.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Wyniki wyborów przesądzone?

Napisał(a): taie -

Kogo ty nazywasz prawicą ?
Partia Chadecko-Socjalistyczna bliska Narodowym Socjalistom z zapędami Komunistów na pewno prawicową nie jest.

Reklama

Reklama

Re: Wyniki wyborów przesądzone?

Napisał(a): ~Antoś -

Jedno jest pewne. We wszystkich , jak dotychczas, sondażach wyborczych prowadzi, zdecydowanie , PiS. I to się utrzymuje od początku jak przejęła władzę. Ale zadziwiające są różnice nawet kilkanaście procent publikowanych prawie codziennie sondaży, czasem nawet różnych w jednym dniu. I każda sondażownia podaje swój wynik jako rzetelny. Nawet niektóre podają metodę badań i wielkość respondentów w sondażu. Pytanie jest zasadnicze - czy Polacy to taki dziwny naród, że sondaże tak się różnia, czy też wynik czasem zależy od tego kto zamawia wynik? Wystarczy przecież, że dobiera się pytanych np. w większej części z terenów na wschód od Wisły albo dla odmiany wzdłuż Odry czy Warty. I mamy wyniki różne. Miarodajnym będzie wynik wyborczy.

Re: Wyniki wyborów przesądzone?

Napisał(a): ~takaprawda -

Ta cała koalicja ma szansę wygrać w wyborach od warunkiem, że wszyscy oni zapiszą się do PiS. Podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat przez rządzącą wówczas PO i późniejsze obiecanki Komorowskiego, że jak zostanie wybrany powtórnie na prezydenta to przywróci z powrotem 65 lat dyskwalifikuje obłudników w jakichkolwiek wyborach. Polacy im tego nie zapomną tak samo jak to, ze mąż pani Waltz kupił kamienicę w Warszawie za 500zł. Ta mafia jest skończona!!!!

Re: Wyniki wyborów przesądzone?

Napisał(a): ~Jacek -

~nena Naprawdę są ludzie na tyle głupi żeby głosować na POKO czy zlepek komuchów z homosiami ? Boże chroń Polskę .
Raczej chroń przed złodziejami i kolesiami pis dziel cami, którzy zawłaszczyli o okradają kraj bardziej niż komuchy. Tamci to się bali lub zwyczajnie mieli jakieś skrupuły.

Re: Wyniki wyborów przesądzone?

Napisał(a): ~kik -

~nena Naprawdę są ludzie na tyle głupi żeby głosować na POKO czy zlepek komuchów z homosiami ? Boże chroń Polskę .

Ja będę głosowała na lewicę.Pisiory zgotują nam wyznaniowe.zapyziałe państwo,w którym ci co nie pracują mają wszystko.ci którzy pracują będą musieli wyemigrowac.Ludzie chorzy na raka poumierają bo państwo nie leczy ich zgodne ze standartami europejskimi.Pisiory będą sami drukowc piieniądze i się nimi obdzielać,Bo uny dają.Bezmózgowcy głosują na pis.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wyniki wyborów przesądzone?