80
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi52
  • Ocen na +0
80 ppt ?

Wypadają mi włosy ratunku (53)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wypadają mi włosy ratunku

Napisał(a): gość -

Jeżeli wykluczysz problemy z tarczycą, to spróbuj kupić w aptece maskę VAX ( najlepiej używać 2-3 razy w tygodniu jako kompres - czepek foliowy,na to ręcznik i trzymać na włosach 30-40 minut). Bardzo dobrze sprawdza sie też odżywka Jantar do wcierania w skórę głowy, ale to kupisz w internecie raczej nie spotkałam w sklepach.
INTERIA.PL

POLECAM SOK Z CZARNEJ RZEPY ! REWELACJA. SMAROWAC SKÓRE CODZIENNIE.TROCHE PIECZE.WYTRZYMAĆ. PO TYG SMAROWAĆ CO DRUGI DZIEŃ, POTEM CORAZ RZADZIEJ.TAK PRZEZ 1,5 M-CA. /po wtarciu soku w skóre głowy, owinąć ręcznikiem, na ok 1 godz. potem umyć/ uważam,że to najlepszy i najtańszy sposób na wypadanie włosów, oczywiście można właczyć witaminy, poza tym włosy są łądne.jest wiele specvyfików w aptece- efekt różny,a to na 100 proc. pomaga. trzeba wytrwałości.nie długo można bedzie kupić rzepe, bo latem nie ma,chyba,że z ogródka.

makeme Co mam robić, wypadają mi dosłownie garściami, ciągle czyszczę z nich szczotkę! :< Boję się, że niedługo wyłysieję całkowicie... :( Proszę pomóżcie mi :(
Jestwiele powodow braki witm mineralow, tarczyca lub nuzence mikroby.Zamiast sluchac roznych rad zrob"mikroskopowe badanie zywej kropli krwi" szukaj w google To nowa mozliwosc.Moga takze robic analize wlosa. Aha jeszcze powodem wyp wlosow moze byc anemia. Badania nie sa az tak drogie jak myslisz ale znajdziesz to racze w duzych miastach
Powodzenia!

Reklama

Reklama

gość Na polepszenie powietrza w domu polecam pojemniki na grzejniki z solą morską i kilka kropli jodyny dla utrzymania powietrza morskiego no i kondycji TARCZYCY tak poleciła mi lekarka. Ja przez cały rok takie pojemniki trzymam nalewam tylko wodę i jodynę, ponadto jest sól himalajska w bryłkach /kupić można przez internet/ i pokładłam na parapety wszędzie nawet mam w łazience.
Oj, nie tak pochopnie!
Z tarczycą nie ma żartów.
To co opisujesz, to może być pomocne w przypadku niedoczynności tarczycy.
Jeśli ktoś ma nadczynność, wtedy jod jest zakazany! Tak samo jak wakacje nad morzem.
Wiem coś o tym, bo już kilka lat leczę nadczynność.
Włosy wypadają i przy niedoczynności tarczycy (spowolniona przemiana materii i włosy rosną powoli i "nie nadążają" rosnąć) i przy nadczynności tarczycy (włosy rosną bardzo szybko, ale też szybko "starzeją się" i wypadają zbyt szybko).
Po wyrównaniu hormonów włosy wracają do normy.
Przy stresie, depresji, włosy również cierpią.
Poza tym jest mnóstwo innych powodów i naprawdę warto porozmawiać ze specjalistą.
Jest nawet rodzaj nowotworu- rakowiak - który jest hormonalnie czynny i powoduje mnóstwo kłopotów zdrowotnych, między innymi wypadanie włosów. Skąd to wiem? Bo go miałam. Podejrzewam, że to on rozregulował mi tarczycę.
Nikomu nie życzę choroby, ale warto wiedzieć, żeby później nie żałować.

Reklama

Napisał(a): ~Eromi -

Stosowałam naprawdę przeróżne preparaty na moje wypadające włosy, ale raczej z miernym skutkiem. Zmieniłam nawet dietę na zdrowszą, ale też średnio zdało to egzamin - jeśli chodzi o włosy. Okazało się, że u mnie problemem były zmiany hormonalne (pcos). Od niedawna stosuję terapię Mediceuticals For Womenhttp://www.me(...).com.pl poleciła mi ją znajoma, która pracuje w gabinecie medycyny estetycznej. Już po dwóch tygodniach zauważyłam znaczną poprawę, więc jestem bardzo pozytywnie nastawiona :)

Napisał(a): ~Krunia -

~Mira Zbadaj hormony, odwiedź trychologa. Bardzo dobra jest seria przeciw wypadaniu włosów stop&grow:https://www.s(...)%26grow Ale najpierw zrób badania, trzeba wiedzieć co jest przyczyną tak intensywnego wypadania włosów..
Ja tez uwielbiam tę serię, moj mąż to stosował i bardzo mu pomogło. Bardzo dobry jest też ten koncentrat:https://www.s(...)sow/472

Napisał(a): ~mariona -

Na wypadanie włosów najlepsze są tabletki biotebal, które mają w składzie biotynę. Świetnie działa na włosy, bo powstrzymuje wypadanie i pobudza ich porost. Moje włosy stały się znacznie zdrowsze i zaczynają odrastać
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wypadają mi włosy ratunku